Abraham Hicks – Změna perspektivy aneb jak na všech vidět jen to nejlepší?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci článku):

Každý člověk je jako mikrokosmos vesmíru. Všichni lidé mají v sobě to, co obdivujete, a to, co byste raději neviděli. Pokud odpouštíte něco, co nechcete vidět, udržujete to aktivní, a tak vám tuto část své osobnosti ten člověk více projevuje. Ale pokud to ignorujete tím, že aktivujete to, co oceňujete, tak to je něco jiného. Odpuštění bychom dali novou definici. Řekli bychom: Nejlepší cestou, jak odpustit, je zapomenout. A nejlepší cestou, jak zapomenout, je vzpomenout si na něco, na co si chcete vzpomenout.

Když někdo umírá, tak jakoby vás to skoro přinutilo projevit, co si o tom člověku skutečně myslíte. Téměř se přinutíte se dívat jen na jeho/její pozitivní stránky. Alespoň v den pohřbu si vezmou všichni v práci volno, často jedou na jiné místo, svůj mobil si… všem řeknou: “Neobtěžujte mě. Jedu na pohřeb.” Jakoby jeli do virtuální reality.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jedu na místo, kde nebudu myslet normální myšlenky, které si myslím, a navíc si ani nebudu moct umožnit myslet negativní myšlenky o té zesnulé osobě, protože tím bych ji zneuctil, a teď je mrtvá, tak mě nejspíše slyší. Důvod, proč je kolem pohřbů přítomen ten pocit rodiny, je ten, že jste doslova naplněni duchem Zdroje, protože podstata oslavování vás přiměla dělat to, co chceme, abyste stejně dělali každý den.

Pokud se chcete skamarádit se všemi, které znáte, předstírejte, že jste na jejich pohřbu. Neříkejte jim to. Nepřijmou to dobře. Řeknou: “Vypadá to, že mě máš teď mnohem raději.” “Ano, předstíral jsem, že jsi mrtvý.” Jste tak schopni uvolnit nebo deaktivovat nějaké aktivované věci. Máte pocit, jakoby došlo k takovému odčinění, z čeho máte pocit úlevy. Nemusíte nikam chodit, abyste přetvořili vibrační základ jakéhokoliv vašeho vztahu. Nesnažte se vyhrabat staré vztahy a přeměnit je. Mnoho těch starých vztahů jsou v pořádku tam, kde jsou, když nejsou aktivované ve vaší vibraci. Nemusíte se vracet a napravit vše, co jste prožili.

navrat

Když máte pocit, že vám někdo chybí, tak vám chybí spojení s tím, kým skutečně jste, protože jste si vybrali myšlenku, která neumožňuje prožívat úplnost toho, kým jste. Jak příště řeknete, že vám někdo chybí, řekněte: Protože mi ten někdo chybí, teď mi chybí spojení s tím, kým jsem. I když se ten někdo znovu vynořil do nefyzična. Může vám chybět to, kým byl, nebo si vzpomenout na to, kým byl, s potěšením. nebo uznat to, kým je, a užívat si to s potěšením, ale v každém případě je to o tom, že se rozhodujete, jak se chcete cítit.

Čtěte také:  Tímto si prokážete, že zákon přitažlivosti funguje

Většina lidí si nechce nastavit vlastní tón. Chtějí pozorovat něco, co jim jejich tón nastaví. Říkáte, že vám někdo chybí, jedině tehdy, když jste se s tím někým cítili dobře. Ti, se kterými jste se cítili špatně, vám vůbec nechybí. Jde jen o vaši pozornost. Vaše odhodlání v prvé řadě v tom, jak se chcete cítit, a pak hledat něco, co tomu odpovídá. Pokud je vaším cílem radost, a myslíte to vážně, začnete se dívat za minulost, přítomnost a budoucnost, mrtví nebo živí, na věci, ze kterých máte dobrý pocit.

naprselo-do-jezirka

Pokud to ale není vaším záměrem, a díváte se všude možně, můžete narazit na mnohé, ať už jsou mrtví nebo živí, a nebudete mít z toho dobrý pocit. Myslíme si, že upravování perspektivy je velmi užitečné. To je důvod, proč mluvíme o virtuálních realitách. Pokud jen proplouváte svým životem a vůbec neusilujete o to dosáhnout jiné perspektivy, tak se ve vašem životě nemůže nic změnit. Zákon přitažlivosti podporuje jakoukoliv vibraci, která u vás převládá.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

3 komentáře

  1. Wow… Téměř nemám slov. Dneska jsem “svůj korek stáhla pod hladinu” 😀 a ptala jsem se přesně na tuto otázku… Děkuji za tak přímočarou odpověď, ode dneška jsou pro mě všichni mrtví 😀

  2. Abrahame, díky za vysvětlení pojmu “odpuštění”. V tu chvíli mi docvaklo, nad čím poslední dny dumám.
    Uvědomila jsem si, že odpouštění je nechtěná situace. Je to kontrastní situace k tomu, co skutečně chceme.

    Čím víc jsem lidem odpouštěla (dokonce jsem ” vytáhla” z minulosti lidi a v mysli jim odpouštěla daaavno zaprášené bolestivé zkušenosti s nimi). A najednou se mi začali znovu objevovat v mém životě a nejen to, opět vytvářeli podobné negativní zážitky..proč? No přeci mi plnili přání! “Chceš mi odpouštět? OK, já tedy musím vytvořit situaci, abys mi měla co odpouštět! A bude to něco, co se ti nebude líbit, protože lidé druhým odpouští přeci to bolestivé, ne to radostné..” BLIK, AHA efekt je tu! 🙂

    Takže, žádné oprašování negativních zážitků, ty si člověk stejně vyvolává sám, tudíž nemáme i tak proč komu co odpouštět. Dotyčný nám neublížil, on nám pouze vyplnil přání, zrcadlil naše přesvědčení, spolutvořil s námi v tu chvíli, nabídli jsme totiž stejnou vibraci/energii.

    Teď vím, co znamená zaměřovat se pouze na radost. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *