Abraham Hicks – Věřte ve své sny

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Čím bych se chtěla živit… mým snem je stát se rockovou hvězdou. Spousta lidí se mě ptá… říká, že takový sen je tak trochu… příliš sobecký.

Abraham: Vážně? “Nebuď sobecká a nevybírej si, co sama chceš, ale co chceme my.” Pokud vám tohle někdo řekne, povězte sama sobě: “Očividně jsem se s tebou setkala na vibraci, kterou nechci. Neviním tě za tvou velmi směšnou reakci. Protože já jsem také na té vibraci. Kdyby ne, neřekl bys mi to. Příště si ale vyberu vibraci jinou od té tvé. Je spousta lidí, kteří věří, že si mohou tvořit svou realitu.” A ti lidé, kteří dosáhli toho, co teď chcete vy, se kdysi nacházeli přesně tam, kde vy.

Nevěnovali akorát velkou pozornost negativistům. Vybrali si jinou vibraci. Ne protože lidé nemají dobré úmysly. Obvykle mají. Jen neví, o čem mluví, když jde o vás. To ví jen tehdy, když mluví o sobě. A pak svůj pocit ze sebe přenáší na vás. Když to dělají často, tak vaše víra v sebe je stejná jako jejich víra v sebe. Oni pak mají radost, ale vy nejste rockovou hvězdou.

Host: Můžete to zopakovat?

Abraham: Nejspíše ne. Řekneme to odlišně.

Host: Dobře. Děkuji.

Abraham: Ti lidé mají dobré úmysly. Ale většina lidí je uvězněna ve svém systému očekávání. Když vám něco o vás řeknou, tak to není o vás, ale o tom, jaký oni mají pocit ze sebe. Používají ale vaše jméno a příklad a pokud je budete delší dobu poslouchat, pak se jejich způsob myšlení a vibrace přenese na vás. A oni mají pak radost, protože je pohodlnější být na stejné vibraci s někým, kdo přemýšlí stejně jako vy. Spousta lidí se chce vzdát svých tužeb a toužení. Protože neví, že mohou kontrolovat, jak vesmír na ně reaguje.

Vy ale víte příliš. Pro vás není cesty zpět. Nemůžete něco přestat chtít. Můžete se svou touhou držet krok a sledovat, jak vesmír chytře dokáže vyznačit cesty a dát vám impulsy, abyste měla, byla nebo dělala to, co chcete. Existuje spousta lidí, kteří jsou na cestě ke zlatu, kteří si tu cestu za ním užívají. A není to příběh o nenalezení zlata. Je to příběh o tom, že si vybíráte své myšlenky a nenecháváte způsob myšlení druhých, aby řídil to, co si o sobě myslíte. K tomu je ale třeba trocha záměrného myšlení a pak sledovat, jak vesmír na vaše čisté myšlenky odpoví.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak vyhrát v loterii?

1989307

A to předtím, než si umožníte cítit pocit hodnoty, který potřebujete, aby se vám cesta odhalila a zrealizovala. Ano. Chápu, že je to o tom pocitu hodnoty. Lidé z toho musejí vyšilovat. Nevěřit, že někdo může být rockovou hvězdou, a pak vidět rockové hvězdy všude kolem sebe. Z toho musí zuřit. Lidé musí vyšilovat, když si myslí, že na tom pahorku není žádné zlato, a pak potkají někoho, kdo z toho zlata náhle zbohatnul.

To je musí vytáčet. Nevytáčí vás to. Kvůli tomu věříte ve svou bezcennost. Spousta lidi se svůj pocit bezcennosti snaží zmírnit tím, že přesvědčí vás o vaší bezcennosti. Protože pokud se vám přestane dařit, oni se pak ze svého nedaření nebudou cítit tak špatně.

Vy jste sem ale nepřišla podporovat průměrnost. Přišla jste sem záměrně tvořit. Přišla jste si tvořit svou realitu. Učit svým příkladem. Přišla jste pochopit vibrace a používat je. Přišla jste pro svůj prospěch využívat páku tvořící světy. Přišla jste cítit požehnané uvědomění, které nefyzično o vás drží. Přišla jste zažít kontinuitu báječného blahobytu, který je už v pohybu. Přišla jste podporovat celkovou prosperitu. Přišla jste zažívat svobodu na každé úrovni svého bytí. Přišla jste pro expanzi s vědomím, že je nevyhnutelná. Ale především jste přišla s očekáváním, že budete žít radostně až na věky. My také. Vážně dobrá konverzace.

Host: Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *