Abraham Hicks – Univerzální odpověď na všechny otázky

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Uvolněte odpor. Základem vašeho života je svoboda. Vaším cílem je radost. A výsledkem toho bude nekonečný růst. Ale vaším cílem musí být radost – to je odpověď na každou vaši otázku. Mohlo vám to ušetřit spoustu času a peněz.

Jaká je otázka? – začněte být šťastní.

Jaká je otázka? -> buďte šťastní. Najděte způsob, jak být šťastní.

“Jak můžu dosáhnout lépe-pociťovaného těla?” -> začněte být šťastní.

“Jak můžu najít více jasnosti?” -> začněte být šťastní.

“Jak najdu odpověď na všechny mé otázky?” -> začněte být šťastní.

“Jak zařídím, aby můj metabolismus perfektně fungoval?” -> buďte šťastní.

“Jak můžu žít šťastně až na věky?” -> začněte být šťastní.

“Jak mám tolerovat nespravedlnost této osoby, se kterou žiju? Nebo této věci, kterou vidím?”

To je chvíle, kdy si musíte položit otázku: Dokážu být šťastný a dívat se na to? Odpovědí je ne.

Jinými slovy – nemůžete se dívat na věci, které vás dělají nešťastnými, a být šťastní. Lidé se tak dlouho snažili o nemožné. “Budu se dívat na tuto věc, která odporuje všemu, kým jsem a kým jsem byl před narozením a kým jsem se stal od té doby, co jsem se sem dostal. Požádám vesmír – dovol mi být jedinou výjimkou. A budu se dívat na tuto věc, kterou nechci, a budu chtít být šťastný, nebo bohatý, nebo zdravý. A my říkáme – to se vám nepovede. Musíte se dívat směrem toho, co chcete.

butterfly

Čím více to budete dělat, tím to bude snažší. A čím to bude snažší, tím více to budete dělat. A čím více to budete dělat, tím to bude snažší. A čím to bude snažší, tím více to budete dělat. A než se nadějete, budete nabízet vibraci, díky které k vám bude proudit pouze blahobyt. A ostatní se na vás budou dívat a říkat: Jak to děláš, že takto žiješ? Jakoby vše, o co požádáš, k tobě snadno přijde. A vy na to odpovíte: Stal jsem se šťastným. A oni na to řeknou: V tomto hrozném světě? Za těchto příšerných podmínek?

A vy na to: Vím, že malé kapsy toho existují. Ale já hledám kapsy štěstí. A zjistil jsem, že je zde daleko více důkazů blahobytu než neblahobytu.Nevím, jak jsem se přeorientoval k myšlení, že je to obráceně. Možná proto, že jsem se snažil spravit rozbité věci. Možná proto, že jako lidi jsme orientovaní na řešení. Ale chceme, abyste věděli, že řešení každého problému spočívá ve vibrační úlevě a odpoutání se od rezistence. Ať je k tomu třeba cokoliv.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak posuzovat "reálná" fakta aneb jak se tvoří přesvědčení

Pokud je k tomu třeba hlazení kočky, mazlení se se svým dítětem, milování, něco dobrého k snědku, nebo navštívení lázní, či sezení na vrcholu hory a kocháním se z výhledu, cesta autem přes stát, poslech krásné hudby… Cokoliv, co můžete udělat, abyste se rozptýlili od věcí, které ve vás vyvolávají špatné pocity, způsobí vylepšení ve způsobu, jakým se cítíte, což vylepší vaši vibrační mezeru, což vylepší váš vibrační souladu se Zdrojem a tím, kým jste, což je recept pro tvoření a plné přijímání všech věcí, které chcete.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. KRÁSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA SOM TAK VEĽMI ŠŤASTNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! David, si jedinečný, ĎAKUJEM TI, ŠŤASTNÁ MONIKA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *