Abraham Hicks – Vzkvétejte

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Lidé říkají: Ale Abrahame, vy učíte sobeckosti. A my na to: Ano, to je pravda. Protože když nejste dostatečně sobečtí si udržet se svým Zdrojem soulad, poté stejně nikomu druhému nic dát nemůžete. Požehnejte tedy těm, kteří vám dávají důvod si do svého vortexu dát jejich vylepšenou verzi. Kteří vám dávají důvod se soustředit na úplnost, zdraví, jasnost, vitalitu. Vaše myšlenky blahobytu jsou vždy prospěšné všem – nehledě na to, komu věnujete pozornost. Když jste ve vortexu, tak každý, koho držíte jako svůj předmět pozornosti, má z toho užitek.

Otázkou ale je, jestli to jsou připraveni přijmout. Musíte pochopit, že oni mají svůj vlastní vortex, Zdroj a proud blahobytu a nepotřebují vás. Nepotřebují, abyste byli katalyzátorem, který jim posílá blahobyt. Oni sami už jsou předmětem proudu blahobytu – stejně jako vy a všichni ostatní. Ale chceme vám položit otázku. Je to něco, co je v tomto prostředí časté. Když se začnete poflakovat ve vortexu a začnete cítit jasnost a sílu energie, která tvoří světy… Máte pocit, že byste s tím něco chtěli udělat. Chcete s tím něco provést.

flowers3

Když nás lidé obviňují ze sobeckosti… nebo že učíme sobeckosti, a my to přiznáváme… Chceme, abyste pochopili, že je pro nás jednoduché vás učit, jak se napojit na proud, protože víme, že všichni mají schopnost se na tento proud napojit. Panuje u vás mylný předpoklad, který říká: Já se na proud dokážu napojit, ale ostatním se to podařit nemusí. Tak budu muset vzít svůj vliv, abych jim dal k proudu přístup, který by beze mě neměli. A to je obrovsky mylný předpoklad.

Když přijmete, že všichni jsou milováni a že každý je předmětem a objektem pozornosti Zdroje, pak vy, k jasnosti svého příkladu, si umožníte být s tou energií být v souladu. To je to nejvíce, co pro všechny můžete udělat. Prostě vzkvétejte. A vysvětlete jim, jak vzkvétáte.

A když lidé řeknou: Ty vzkvétáš a já ne. Co je to, co ty víš a já ne?

Řekněte jim: V prvé řadě věřím, že všichni bychom měli vzkvétat. A myslím si, že ten, který nevzkvétá, nedělá nic špatně – pouze si všímá toho, že nevzkvétá. Někde během své cesty, už ani nevím, kde jsem to pochytil… začal jsem oceňovat to, kdekoliv jsem byl a dovolil si vzkvétat. Začal jsem hledat důvody se cítit dobře a čím více jsem to dělal, tím lépe jsem se cítil. Dokud jsem nedošel pocitu, že jsem středem vesmíru a že ke mně proudí pouze blahobyt. Ale vím, že nejsem jediný střed vesmíru. Miluji vědění, že k tomu máme přístup všichni.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proces tvoření

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. DAVIDKO, DAVI, dokonalé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je ono, ĎAKUJEM, si bohovský, si borec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Robíš dobro pre dobro. Dávaš to najlepšie zo seba. Si jedinečný tvorca. ĎAKUJEM TI DAJW 🙂 V láske Monika
    Geniálne, toto je prekrásny vortex plný blahobytu a zdieľania báječností. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *