Abraham Hicks – Můj manžel mě irituje

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Na nedávné nahrávce jste zmiňovali to, že když máme pocit, že myšlenka myslí nás, a ráda bych, kdybyste to objasnili. Můj manžel mě hodně irituje. Vytvořili jsme spolu skvělý byznys a život. Je to nejradostnější člověk, jakého jsme kdy poznala. Proto jsem si ho vzala. Je skvělý. Ale nemohu vysvětlit, proč jsem jím tak často iritována. A nechci být. Chci žít v harmonii.

Abraham: Převážně se chcete cítit dobře, a když sledujete někoho, jak se cítí dobře, tak vám to připomíná, co chcete. Pokud necítíte to, co chcete, a někdo jiný to cítí, připomíná vám to, že takové by to mělo být. Zdůrazňuje to váš pocit vzdálenosti mezi vibrací vaší touhy a vibrací toho, kde jste, jen tím, že vám to připomíná, kde chcete být. Když spolutvoříte s někým, kdo občas, a v tomto případě často, dělá věci, ze kterých se cítíte dobře, úmyslně dělá něco, aby vám pomohl se cítit lépe, pak dochází k tomu, že na tom začnete být závislá.

forest_in_dam_no__1_woods_2-wallpaper-1920x1080

Když někdo něco udělá tím, že změní okolnost, nebo něčím fyzicky pohne, a výsledkem je to, že se cítíte lépe, a protože se vždy chcete cítit lépe, tak máte tendenci spoléhat na něj, že takové věci bude dělat pořád. Do určité míry v tom může pokračovat. Jak víte, mnozí z vás ve vztazích jste k partnerovi štědřejší než na začátku, než jste zjistili, co oba máte rádi, a jak jste rostli spolu. Ale jste na nemožné cestě, když se rozhodnete, že budete manipulovat okolnostmi, aby váš partner mohl být šťastný. Je to past, ve které nikdo nemůže vyhrát.

Pokud začnete manipulováním něčím, abyste pomohli komukoliv se cítit lépe, ať už jsou to vnuci, kamarád nebo cizí člověk, a ten člověk je součástí vašeho života, sledujte, jak začne vyhledávat toho víc a víc a víc. Je přirozené, že když se stane něco, z čeho máte dobrý pocit, že chcete toho víc. Neříkáme, že byste si to měli odpírat, ale vždy byste měli druhým dát vědět, že nejste vortex, kterým proudí jejich blahobyt. Můžete být částečný vortex, můžete být jednou cestou, kterou proudí blahobyt, ale připomínejte jim, že existuje spousta dalších cest, kterým bude proudit jejich blahobyt, jinak když budou v situaci, kdy jim neproudí moc blahobytu, protože si ho blokují, tak vás za to budou vinit. To se podle nás děje s vaším manželem.

tree_of_life_north_devon_england-1920x1200

Rozumově víte, že to tak nemůže být, ale emočně to tak cítíte, protože lidé, které nejvíce milujete, zdánlivě drží moc nad tím, jak se cítíte. Začíná to u vaší matky, která tak moc chce, abyste se cítili dobře, a udělá téměř cokoliv, co může, aby utišila vaše nepohodlí. Vy všichni jste zde o tolik let později a chceme vám říct, odpoutejte se od své matky a začněte si utišovat vlastní nepohodlí. Musíte si to udělat sami. Musíte jí přestat dávat moc nebo zásluhy za to, co se vám nedaří, a jak přestanete, získáte zpět svou moc. Dokud se tak nerozhodnete, nikdy nebudete spokojení.

Čtěte také:  Abraham Hicks - "Nebuď egoistický, dělej co chci já"

Myslíme si, že to je něco, co jste si vy dva chtěli pomoct rozpomenout, když jste se zde inkarnovali.

Host: Mám pocit, že ráno mohu vstát a udělat ta rozhodnutí a tyto iritace zdánlivě přijdou z ničeho nic… nemyslím předtím na nic…

Abraham: Proto máte pocit, že myšlenky myslí vás: Slyšela jste, jak jsme to opakovali po někom, kdo řekl: “Abrahame, mám pocit, že myšlenky myslí mě, než aby to bylo naopak.” To protože myslíte myšlenku a to ve vás vyvolá pocit.

hd-space-wallpaper-20

Jak jste ji myslela a to ve vás vyvolalo pocit, často si tu myšlenku neuvědomujete, dokud ve vás nevyvolá pocit, takže máte pocit, že nad tím nemáte kontrolu. Proto vás pobízíme, když myslíte myšlenku, úmyslně nebo ne, a ta ve vás vyvolá pocit, a pokud to není pocit, který chcete cítit, stanovte si záměr se cítit odlišně.

Mluvila jste o myšlence, co myslí vás. Vezměme to do extrému: Něco mě naštvalo, nevěděla jsem to, tak jsem nechala, ať mě to štve, a začala o tom mluvit. Nyní mě to štve víc, protože si přitahuji více protivných důkazů této věci. A teď jsem si přitáhla dostatek protivných důkazů, že teď o tom mluvím s ostatními, a zákon přitažlivosti mě přivádí k těm, kteří prožívají stejné protivné důkazy.

beach sunset

Tak se teď všichni shodneme na tom, že takový život prostě je, a myslíme si, že bychom se měli přidat ke skupině o tom, jak zabránit této protivné věci, aby se děla. Přidali jsme se do skupiny o této protivné věci, a nyní se snažíme o tom napsat legislativu. Snažíme se prosadit pravidla. Veřejně o tom mluvíme, protože tohle je problém, o kterém svět musí vědět. Každým dnem je to zejména pro nás větší problém, protože jsme to silně aktivovali ve své vibraci.

Nejen že jsme si toho dlouhou dobu vědomi, ale nyní kolem nás jsou toho důkazy. Jelikož chceme být tam a jsme tady, v naší vibraci je velký rozdíl a nyní mě začínají bolet záda. Přešlo to z něčeho trochu otravného do něčeho, co mě dost trápí. Nyní mám fyzický důkaz mého odporu. Ale ten fyzický důkaz mého odporu mě táhne za vlasy. Jinými slovy myšlenka, co myslí mě. My říkáme: Myšlenka vás nikdy nemyslela. Když nemyslíte myšlenky úmyslně, aktivujete si vibraci, a zákon přitažlivosti pomáhá vesmíru, aby na vaši vibraci zareagoval.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Oceňujte svou rozdílnost a rozmanitost

sunset

Chápeme, jak ztrácíte svůj pocit kontroly, i když jste jediná, která má kontrolu nad svým životem. Měla byste začít říkat: Nevadí. Mohu začít kdekoliv, kde jsem. Budu k sobě mluvit tak, jak bych mluvila s kýmkoliv, na kom mi záleží, způsobem, jaký je utišuje. Když je dítě rozrušené, snažíte se ho utišit, aby se cítilo sebevědoměji. Snažíte se mu ukázat, že vše je v pořádku, nebo že bude v pořádku.

Snažíte se ho přesvědčit, že tohle je jen dočasné, a že z dlouhodobého hlediska to není významné, a že to není tak vážné. Snažíte se ho utišit nebo rozptýlit od toho, co to dítě trápí, aby se vrátilo do místa pohodlí. Tohle to stejné. Až na to, že to používáte na sebe. Ten, který chce, abyste se cítila dobře, kdo dělá dobrou práci, že vás do určité míry utišuje… Když dosáhne bodu, že už nebude utišovat, začne vás to velmi iritovat.

Host: Je v pořádku, když si užívá vlastní život.

Abraham: Ano, pokud je dobrý přítel, měl by trpět jako vy.

Host: Tyto dny mě to víc irituje, jak jsem začala studovat vaše učení. Nyní to vím.

Sunset_2007-1

Abraham: Hluboce se vám omlouváme. Z dlouhodobého hlediska je dobré vědět, že máte kontrolu nad svým životem. To je jediné místo, kde získáte svobodu. Svoboda je o vědění, že nehledě na okolnosti si mohu vybrat, jak se budu cítit. Jinak jste otrokem okolností, jste otrokem úmyslů druhých, a musíte dělat vše nemožné, abyste se cítila dobře. Ale jak zjistíte, že nějak se dokážete dostat do lepšího pocitu, jen protože se rozhodnete, a protože si můžete vybírat své myšlenky, nyní budete svobodná a můžete vyjít do světa a vesmír vám dodá všechny podmínky a okolnosti, které jsou životodárné. Jinak byste se musela dostat do osamoceného místa, kde skoro nikdo není… je to tam osamělé…

Nemůžete to mít tak i tak. Jste tvůrce, kolem vás je spousta dalších, musíte si na to zvyknout, a musíte se rozhodnout, že budete šťastná nehledě na to, co dělají. A pak sledujte, jak vesmír selektivně vybere z těch lidí, a přinese vám z nich jen to nejlepší.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *