Abraham Hicks – Vše je v pořádku

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Rodíme se do tohoto světa s myšlenkou, co budeme dělat, a čeho chceme dosáhnout? Nebo se až tady rozhodujeme, co budeme dělat? Napadají mě dva lidi, se kterými jsem se nejspíše dohodla před narozením, že s něma budu ve vztahu.

Abraham: Dohody máte s mnoha lidmi, ale to, jak se konkrétně odehrají, není přesně definováno. Rádi říkáme, že z vaší nefyzické perspektivy vidíte tohle jako skvělou příležitost a chcete se do ní vrhnout, a nejste příliš organizovaní z hlediska detailů, jak se vše odehraje, protože chápete, že dynamika této reality je v tom, že jste tvůrci, a tvoříte postupně. Z nefyzického pohledu chápete, že tvoření cesty je radost života, že se každý krok cesty nesnažíte naplánovat. Takové dovolené se plánují spíše z místa nejistoty.

Nevšimli jste si, že čím jsou vaši přátelé jistější, tím více jsou ochotní jet s batohem napříč Evropou bez rezervací? Čím méně jsou jistější, tím více chtějí mít vše naplánované   pro každý moment dovolené? Z nefyzické perspektivy a vědomí vašeho blahobytu a vašem úplném očekávání ve svou schopnost se znovu napojit na to, kým jste, a využít svůj naváděcí systém, jste dychtiví.

tree_by_the_lake-wallpaper-1366x768

Z fyzického pohledu byste své záměry nazvali obecné. Máte záměr mít jasnost, cítit se dobře, být hodnotní, bavit se… máte záměr být hodnotní pro ostatní, a aby ostatní byli pro vás hodnotní. Samozřejmě existují zkušenosti, kdy jste si něco skvěle užili, měli silný záměr se vrátit tam, kde jste začali.

Ale většinou… když si položíte otázku: Co bych dělal z místa naprosté jistoty? Jaký by byl můj postoj? Pak získáte plnou odpověď na svou otázku. Nikdo, kdo přišel z nefyzična do fyzična, se cítí o něco méně než naprosto jistý a připraven prožít cokoliv, co přijde. Mnozí z vás víte, že první zkušenosti jsou o tom, že se přizpůsobujete své realitě. Nalézáte vibrační základ, takové startovací místo. Mnozí z vás jste toužili po výchozím bodu, který se liší od výchozích bodů ostatních, které byste možná preferovali ze svého fyzického pohledu, protože víte, že to výchozí místo ve vás vyvolá více tužeb, a když se s nimi sladíte, bude to naprosto vzrušující.

road_summer_2-wallpaper-1366x768

Z nefyzické perspektivy plně chápete, jaký má kontrast hodnotu, a jaké tužby vyvolává, že z té perspektivy nikdo z vás nehledá lehkou cestu. Vždy hledáte dobrodružnou cestu. To dává smysl. Esther si dělá srandu a říká: “Něco se pokazilo. Vím, že jsem se měla narodit v Malibu.” Každý moment, který tam tráví, miluje. Ale Esther se narodila na dokonalém místě v dokonalý čas dokonalým rodičům pro práci, kterou dělá. Bylo to dost dobré místo, že se cítila bezpečně, ale bylo tam dost rozmanitosti, že se neuzavřela do určitého myšlení. Její rodiče jí umožňovali svobodu. Nevedli ji specificky. Vedli více svými činy než konkrétními slovy, které jí říkali.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Když vám na něčem hodně záleží

Esther většinou spoléhala na své nástroje. V porovnání s ostatními by mohla říct, a dokonce řekla, když se dívá zpět na svou výchovu: “Myslím, že jsem rodiče moc nezajímala.” To je pravda. Její otec napsal knihu svého života, když mu bylo 80. Esther si ji moc chtěla přečíst, protože jí zajímalo, co měl v hlavě, protože nebyl moc výřečný, a tak se té knihy nemohla dočkat. A tak četla a četla a četla a četla a vše bylo o jeho životě předtím, než se narodila, bylo to o jeho životě, než potkal její matku, a byl tam odstavec o její matce a odstavec o třech dcerách, a pak tam bylo více o všem, co se stalo předtím.

road_among_trees-wallpaper-1366x768

Esther řekla: To to potvrzuje. Nebyla jsem pro něj moc důležitá. Chceme, abyste věděli, že nemáte být středem života někoho jiného. Máte být středem svého vlastního života. Ale hádám, že si Esther nevybrala tuto situaci v rodině, než se narodila… Vibračně si to vybrala. Vše si vybíráte vibračně. Mohli bychom v jednom semináři za druhém rozebírat prostředí, ve kterém jste se narodili, a nebylo by to k ničemu moc dobré.

Myslíme, že je mnohem hodnotnější vám najednou říct, že všichni jste byli mocní a znali jste svou sílu, cítili jste se hodnotní a řekli jste: Půjdu dopředu a ostatní zjistím po cestě. A tak jste tady a zjišťujete zbytek to po cestě. Každý moment, kdy se snažíte zjistit, proč tehdy něco nebylo jiného, je promarněný moment, protože svou moc máte nyní.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *