Abraham Hicks – Tajemství prosperujících vztahů

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mojí další otázkou je- když tohle člověk praktikuje nebo když dělám něco pro změnu, a vydám se tím směrem, tak někdy nejsem v souladu s těmi v mé blízkosti, možná přítel/přítelkyně… nebo i jiní lidé. Jste na jiném místě, ale musíte převzít zodpovědnost, protože jste si ty lidi přitáhnuli tam, kde jste v té době byli. Je tedy obtížné dělat něco z nového úhlu pohledu, protože oni teď nejsou s vámi, ale přesto jsou každý den ve vašem životě. Chtěla jsem se zeptat – jak to může člověk zvládnout?

Abraham: Dejte nám nějaký příklad.

Host:Například vlastní partner, se kterým žijete. Vybrali jste si ho. Nějakým způsobem jste nechali Zdroj, aby vás záměrně dal dohromady. Nabízíte vibraci a zákon přitažlivosti ji spojil s podobnou vibrací a teď co? Jste na místě, které je od místa, kde je váš partner, velmi rozdílné. A je tedy dost obtížné prožívat mnoho radostných momentů nebo být stejného názoru.

Abraham: Zde je jedna věc. Líbí se nám, že jste uznala, že jste se potkali díky tomu, že jste byli vibrační shodou. Jinak byste nebyli spolu. A ve svém příkladu jste se zaměřovala jinak než ten druhý. Někteří říkají, že já rostu a ten druhý ne. Ale teď nejsme na stejném místě. Chceme, abyste pochopili, co jsme dnes začali s první otázkou. Pokud si vyberete věci, které se vám na tomto člověku líbí nejvíce, a budete se na ně soustředit tím, že si je budete zapisovat, myslet na ně před usnutím a necháte tyto věci být větší částí vašeho uvědomění, dokud se nevycvičíte do místa, kdy je budete vnímat jen v tom nejlepším světle.

love2

A zákon přitažlivosti vám doručí více věcí, které se s těmi věcmi shodují. Když se zaměříte na všechny vlastnosti nějakého člověka a budete je pozorovat ve jejich úplnosti, a budete pozorovat věci, které se vám líbí a nelíbí, tak všechny tyto věci budete udržovat blízko sebe. A zákon přitažlivosti vám bude neustála dodávat příležitosti všechny tyto věci prožít. Ale když si budete selektivně vybírát věci, které na tomto člověku máte nejraději, tak se vám budou tyto věci více objevovat, zatímco věci, na které se nezaměřujete, začnou mizet.

A když to vezmete do extrému… jak v tom budete velmi dobří. Když tento člověk skutečně nebude s vámi ve vibrační shodě, tak ten člověk z vašeho života odvibruje pryč a někdo, kdo je s vámi ve vibrační shodě, zase do vašeho života přivibruje. Není to něco, na co byste museli detailně dohlížet. Zákon přitažlivosti se o to postará. Většina lidí po ukončení svých starých vztahů nezačne nové vztahy vibračně, což je způsob, jaký učíme my.

Místo toho jdou ve stavu nepohody do akce. Jak říká náš přítel: “Půjdu na tuhle operaci.” Podniknou nějakou činnost, aniž by si vyčistili vibraci. A pak do nového vztahu s sebou vláčí stejnou vibraci, která byla přítomna v předchozím vztahu – a jsou zase ve stejném vztahu. A zase znovu. Nebo nepodniknou žádnou činnost a jen se s tím smíří a řeknou: “Nejsme na stejné vlnové délce, ale udělal jsem závazek. Máme spolu majetek a děti a tak cesta nejmenšího odporu je zůstat, i když tady nejsem šťastný. A my říkáme: Cesta nejmenšího odporu je dostat se do vibračního souladu s tím, kým jste. A jak to provedete, zákon přitažlivosti vám připraví úžasné vztahy.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Zásadní chyba při snaze si něco manifestovat

love

Musíme říct, že většina lidí si na to nenajde čas. Většina lidí jen pozoruje, co je před němi a stěžují si na to. Ale když si dáte čas na vyčištění své vibrace, každý váš současný vztah se zlepší. A do takové míry, jaké těmto lidem dáte svou pozornost, zákon přitažlivosti najde více společné řeči, abyste mohli být společně. Řekněme, že chcete tohle a ten druhý chce něco úplně jiného. Vy se soustředíte na to, co chcete. Druhý se soustředí na to, co chce on. Dva lidi se soustředí na dvě rozdílné věci, ale žijí společně.

Vesmír najde způsob, jak uspokojit vás oba, zatímco žijete spolu. Nebudete mít pocit soutěžení. Nebudete na sobě závislí. Bude dva šťastní tvůrci žijící na stejném místě a oceňující společně svůj život. Ale obvykle se děje to, že tento chce něco jiného než druhý. Tak tento, místo toho, aby si to vyjasnil a byl s tím ve vibračním souladu, se dívá na to, co chce ten druhý a má z toho obavy. A tak tento není v čisté vibraci toho, co chce ten druhý. Tento má roztříštěnou energii.A ten druhý obvykle dělá to samé.

Teď máte dva lidi, kdy ani jeden není ve vibračním souladu s tím, co chce, tak ani jeden nedostává to, co chce, a oba za to viní toho druhého, proč se nic nelepší. Nemusíte čekat, až to ten druhý zjistí. Musíte se jen soustředit na to, co chcete. A říkat si: “Do toho mi nic není. Do toho mi nic není. Do toho mi nic není.” A zaměřit se na věci, při kterých se cítíte dobře. A vesmír vám to pak začne dodávat. Můžete i do svého záměru zahrnout věci, které chcete z toho druhého člověka.

relationships

Dokud si nebudete protiřečit ve své touze… Např. – řekněme, že na druhém něco vidíte a oni si vás ani nejsou vědomi. Zaměřujete se na ně s tak čistým záměrem, využíváte je jako svůj model toho, co chcete. A vesmír vám to dodá – jestli ne skrze tu osobu, tak skrze jinou. Ale když se zaměříte na fakt, že tohle, co chcete, k vám nepřijde, vaše vibrace bude ve stejném rozpoložení a nedostanete to, co chcete. Kdybyste se zaměřovali na to, co chcete, vesmír by našel cestu, jak vám to dodat. Pokaždé a bez výjimky.

Čtěte také:  Je to hotové!

Nikomu, ani těm, kteří žijí ve vaší blízkosti, nepřipisujte zásluhy nebo vinu za to, co se děje ve vašem životě. Všechny zásluhy nebo vinu za to, co se vám děje, si zasloužíte vy sami. Máte dokonce zásluhy na tom, jak osoba, která s vámi žije, s vámi mluví. Dokonce i na tom, jak na vás tato osoba pohlíží. Zdá se, že oni by tohle měli kontrolovat. Ale vše, co se vám děje, si od nich přitahujete. A když to pochopíte, tak je přestanete obviňovat a budete se cítit mocní. A ve svém osobním zplnomocnění se budete cítit dobře, takže k vám budou muset být milí, nebo budou muset jít někam jinam.

Zákon přitažlivosti nebude ve vaší blízkosti držet někoho, kdo je od vibrace, kterou o nich máte, rozdílný.

Host: Velmi zajímavé… dobře.

Abraham: Všem, kteří s vámi žijí, řekněte: “Zasloužím si vás.” Když je na vás někdo drzí, řekněte jim: “To jsem očekávala. “Na jisté úrovni jsem větší vibrační shodou s tímto aspektem tebe než s jakýmkoliv jiným aspektem tebe, proto tento aspekt od tebe tolik dostávám. Tak si vyčistím svou vibraci, abys ke mně mohl být milý.” Má to co společného se sebe-sabotováním? Naprosto. Vše je o tom. Dostáváte zásluhy i vinu – vše si děláte sami. Protože nikdo jiný za vás nemůže přemýšlet.

Záludné to dělá to, když… Než jste vědomě přemýšlela nad takovými věcmi, když jste pozorovala podmínky a pohlédla jste na někoho, kdo se choval způsobem, při kterém jste se cítila dobře, tak jste se cítila dobře. A pak jste pohlédla na někoho, kdo se choval tak, že jste se cítila špatně, tak jste se cítila špatně. A pak jste jim připsala zásluhy na tom, jak se cítíte.

butterfly

Protože jste vynechala fakt, že vaše vibrace vás oba dala dohromady. Ale když nabydete vlastnictví všeho, co se ve vaší zkušenosti stane, tak místo toho, abyste měla záchvat, když se něco nepodaří, to oceníte, protože to představuje důkaz vibrace, které jste si nebyla vědoma, dokud se nezhmotnila. A když si toho budete vědoma, tak s tím můžete něco udělat. Nemůžete udělat něco s něčím, čeho si vědoma nejste.

Host: Takže je to jako kontrolní stanoviště.

Abraham: Vše, co se manifestuje, je důkaz vašeho vibračního stavu. Vše, co se manifestuje. A tak je otázkou: Chcete si toho být vědoma poté, co se to manifestuje, nebo předtím? Je daleko jednodušší si vyčistit vibraci předtím, než začnete bydlet společně. Je jednodušší si vyčistit vibraci předtím, než se nemoc projeví na vašem těle. Ale na tom nesejde, dovedete to kdykoliv. Jakmile pochopíte, že je to na vás.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Způsob, jak si přitáhnout životního partnera

Přepis (video na konci): Pokud budete nadále udržovat vibraci: “To není ono, to není ono, …

3 komentáře

  1. Báječné video, podobné řeším 🙂 Děkuji!

  2. Perfektní-jen si tohle uvědomím když selhávám.Chce to bdělou pozornost,ale dělám pokroky.Děkuji

  3. Jana Hlouchová

    Otevřelo mi to oči..Díky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *