Abraham Hicks – Nalezněte radost v kontrastu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: V prvé řadě bych si chtěl zarezervovat místona váš první “demanifestující” workshop.

Abraham: Bude se konat v San Diegu.

Host: Úžasné. Úžasné. Pohrával jsem si s kontrastem. Pokládáte tuto otázku na každém CD. “Užíváte si kontrast, který prožíváte?”

Abraham: Jaký úhel pohledu byste musel mít, abyste na tu otázku odpověděl kladně?

Host: Ve velmi nepříjemném kontrastu jsem zjistil, skoro ve chvíli, kdy jsem si myslel, že je to větší, než jsem si myslel. Ignorujete to, ono se to zhorší a navýší… Vyřešil jsem to tak, že jsem se uvolnil, a našel jsem něco jiného, co se týče kontrastu. A stalo se to, že ta velká zlá věc zmizela.

Abraham: To je to o čem mluvíme. Pokud se potýkáte s příšerným kontrastem, a svou pozornost obrátíte na méně příšernější kontrast, tak ten příšerný kontrast zmizí, zatímco ten méně příšerný kontrast se stane dominantní. A pokud poté svou pozornost obrátíte na méně příšerný kontrast, tak ten příšerný kontrast zmizí, až nakonec váš kontrast bude z věcí, které preferujete a ne z nepříjemných věcí. Jelikož je kontrast potřebný pro určení touhy, a protože kontrast představuje základ pro všechny skvělé věci, které jsou v mém vibračním depozitáři. Když to budu skutečně znát, tak už nebudu kontrast vnímat jako negativní.

flowers

Spojte to s pochopením, že nehledě na to, co vše se děje, mám schopnost obrátit svou pozornost kamkoliv chci. Takto už nebudete vnímat kontrast jako nepříjemný. Když se ptáme: “Užíváte si kontrast?” neříkáme vám, “Jste schopni se dívat na špatné věci a cítit se dobře?” Na to se nikdy neptáme. Naší otázkou je: “Jste schopni dát dobré a špatné věci do správného kontextu?” A víte, že byste nemohli znát to, co považujete za dobré, kdybyste neznali to, co považujete za špatné?

A že mechanismus zaměřování pozornosti, který z toho pochází, je základem všeho tvoření? “Líbí se vám tvoření?” je to, na co se ptáme. Když říkáme: “Užíváte si kontrast?” ve skutečnosti tím říkáme: “Máte rádi tvoření? Máte rádi pohyb dopředu? Máte rádi nekonečnou podstatu své bytosti?”

Host: Naprosto.

Abraham: Když jste požádal o to být jeden z prvních účastníků “demanifestujícího” programu, co vás k tomu přimělo?

Host: Uvědomění si tvůrce, který je uvnitř mě.

Abraham: Přerušíme vás. Uvědomění, že manifestace vás zpomaluje. Důvod, proč chcete manifestaci, je ten, že si myslíte, že se budete lépe cítit. Manifestace vás zpomaluje. A to představuje základ pocitu rozhořčení. Svět, který by mě měl podporovat, mě nepodpoří tak rychle, jakou rychlostí já tvořím. Je to tak velké. A my říkáme: buďte energií, kreativní bytostí, kterou jste. A buďte v souladu pro ten dobrý pocit v břichu. A pomalá manifestace bude důvodem, že nedržím rychlost s tím, kam mě vzal život. A pak uvidíte svět očima Zdroje. Pak se budete milovat tak, jako my miluje vás.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Tímto si prokážete, že zákon přitažlivosti funguje

Co je třeba udělat, abyste si prokázali, že zákon přitažlivosti funguje, a začali si tvořit život záměrně? O tomto zde mluví Abraham.

1 komentář

  1. Z videa si vybírám slova: “Mechanismus zaměřování pozornosti je základem veškerého tvoření ” 🙂
    Není to nádherné, jak je to jednoduché?”
    Mít radost z prožívání kontrastů … a vědomě se obrátit po proudu, utvářet svůj svět, úžasné.
    Díky, DAJW, za videa! Díky za překlady! Oceňuji tvoji tvořivost, přináší mi velkou radost ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *