Až uslyšíte tohle, budete už navždy jiní

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

První co vám chceme říci, je že tato realita i když se vám zdá, jako že ji jen pozorujete tak že ji nepozorujete, ale vytváříte. Tahle realita, o které myslíte, že je o tom co dělají druzí a týká se vašich věcí není vůbec o tom co dělají druzí, ale že je jen o tom co děláte vy.

A tak se tu otevírá toto téma a důvod proč jste si nás přivolali, je ten, že to prostě není zábava být ve fyzickém těle a tvořit svou realitu omylem. To není zábava. Není zábavné pozorovat a pak už se jen vyrovnávat s výsledky svého pozorování. To opravdu není zábava. Ale co je zábava, je vyhodnocovat a docházet k novým závěrům. A nacházet cesty, jak se díky nim udržet v pevnější vibrační harmonii se svou touhou.

Prostě být odtahováni od toho co nechcete a přitahováni k tomu co chcete. A pak se stanete svědky zhmotnění svých vlastních přání. Protože vy se můžete stát vědomým tvůrcem své zkušenosti. A ta opravdu, opravdu, ale opravdu dobrá zpráva je: Není zapotřebí, aby tomu ostatní rozuměli. Nikdo zvenčí vám nemůže pokazit vaší realitu. Dá vám trošku práce, než tomu uvěříte. Protože…A tolik vás milujeme 🙂 Vy totiž strkáte nos do tolika věcí, do kterých vám vůbec nic není. Pozorujete své okolí, co všichni kolem dělají a jakou mají oni realitu. Tím pozorováním ale začnete kopírovat jejich vibrační realitu, která se pak projeví ve vaší realitě. A nakonec řeknete: Ale to je pravda.

Esther se s námi o tomhle dříve často hádala. V dobách, kdy jsme spolu začali komunikovat. Ale Abrahame, tohle je pravda. Vím, že by pro mně bylo lepší, kdybych se soustředila jen na věci, ze kterých mám dobrý pocit. Ale tohle je pravda. A nemá tedy nějakou hodnotu věnovat se jim, protože jsou pravdivé? Tak pokud chceš těch věcí víc, pokud jich chceš ještě víc a aby byly ještě blíž kolem tebe, tak ano. Jestliže chceš být zavalená uprostřed toho všeho, jen proto že je to pravda, tak prosím.

Začni si toho pořádně všímat. Zapoj se do nějakého kroužku nebo ho rovnou založ. Pojďme začít rozebírat tohle! Protože když o tom mluvíte, když to vpustíte do své vibrace, tak se stanete magnetickým bodem přitažlivosti, ke kterému začne proudit více důkazů o tom tématu. Ne protože by to bylo pravdivé, mezi všemi těmi věcmi, ale jako důkaz vašeho vibračního vzorce nebo vašich přesvědčení.

Čtěte také:  Fyzické pocity během meditace

Víme, že jste přišli na tenhle seminář, abyste se stali trošku více záměrným tvůrcem. Nejvíce však víme, že tu s námi spolutvoříte a spolupracujete, protože chcete být radostní záměrní tvůrci, kterými jste se sem, do fyzické zkušenosti přišli stát. Není vůbec zábavné jen pozorovat a pak se vyrovnávat s tím co je.

Je mnohem větší zábava žít to, co uvnitř vás vyvolává uvědomění. Co ve vás vyvolává, abyste v sobě zformovali jasnou touhu. A nakonec využít moc vašeho záměru a myšlení, abyste se soustředili více na to po čem toužíte, až dokud v tom nebudete opravdu dobří. A stát se svědkem toho, že se ty vibrace promění ve věci, které jsou pro vás nadmíru osobní. Proto jste si sem přišli. A pro to jsme přišli také. Připomenout vám to a možná vám s tím i trošku pomoci. Takže, nic vážného se tu neděje. A nemyslíme tím tady v téhle místnosti, ale myslíme tím tady. Prostě přímo tady.

Jsme všichni věčné bytosti. Vaše věčnost je víc jak jistá. Je jasná a nevyhnutelná. A vaše expanze je nevyhnutelná. Věděli jste to, když jste se rozhodli pro své místo, v této osobnosti a v přední linii časoprostoru, abyste pozorovali a docházeli k důležitým a novým osobním rozhodnutím o tom, co by bylo lepší. To stojí za evolucí všech druhů. A potom jste také jako věčné bytosti řekli, kontrast mi pomůže s výběrem. Kontrast mi dostatečně pomohl, abych si rozmyslel co bude lepší. Věnuji svou co nejlepší pozornost svému novému rozhodnutí a vše co je zaplní celý prostor kolem.

Což nás vede k tomu, co bychom opravdu chtěli, abyste si odnesli z tohoto semináře. Myšlenky se mění na věci. Vibrace se mění na myšlenky, myšlenky se mění na věci, které se stávají vaší zkušeností. Chtěli bychom vám pomoci, abyste pochopili manifestaci. A ta je: teď, teď, teď, teď To může chvíli trvat: teď, teď, teď, teď, teď, teď, teď, teď, teď. Vaše vnímání svého TEĎ je vaší realitou. No a to není jednoduché na chápání pro tolik lidí, kteří jsou zvyklí překládat vibrace. Už to tak dlouho děláte, že už to ani nevíte. Neuvědomujete si, že vaše oči, překládají vibrace do toho do vidíte. Prostě vidíte. A ani si neuvědomujete, že, váš nos také překládá vibrace do toho co cítíte. A vaše prsty do toho co cítíte hmatem. Jinýmy slovy: Identifikujete své nyní. Protože jste tak dobří v dešifrování vibrací. A vaše emoce je dešifrují také.

Čtěte také:  Trpím závistí vůči bohatým

Takže, kdybyste s námi dokázali udělat tenhle skok: jen to trošku zkuste. Přijmout, že jste přijímačem své reality a proto jste její tvůrce. A vy nevnímáte tuto kolektivní realitu stejně jako kdokoliv jiný. Vaše vnímání této reality je jedinečné. Proto můžete s někým jít stejnou ulicí ve stejném městě ve stejný čas a budete mít dva naprosto odlišné zážitky. Protože to nedělá to, čemu jste vystaveni. Ale jsou to vaše přesvědčení, kterým jste vystaveni. Je to vaše vlastní interpretace toho, čemu jste vystaveni.

Myšlenky se mění na věci. Myšlenky se mění na věci. Takže, na tato slova se zaměřte. A jak budeme pokračovat, tak to ucítíte, zachytíte a uvidíte. Vyjasní se vám to, budeme to probírat mnohokrát. Jste tvůrci své vlastní reality a manifestace se odehrávají TEĎ. Důvod proč vidíte to co vidíte, je kvůli vašemu vibračnímu postoji.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

1 komentář

  1. Romi Abigail Novotna

    Děkuji. Z celého ❤ . 🙏🙏🙏

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *