Abraham Hicks – Síla modlitby

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mohli byste vysvětlit sílu modlitby?

Abraham: Modlitba je jako vše ostatní. Můžete se modlit, když jste uvnitř nebo mimo vortex. Pokud jste mimo vortex a modlíte se, tak se jen zaměřujete na problém a posilujete ho, a tvoříte krok druhý, což je řešení. Když se modlíte zevnitř vortexu, jste ve stavu, kdy můžete přijmout odpověď, přijmout cokoliv, co chcete.

Tudíž modlitby, které bychom dělali, pokud bychom byli na vašem místě, by v každém případě byly modlitby oceňování.

Mnohé modlitby jsou takové. “Jsem vděčný za tohle. Oceňuji tohle. Žehnám tomuto.” Modlitby oceňování vás dostanou do vortexu, kde se nachází odpovědi. Ale modlitby z místa potřeby– a to je v pořádku–  zdůrazňují a posilují problém, což je prvním krokem.

tree

Ale nedostávají vás do stavu přijímání řešení. Existují lidé, kteří se celý život truchlivě a bolestivě modlili za řešení ke konkrétním situacím, a pak usoudí, že neexistuje žádná velkorysá síla nebo dobro. Řeknou si: “Modlil jsem se a nic z toho.”

A my na to: Modlili jste se a zdroj vás slyšel a odpovídal. Ale modlíte se tak, že se vzdalujete od řešení. Musíte se uvolnit.

Host: Ano, máte pravdu.

Abraham: Nemluvíme o vás konkrétně, že byste se měla uvolnit. Myslíme tím, že VY byste se měli uvolnit. Vy možná trochu také.

Host: Ano. Moc děkuji

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

4 komentáře

  1. Nádherné ☺ Díky za překlad ☺

  2. to je celý?

  3. No jako bych se v tom textu viděla 😀 A jako vždy, úžasná odpověď od Abraham. Oceňuji jako vždy překlad Dajwe. 🙂 Zdravím všechny z vortexu do vortexu!

  4. děkuji pane Formanku a pak děkuji Esther.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *