Abraham Hicks – Požádej a je ti dáno

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Nejsme tady, protože děláte špatně něco, co chceme, abyste spravili, abychom se mohli cítit lépe. Chápeme, že jste zde jako součást tohoto skvělého tvůrčího procesu, který má tři velmi důležité kroky. Víme, že jste sem přišli, abyste prosévali a třidili, díky čemuž si ujasňujete, co chcete. Víme, že když víte, co nechcete, tak víte, co chcete. Víme, že posíláte rakety touhy do toho, čemu říkáme vortex – vibrační realita. Víme, že jste důležití pro růst všeho, co existuje. A abyste mohli s jasností požádat o něco, co je za hranicemi vaší součásné reality, musíte chvíli pobýt v rozmanitosti života, abyste dosáhli jasnosti.

Víme, že se často díváte přímo něco, co nechcete, zatímco dáváte vzniku raketě touhy toho, co chcete. A my říkáme – je úžasné, že to děláte. Protože zde na náběžné hraně proséváte, a jste záměrným tvůrcem, kterým jste sem přišli být. Posíláte rakety růstu a vesmír prospívá růstem, který jste mu skrze své prosévání a rozhodování poskytli. Víte, že nemáte jinou možnost než to dělat neustále každý den? Nemáte jinou možnost než docházet k novým závěrům, co by bylo lepší. I buňky vašeho těla to dělají.

butterfly

O tom je evoluce všech druhů. Buněčné pochopení, růst a požadavek pro zlepšení. Prvním krokem je, že prosejete a požádáte. Druhým krokem je poslání rakety do vibračního vortexu, kde přebývá zdroj uvnitř vás. A zdroj se poté stane vibračním ekvivalentem této touhy. Proto jsme napsali knihu s názvem “Požádej a je ti dáno”. To je přesně, co to znamená. Když požádáte, tak zdroj se stane vibračním ekvivalentem toho, o co jste požádali. Ale tohle shromáždění nazýváme “umění umožňovat”, protože umožňování je třetím krokem tohoto procesu.

Pokud chcete být radostnou bytostí, kterou jste, musíte najít nějaký způsob, jak být ve vibračním souladu s nejen tím, o co jste právě požádali, ale s vaší nefyzickou součástí, která se díky vaší touze rozrostla. Pamatujte- když o něco požádáte, tak vaše nefyzická část se tím stane. A to je důvod, proč někdy můžete pociťovat negativní emoce.

Požádali jste, a protože vaše nefyzická část vzala to, o co jste požádali, a stala se rozšířenou verzí toho, tak je možné, že ve svém fyzickém těle stále můžete vibrovat nedostatkem toho, co chcete, zatímco váš zdroj vibruje přítomností toho, co chcete. To je jediný důvod, proč kdy cítíte negativní emoce. Ještě nesmíte držet krok s tím, čím jste se stali. Ale jakmile pochopíte vibraci této energie zdroje, jakmile budete na stopě emoci dobrého pocitu, jakmile pochopíte, že vás život přiměl k růstu, a že je zábava držet s růstem krok – pohybovat se ve směru růstu- poté pochopíte, co je to hravost a vášeň.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Věřte si

flowers

Poté pochopíte, co je to nadšení. Poté pochopíte, kým jste předurčeni být. Jinými slovy – řekli jste: “Zjistím, jak růst. Vyšlu rakety touhy, zdroj se tím stane a zavolá mě k tomu a jak půjdu, tak to bude velmi příjemné. A když nepůjdu, tak to bude napjaté. Jsme zde jako vaši nefyzičtí velvyslanci a voláme vás do toho, čemu říkáme vortex. Vy to nevidíte.

Lidé říkají: “Co se tu děje? Šel jsem na nějaké zvláštní shromáždění s mužem, který své manželce říká Abraham, bylo to divné. Očividně je rozdvojenou osobností. A ukazuje takový velký kruh, kterému říká vortex a říká nám, že vše, co chceme, je právě tam. A že bychom do něj měli jít. Ale nic tam nevidíme. Je to jen výplod její fantazie – aspoň myslím…”

Chceme ale, abyste pochopili, že tento vortex, který takto popisujeme, je vibrační stav bytí, ve kterém se nachází vaše vyšší já. Jinými slovy – je to místo, do kterého se můžete procítit. Nemůžeme vám to ve vaší časoprostorové realitě ukázat. Tak jako vám nemůžeme ukázat, kde se nachází láska. Tak jako vám nemůžeme ukázat, kde se nachází zdroj. Jinými slovy – jde o vibrační stav bytí, na který se naladíte.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Dajw zbožňujem Ťa, tak ako Abrahama :o) Som nesnierne vďačná za každý preklad…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *