Abraham Hicks – Abyste se vyléčili, musíte cítit

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Zdravím Abrahame. Jsem moc ráda, že tu jsem. Mám otázku a žádost. Začnu s otázkou. Nedávno jsem navštívila kamaráda, který se zmínil, když mluvil, že lidé, kteří se zabývají osobním rozvojem, spiritualitou, si někdy neumožňují mít velmi dobré zhroucení. Říká: “Abyste se vyléčili, musíte cítit.” To byl jeho přístup.

Abraham: Abyste se vyléčili, musíte být nemocní. Pokud víte, co nechcete, díky čemuž poznáte, co chcete, ale nesměřujete k tomu, pak víte více toho, co nechcete, díky čemu více víte, co chcete, ale nesměřujete k tomu… když nebudete postupně pečovat o svou vibraci, můžete si ve svých frekvencích vytvořit velkou neshodu. Tehdy by někdo nejen zhroucení doporučil.. my ne… ale v takové chvíli se zhroucení nemůžete vyhnout, protože když vaše energie jsou tak natažené… pokud by vám někdo zavolal a řekl: “Zdravím, neznáte mě. Jen vám chci říct, že vám už nikdy nezavolám,” žádné zhroucení byste neměla. “Dobře, smažte si mě z kontaktů.

” Pokud by vám to ale řekl někdo, na kom vám záleží, mohlo by to vyvolat silnou emoční reakci. Mluvíme tedy o pečování o svou vibrační frekvenci, což nás přivádí k něčemu, co by bylo vhodné tady zmínit. Denní meditace 15-20 minut vás udrží v naladění.

Udrží vás v naladění na citlivost svého vedení. Pokud jste naladění na citlivost svého vedení, pak když budete trochu mimo, navedete se zpět… nemusí tedy k tomu velkému nesouladu dojít. Náš oblíbený příběh o hybné síle… a zákon přitažlivosti a hybná síla je to stejné téma… je tento: Esther objevila kopce v San Franciscu… nevěřila, že auta jezdí nahoru a dolů z těch kopců.

bird_of_paradise_flower_blue_background-wallpaper-1366x768

 

Představte si, že jste na vrcholu toho kopce, vidíte celou cestu dolů až k vodě, a představte si, že své auto zařadíte na neutrál, ruční brzdu vyřadíte, stoupnete si za auto a trochu ho popostrčíte, protože byste rádi zažili efekt gravitace a hybné síly. Víte, co se stane… ale pokud dostanete rozum… nezažijete zhroucení… ale namísto toho si v prvních fázích uvědomíte, co se potenciálně stane, pokud to takto bude pokračovat, stoupnete si před auto a necháte ho, ať se o vás zastaví, vy nasednete znovu dovnitř a uděláte něco jiného, než abyste auto nechali sjet do vody. Ale dokážete si představit, že jste dole na spodku kopce, a snažíte se to jedoucí auto zastavit? To moc dobrý nápad není.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Osvícení a přijímání

Pokud někdo říká: “Všichni občas musí jít dolů na spodek kopce a zastavit to auto… je to pro vás dobré,” S tím my nesouhlasíme.

Host: Úžasné. Cítila jsem, co asi o tom řeknete, ale chtěla jsem to slyšet od vás. Děkuji.

Abraham: Když jste to cítila, znamená to, že to přijímáte, což znamená, že to nemusíte od nás slyšet. Znamená to, že to od nás slyšíte, ale víte tolik věcí…

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *