Abraham Hicks – Vibrace a naše okolí

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

8 komentáře

 1. Tak jsem si myslela, že mám přečtená všechna videa 🙂 Dnes se mi ukázalo toto a “Smysl života” a nádherně mě to pohladilo, oslovilo a oceňuji znovu tyto překlady, které jsou naprosto úžasné a zároveň oceňuji to, že se mi ukážou vždy v tu správnou chvíli 🙂 Dajwe moc a moc děkuji za překlady a tyto stránky a děkuji za to že jsi, a děkuji všem za čtení a komentáře, kdy je vidět kolik lidí tyto stránky čte a je to naprosto úžasné, protože čím víc se nás dostane na “svou vlastní cestu k sobě”, tím víc je to úžasné:-) Moje ocenění tímto posílám i Abrahamovi a Esther a oceňuji všechny cesty, kterými se ke mě toto učení dostalo:-) Radostný každý den a každá minuta života pro všechny 🙂

 2. …jsem taky tak plna vdecnosti Dajwovi, ze se to neda ani vyjadrit. A diky Zuzi za toto video, opet spravna chvile. DIKY

  • To jsem moc ráda, že to byla správná chvíle nejenom pro mě 🙂 Ještě bych chtěla dodat, že mě pořád neskutečně udivuje to, že i když některé video nebo i knihy, čtu s odstupem času znovu, vždy tam najdu něco co mě osloví anebo si říkám, že jsem to před tím přehlédla :-). Ale je to jen potvrzení rozdílných vibrací, při čtení a podle mě zároveň i důkaz, že se posunuji dopředu 🙂 a působí mi to radost 🙂 Díky

 3. Taky jsem našla spoustu videí , které neznám,ale bohužel neumím Anglicky.tak že bych tomu rozuměla.:-(Ale tím víc jsem vděčná za Dajwa.Nevim ,ale ani tohle video nemá titulky.Nevim jestli to je chyba u mě nebo je nemá.

  • Zdeno, u těchto starších videí je třeba kliknout na ikonu videa vpravo dole na liště videa (obdélník), což titulky zapne.

 4. Tak jsem si prošla stránku po stránce až k tomuhle videu a ukazuje se mi tam ,, čtěte více,, ale text se mi nezobrazuje.Na té stránce je to takhle ještě asi u dvou.

  • V té době jsem ještě nedělal přepisy videí, tak je článek bez přepisu 🙂

   • Ok:-)Já jen,ze tam je ,, čtěte více,,a na stránce 12 se mi o jeden článek výše ,, Úspěch není o námaze ,ale ……..,, text zobrazuje .Vesmír klade překážky ,venku svítí sluníčko ,tak už vím kam jít dál.:-) Ale díky za info. To s tím videem jsem nevěděla:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *