Abraham Hicks – Bavte se, nebo to nechte být

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Děkuji. Je skvělé zde být. Nějakou dobu pracuji  na finanční hojnosti. Měl jsem úspěch  s velkými manifestacemi. Nyní mám dva byznysy.  Oba mohou být finančně lukrativní.

Abraham: Jsou zábavné?

Host: Jeden více než druhý.

Abraham: Více přijde z toho zábavného.

Host: Ano, to si myslím.

Abraham: Nemusíte se vzdát jednoho pro druhého.. Pokud jeden není zábavný,  tak ovlivňuje druhý.

Host: Ten zábavnější je ten,  který za mnou přišel, jsou v něm zapojeni ostatní lidé. Zahrnuje v podstatě vše, co mě zajímá, a z čeho jsem nadšený. Ten druhý je něco,  co jsem párkrát zkoušel, a měl jsem s tím potíže…

Abraham: Takže jste v tom měl odpor,  což tomu bránilo v zábavě. Udělejte to tedy zábavné,  nebo to nechte jít. Dobrá rada. Bavte se s tím, nebo to nechte jít. Bavte se s ním, nebo ho nechte jít. Bavte se s ní, nebo ji nechte jít. Bavte se s tím, nebo to nechte jít.

Což znamená, že ať je to cokoliv, bavte se s tím, nebo to nechte jít. Dokud se s tím bavíte, hybná síla  je pozitivní a bude se to lepšit. Pokud se s tím nebavíte,  vyvolává to ve vás námahu, kvůli které jste unavený  a brání vám v zábavě.

Host: Ano. Také mám pocit, že některé moje  rozporuplné myšlenky kolem toho jsou o mém dosažení souladu  obecně s finanční hojností. Součástí toho je zpochybňování…  je tohle správný způsob? Musím to nějak změnit?

Abraham: Najděte způsob a udělejte ho správný. Nehledáte správný způsob,  a jak ho najdete, tak budete cítit zábavu,  ale začněte se bavit, najděte způsob,  a vaše zábava ho udělá správným. Zdrojová energie může proudit  k čemukoliv, a když proudí, tohle se děje, když zdrojová  energie proudí skrze vás k něčemu: Rozpíná se, stává se zajímavější,  shromáždí více spolupracujících složek, hybnou sílu, stává se více.

To se děje s vaším zaměřením. Pokud něco vaše zaměření odstřihlo,  protože už o tom máte přesvědčení, která tomu blokují proudit, někdy je snazší  to nechat jít a dát svou pozornost něčemu jinému. Vnímáme, že máme  dost silnou konverzaci o námaze oproti důvěře. O tom něco nechat jít  oproti tomu to tvořit. Je to také silná konverzace,  nebo důkaz přesvědčení… je to jako tlačit nudli. Je to rozdíl mezi umožňováním, aby se to odvinulo,  a snažit se něco dělat, aby se to odvinulo.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak urychlit dosahování cílů?

durdle_door_beach-wallpaper-1366x768

 

Vy máte, a spousta lidí také, přesvědčení:  “Moje pozornost na to a moje námaha způsobí, že to přijde.” My na to: Je to naopak. Vaše absence odporu  dovolí něčemu, co chcete, aby přišlo. Vaše pozornost a námaha to nedělá. Lidé to nechápou, protože existuje určitý  faktor akce, kterým je něco možné udělat. Můžete lidem říct, aby přesunuli  jednu věc na druhou. Silný člověk to dokáže přesunout  rychleji než slabší člověk. Někdo odhodlanější  tu fyzickou věc přesune dále, ale takovou hru nehrajete. Hrajete hru  vyšších sázek s rychlejšími proudy a energiemi a většími dopady a většími  výsledky, než jen něco přesunout.

Nenechte se zmást ohledně toho,  co trocha průměrné akce může dosáhnout v porovnání s tím, co může dosáhnout  skutečný soulad s energií, co tvoří světy. Lidé někdy obětují svůj  soulad a veškerou tu moc, jen aby použili svou hrubou sílu  nebo vůli něco svou myslí dosáhnout. Slyšeli jste to? Víte, jak poznáte  rozdíl? Podle svého pocitu. Pokud máte pocit,  že je to těžké, nefunguje to. Pokud je to těžké, nefunguje to.

Umožnit vesmíru vám  to poskytnout je to, co chcete v základu tohoto všeho. Zhmotňujete věci myšlením, ne děláním. Nalézáte vibraci, která  umožňuje přijetí myšlenek, a jak je přijmete, ty inspirují akci…  to je úplně něco jiného, než něco uskutečnit uvědoměním,  že to musíte námahou udělat. Cítíte rozdíl? V konverzaci, kterou právě teď máme,  jste nám představil ty možnosti. Bylo by to jako říct: Zažil jsem toho dost, že vím, co chci  v souvislosti… třeba se vztahem.

Momentálně nemám ten  významný vztah, který chci, ale prožil jsem toho dost  a dal jsem si ho do vortexu, a nyní budu důvěřovat, že mi to vesmír  dodá skrze mou cestu nejmenšího odporu. Pak dostanete třeba nápad: “Přihlásím se  na internetovou seznamku.” Zeptejte se:  “Odkud ten nápad přišel? Přišel odtud nebo odtud?  Pochází z námahy, logiky a statistiky, nebo to byla inspirovaná myšlenka? Nebo: “Chci vytvořit skvělé podnikání. Své touhy a zájmy  jsem si dal do vortexu.”

beautiful_red_rose_dew_drops-wallpaper-1366x768

Pak dostanete nápad a zeptejte se: Přišel ten nápad ze souladu,  nebo je to nápad orientovaný na akci,  kterou jsem předtím zkoušel? Musíte si s tím chvíli hrát,  než poznáte rozdíl. Brzy poznáte rozdíl v tom,  odkud dané impulsy pochází. Ze stavu přijímání mého napojení  na zdroj, nebo ze stavu přijímání toho, že už mě nebaví nemít to, co chci? Jste vždy v nějakém stavu přijímání,  protože váš ladič je vždy zapnutý. Jen si buďte vědomi, na co jste naladění.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Význam kontrastu & Co je peklo

To poznáte dost přesně tím, že budete hodnotit, jakou jste  dnes měli obecně náladu. Pokud jste byl ve svém bytí jen nesvůj,  naštvaný a zklamaný ze života, a odrazený a z poloviny deprimovaný, je to dobrý náznak, že každý váš nápad  přišel z tohoto místa a ne souladu. “Jaká je má nálada?”  Pokud tohle byla vaše nálada,  tak si dnes před usnutím řekněte:  Nechám tyto myšlenky a nálady někde jinde, protože jak spím, hybná síla toho  všeho poleví, a jak se probudím, budu na novém místě.

Po probuzení uznejte, že jste na novém místě.  Pokud si najdete čas na 15 min. meditaci, a víme, že můžete, ztište svou mysl  a všímejte si, jak se ten den odvine. Dnes jsme s vámi  o meditaci mluvili hodně, a víme, že tohle jsou pro vás jen slova,  dokud svou mysl skutečně neztišíte, a nedostanete se do toho místa,  kdy budete od svého těla odpoutaní, kdy se dokážete cítit odlišně  než předtím z hlediska vědomí. Kdy jste dostatečně odpoutaní,  že nepoznáte svůj palec od nosu… cítíte, že jste v tom odlišném  místě.

Pak vás napadne nápad, budete z něho mít v té chvíli dobrý pocit,  a jak se jím budete řídit, povede k dobrému prožitku. Dokud tohle nezažijete,  nepoznáte, o čem tady mluvíme. Osobně a vědomě jste nezpřístupnil  energii, která tvoří světy, pro své osobní tvoření. Esther si všímala… v životě má  několik lidí, které má hodně ráda, a hodně na ně myslí. Oni ji často říkají o zapeklitém  problému, který se jim nedaří vyřešit, a Esther pro ně tak moc chce,  aby poznali magii a jasnost a moc meditace, ale oni se tím neřídí  a nezačnou meditovat.

Někdo Esther nedávno  řekl dobrou analogii. Je to jako nastoupit do auta  a odmítat si vzít klíče od něj. Téměř jste vše udělal správně.  Šel jste do garáže, nastoupil do auta, ale odmítl jste si přinést klíče.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

8 komentáře

  1. To s tou pozorností mne trochu zmátlo- všude se teď píše, kam směřuje pozornost, tam roste energie a tím se tvoří…

  2. Petko, to jo, ale Abraham mluvil v souvislosti ,pozornosti s namahou.Uskutecneni neceho co chceme,nedocilime pozornosti a namahou.Zalezi na tom jaky pocit je spojen s tou pozornosti.

  3. Všude se piše,na co zaměřuješ pozornost to roste,ale už tak moc se nepíše,že pokud máš třeba zaměřenou pozornost na penize a s tim dohromady špatny pocit ,tak svou pozornost maš zaměřenou na nedostatek peněz.A kdyz mas pocit namahy, tak jsi zamerena na namahu.

  4. A taky si myslim,ze tady v tom videu se nam snazi Abraham rict,neco jako,ze netvori nase pozornost a akce,ale energie co tvori svety.My tu energii spis smerujeme, pritahujeme,umoznujeme. Ze nase akce je proti celemu vesmiru chabá,na vytvoreni neceho.Pozornost netvori,ale pritahuje vytvorene celym Vesmirem ve vibracni realite.

  5. Ahoj, díky za diskuzi – čím dál víc mi připadá, že nejdůležitějším bodem je uvolnění bez odporu v umožnění, protože osobně, alespoň já to tak mám, že když záměrně směřuji pozornost, cítím v tom snahu, což je odpor a nejde mi to jinak. Takže raději medituji a to čím dál více. 🙂

  6. Petko, úplně souhlasím. Také cítím z posledních videí, že se mám jen uvolnit a důvěřovat. Miluji, jak je všechno stále jednodušší.
    Děkuji Dajwe za krásné obrázky a dokonalé překlady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *