Abraham Hicks – Bavit se a vydělávat peníze

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci článku):

Host: Zdravím.

Abraham: My také.

Host: Jsem ráda, že tu jsem. Tohle můj první workshop a chci poděkovat všem, kteří ho zorganizovali. Je fantastický. Cítím se jako pětiletá holčička ve starším těle. Ráda si hraju a neustále se snažím vytvářet radost. Věnuji se hrnčířství a zpěvu a právě jsem začala malovat. To někdy přestanu dělat, protože musím jít vydělávat peníze. Kdybych to mohla dělat pořád, byla bych moc šťastná.

Abraham: Nebo kdybyste se mohla bavit vyděláváním peněz…

Host: Ano.

water_bungalows_on_a_tropical_island_2-wallpaper-1920x1080

Abraham: Když říkáte, že tohle je hra a zábava, a tohle není, připravujete se na to, že v práci zábavu mít nebudete. Ale když říkáte – jsem ta, která neustále hraje. Někdy hraji při hudbě, někdy při hrnčířství, někdy při masáži, jindy hraji… hraji si neustále. Jen si vybírám různá témata, při kterých si hraji. Hraji si. Jsme hráčka. Hraji. Hraji celý den. Je to o nastavení mysli.

Spousta lidí říká: “Tohle je můj volný čas a tohle můj pracovní čas.” Jakoby tím říkali: “V tomto čase mám svobodu a v tomto čase omezení.” Na to říkáme: Musíte najít způsob, jak si uvědomit, že si můžete vybrat vše. Můžete jít nebo ne. Můžete být placeni nebo ne. Můžete dělat tohle nebo něco jiného. Můžete se u toho cítit dobře nebo špatně. Můžete na tom najít to nejlepší nebo nejhorší. Můžete hledat pozitivní nebo negativní stránky. Můžete si vybírat dobře nebo špatně pociťující myšlenky. Můžete pocítit úlevu nebo opak úlevy.

luxury_terrace-wallpaper-1920x1080

Máte naprostou svobodu a kontrolu, protože máte kontrolu nad řízením svých myšlenek. Máte pocit, že ji nemáte, protože ji necvičíte. Pokud byste své myšlenky po troškách směřovali záměrněji, začnete si všímat souvislosti… vesmír na to zareaguje důkazy, které vám o tom dají vědět. Brzy se začnete cítit velmi mocně.

Uvědomíte, že si můžete vybrat nejen to, jak se cítíte, ale také jaké k vám chodí manifestace v reakci na vaši vibraci, kterou vám naznačují vaše pocity. Chceme, abyste dělali vše, co děláte, pro pocit prosperity, který v tom můžete v dané chvíli objevit. Nechceme, abyste platili cenu nebo dělali něco, protože si myslíte, že tato námaha vám přinese určitý výsledek. Nechceme, aby vaše pozornost a vaše záměrnost byla o vašich očekáváních z výsledků ve formě manifestací. Mezi tímto a tamtím místem je velká časoprostorová vzdálenost.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak jsem si zhmotnila 30 000 dolarů

Chceme, abyste se rozhodovali podle toho, jaký z toho máte pocit nyní. Brzy zjistíte, že každá touha, kterou jste kdy v životě měli a budete mít, existuje jen proto, abyste měli důvod jít po proudu a umožnili životu, aby vámi proudil. Umíte si představit, že by průvodce na řece řekl Jerrymu a Esther… řekl jim: “Tohle není Disneyland. Tuto řeku nemůžeme vypnout.” Říkáme vám to stejné. Nemůžete svou řeku vypnout.

luxury_water_bungalows-wallpaper-1920x1080

Dokážete si představit, že by mu Esther a Jerry řekli: “Kde se z člunu vylodíme?” A on: “Mnoho mil po proudu.” A Esther a Jerry by řekli: “To chvíli potrvá. Rádi bychom svůj člun dali zpět na autobus a jeli kaňonem. Umístíme ho pár stovek metrů od místa, kam plujeme, protože máme rádi okamžitou manifestaci.” A on by řekl: “Cokoliv chcete, bláznivá dámo. Ale já si myslel, že chcete jízdu po řece. Myslel jsem, že chcete jízdu po řece.”

Jízda po řece. Příležitost nevědět a pak vědět. Příležitost vědět, co nechcete, a pak zjistit, co chcete. Poté sahat po tom, co chcete, dokud s tím nebudete v souladu, a pak spatřit, jak se kolem vás věci uskuteční z té jednotné a souladné vibrace. Poté si všimnete souvislosti mezi svými myšlenkami a pocity, dokud se nezačnete cítit nepřemožitelní. Pak vstoupíte do větší arény, kde je kontrast větší, a je tam více příležitostí, takže se připravujete pro dynamičtější život.

Poté si díky svému pocitu uvědomíte, že s tím nedržíte krok, a úmyslně budete sahat po myšlenkách, abyste s tím drželi krok, a cítili nadšení, jak se s tím sladíte, ne kvůli tomu, co vám ten soulad přinese za výsledky, ale nadšení z toho s tím držet krok. Nadšení z toho jet po vlně. Jerry a Esther sedí na palubě a sledují, jak lidé úmyslně chodí do oceánu, a pádlují k tomu, co by mohla být vlna, na které by se mohli svézt. Dělají mnohem více pádlování než ježdění na vlně. Protože nadšení z ježdění na vlně za to tolik stojí.

maldive_islands_resort-wallpaper-1920x1080

Nedávno k nim přišel jeden přítel a žádal je, aby mu pomohli svléknout jeho neopren. Dlaně měl tak zmrzlé, že nemohl… Esther se zeptala: Proč do té vody vůbec chodíš? Jsi tak zmrzlý, že nemůžeš pohybovat prsty. Jak jsi sem přijel? A on na to: Protože to za tu jízdu stojí. Chceme vám říct, že ta jízda stojí za to. Jste ochotni se učit o proudech. Jste ochotni se učit o směru proti a po proudu. Jste ochotni se učit o svém vedení. Stojí to za to, když chytnete vlnu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co nám brání si tvořit "velké" věci?

Když jste se sem posadila, tak jste chytla vlnu, protože jste byla ochotna vydržet v blízkosti vlny dost dlouho na to, abyste ji chytla. Vlna je pro vás vždy přichystaná. Jen nepožadujte, aby to byla největší vlna všech dob. Jen si umožněte chytnout tuto a pak tamtu vlnu. Brzy vám bude jedno, kam vás ty vlny budou brát, protože je budete chytat.

Host: Dobře. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *