Abraham Hicks – Význam kontrastu & Co je peklo

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Smyslem vašeho života je mnohem víc, než se jen vyhýbat problémům. Vyhýbáním se potížím ani nezačínáte žít. Dokud si neotevřete ventil, ani nezačnete žít. Jak máte otevřený ventil, začnete být prodloužením toho, kým jste. Pokud myšlení na to se dostat do souladu vám uzavírá ventil, nemyslete na to. Udělejte cokoliv, abyste si ventil otevřeli. Jak bude otevřený, zjistíte, že se na dané téma můžete dívat s takovou radostí, že začnete říkat: Proto jsem tady. Víte, proč nás těší krize ve vašem světě?

Víte, proč když říkáte: “Vyšší míra zločinu,” my říkáme: “Ano!”? Když říkáte, že je více násilí, my říkáme ANO. Když říkáte, že rakovina se rozmáhá, my říkáme ANO. Důvod, proč necítíme nedostatek v kontrastu, který prožíváte, je ten, že my víme, že jak zažijete něco, co nechcete, vždy si vyjasníte, co chcete. Více lidí tak konečně žádá o řešení, což znamená, že jako učitelé nefyzična jsme svoláváni.

20150714_085322

Pokud nežádáte, nemůžeme přijít. Nemůžeme se vám do života vnutit. Zákon vnucování neexistuje. Pokud nežádáte, tak neslyšíte naše slova. Toho jste si všimli u vlastních přátel, že? Když jim říkáte něco, o co nežádali, tak to nepochopí. Kontrast vašeho fyzického časoprostoru má pro vás velkou hodnotu. Dokud budete chápat, že kontrast existuje proto, aby vám pomohl zjistit, co chcete, a pak vaší prací je najít pocit toho, co chcete, abyste k tomu zaměřili energii.

Kontrast pracuje proti vám jedině tehdy, když se v nedostatku cítíte ztracení. Když jste ztraceni v nedostatku, ventil je zavřený a máte pocit, že se dusíte. Je to peklo. Je to jediné peklo. Jediné místo, kde peklo existuje, je ve fyzické dimenzi, kde máte zavřený ventil. Peklo je bránění proudu čisté, pozitivní a přirozené energie.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *