Abraham Hicks – Vaše vnímání reality tvoří vaši realitu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Řekli jste, že přesvědčení je jen stále se opakující myšlenka. Téměř jsem dospěl k závěru, že když si neustále budu vizualizovat, že umím létat, stalo by se to pro mě přesvědčením? A je možné, aby lidé létali?

Abraham: Víte, nemůžeme měnit stanoviska. Nemůžeme vám říct, že možné je vše a pak říct – kromě tohoto. A nemůžeme říct, že když vám dá život podnět, který způsobí, že dáte vzniku nové touze, a pokud s tou touhou najdete vibrační soulad, nemůžeme říct – kromě toho a kromě toho… musí se to stát. Odpovědí je: Když máte touhu a nejste s ní vibračně v rozporu, poté se to musí stát.

A stala se spousta věcí, které se zdaly být stejně nemožné a které jsou teď možné. Ale co dělá spousta lidí je, že když něco chtějí a vidí, že se to neděje, tak u nich převládá uvědomění, že se to neděje. To jsme mysleli dříve, když jsme řekli: Ve vaší vibraci často dominují věci, kterým věnujete pozornost. A tak je jednoduché si všimnout, že nelétáte, nehledě na to, jak moc chcete létat. Když si všímáte, že nelétáte, nehledě na to, jak moc chcete, musíte najít způsob, jak se na to dívat jinak. Je velmi zajímavé, jak moc realita, kterou vnímáte, ovlivňuje vaše zkušenosti.

superman

Není to ani realita, ale vaše vnímání reality, které tvoří vaše zkušenosti. Jerry a Esther zde našli efektivnější způsob, jak se dostat do svého pokoje. Hned před jejich pokojem mají výtah. Esther byla velmi, velmi ve spěchu. Z osobních důvodů, které si můžete jen představit. Nastoupili oba do výtahu a stiskli tlačítko pro 10. patro. Dveře výtahu se otevřely a vystoupili. Šli přímo do pokoje, ale nefungovaly jim klíče. Už se jim to stalo dříve. U recepce jim většinou řeknou, že je měly blízko mobilu nebo magnetu. A tak si Esther nosí klíče na jednom místě a Jerry na jiném. Ani jeden klíč jim ale nefungoval.

Měli za to, že stáli před svým pokojem. Mají dva průchozí pokoje, aby si užili výhodu dvou koupelen. Do kterých se stejně teď nemůžou dostat… Esther poskakovala a říkala: “Musím se tam rychle dostat.” A tak tedy zavolala na recepci a řekla: “Z nějakého důvodu nám nefungují klíče. Naléhavě potřebuji, aby rychle někdo přišel s klíčy.” A tak čekali a čekali a čekali…. a nikdo nepřícházel. Realitu tohoto momentu vnímali takto: Stojíme před pokojem. Hotel nás zklamal, protože nám nějak vypnuli klíče a tak nefungují. A Esther odhadla, že to vydrží ještě asi 30 sekund.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Mechanismus, který okamžitě aktivuje manifestaci

A když už přišel jeden milý člověk, upozornil je na to, že jsou v 7. patře a ne 10. Není tedy divu, že jim nefungovaly klíče. Ale vše v jejich realitě bylo založeno na tomto chybném předpokladu. Jinými slovy – byli si tak jistí… Všechny jejich závěry, ke kterým dospěly, by byly opodstatněné, kdyby ten chybný předpoklad byl přesný, což nebyl. Chceme tím říct, že neexistuje realita, která je zodpovědná za vaši vibraci. Ale to, jak tu realitu vnímáte.

Proto vždy říkáme: Tady, kde jsou všechny vaše dobré pocity, je vaše vnímání svobody. A tady, kde jsou špatné pocity, je vaše vnímání nedostatku svobody. Je to vaše vnímání. A to je pro vás obtížné. Vnímáte tady jistou realitu a proto je pro vás těžké od ní ustoupit. A to bychom rádi, abyste všichni přehodnotili. Rádi bychom, abyste říkali: “Realita a i moje vnímání reality není tak důležité jako moje schopnost se soustředit na to, kde bych chtěl být.”

perception

Tohle byla pro Esther a Jerryho velmi nezvyklá zkušenost, protože si byli tak jistí, že měli pravdu. Což způsobilo, že všichni, se kterými komunikovali, se nejen mýlili, ale velmi, velmi hrubě mýlili. Jinými slovy – zdálo se, že pomoc není na cestě. Neměli ponětí, že ten milý muž na ně čekal v 10. patře. A snažil se zjistit, kam se poděli ti lidé, kteří se nemohou dostat do svého pokoje.

Ale byl dost bystrý na to, že začal sjíždět patro po patře dolů. Zastavil se v každém patře a hledal je, dokud nenašel Esther. Esther ho vzala za límec, zatřásla s ním a řekla: “Dejte mi vaše klíče! Dejte mi vaše klíče!” Až tak to vyhrocené nebylo. A on s klidem řekl: Dovolte mi vás doprovodit do VAŠEHO pokoje. Je to tak zajímavé, že ano. Jak je vaše realita založená na vašem vnímání.

Celý tento workshop je o tom, že na realitě vůbec nesejde. A vaše vnímání reality je velmi jednoduché posunout. Jinými slovy – když Esther a Jerry dokážou své vnímání reality posunout na něco, co je naprosto špatně, tak i vy byste měli být schopni posunout své vnímání reality na něco, co chcete, nemyslíte? Měli byste ho být schopni posunout jakýmkoliv směrem – k tomu, co je chtěné, nebo nechtěné. Lidé si tvoří chybné předpoklady neustále. Proč si nevytvořit chybný předpoklad o věcech, které chcete? Proč nezačít předpokládat, že jste daleko mocnější než jak naznačuje váš bankovní účet. Proč nezačít předpokládat, že… Jinými slovy – jen si uvědomte, jak je realita pružná.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co udělat, aby vesmír s námi spolupracoval

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. Skvělé … Díky! 😉

  2. Tleskám a děkuji 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *