Abraham Hicks – Věřte si

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím, jak se máte?

Abraham: Vážně dobře.

Host: Miluji cestu života. Nehledě na to, jak daleko dolů zajdete, vždy můžete vylézt znovu nahoru.

Abraham: Ani nemusíte lézt, stačí vám se přestat držet dna.

Host: Vaše učení jsou naprosto úžasná. Miluji, jak…

Abraham: Milujete, jaký je to dobrý pocit si rozpomenout.

Host: Ano.

Abraham: Vzpomenout si, kým jste, a jak to vše funguje. To je ta rezonance, kterou cítíte. “Tohle jsem věděl. To jsem věděl.”

Host: Ano. Je vtipné, jak jako malí nemáme téměř žádný odpor a věci děláme jen krátce, protože vždy hledáme tu další nejlepší věc.

Abraham: Více, více, více – mantra vesmíru.

Host: Jak se pak sami naučíme a naši rodiče nás naučí být ve větším odporu… mou otázkou je, v jaké chvíli se vaše přesvědčení shodují s tím, co víte. V jaké chvíli přestanete tolika věcem věřit a jen víte…

thunderstorm_2-wallpaper-1366x768

Abraham: Funguje to následovně. Budete se vám to líbit, nelíbit a pak líbit. Připravte se. V podstatě to funguje takto. Proséváte, poznáváte, co nechcete, a co chcete. Je to rovnováha a kontrast života, do kterého jste se dychtivě zaměřil. Vypustil jste raketu touhy na základě svých životních zkušeností a ani nešlo o silnou a vědomou raketu, ale i tak šlo o bod vyjasnění. Cítil jste se z toho nejasně a zvláštně, protože to bylo tak nové. Život vám to představil.

Ale vy jste navyklý čelit realitě, a tohle je nové a nepovědomé, ale nyní, co se to stalo, zejména, když se to nadále děje, což bude, po chvíli to přitáhne vaši pozornost, podíváte se na to, a pokud budete moudrý, což jste, a záleží vám na dobrém pocitu, budete muset najít způsob, jak se rezonančně sladit s tímto novým stáváním se, ke kterému došlo. Tato nová myšlenka, ze které jste se měl zvláštní pocit, zaměřujete se na ni a mluvíte více o ní než o její nepřítomnosti, a pak začne být povědomá až tak, že vám přijde přirozená, a poté v to nezačnete jen doufat, ale věřit, a nyní budete stát na místě té myšlenky.

Ať to bylo cokoliv, tak to nyní budete žít. Společně s tím… a většině lidem se tato část nelíbí… společně s tím jste získal to, co jste chtěl, ale také jste získal úplně nový úhel pohledu. Novou řadu kontrastních zkušeností, kvůli kterým nakonec, obvykle velmi rychle, vypustíte další nepovědomou raketu touhy. ze které máte zvláštní pocit. Tak se na ni zaměřujete, sladíte se s ní, udržíte s ní krok, a nyní jste v té vibraci touhy, která se manifestuje.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Řídit se svými impulzy

ben_venue_mountain_in_scotland-wallpaper-1366x768

Společně s tou manifestací přijde nový úhel pohledu a nová řada kontrastních zkušeností… tohle zabere celý den, kvůli kterým vypustíte další raketu touhy. Váš úhel pohledu vám poskytuje více kontrastu, což je úžasné, protože vám to dává více schopností tvořit. Jak tomu přijdete na kloub, jak porozumíte mírnému nepohodlí v něčem novém, pak to nemusí být nepohodlné, protože vy znáte zákon. Víte, že pochyby věci zpomalují, a víte, že víra věci zrychluje.

Víte, že máte schopnost se více zaměřovat na chtěné a méně na nechtěné. Dovedete dobře už nepřijímat realitu, kterou se vám ostatní snaží vnutit, a namísto toho uplatníte to, co víte, co vám váš naváděcí systém ukazuje, že funguje. Je báječné být ve vašem věku a vědět to, co nyní víte.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *