Abraham Hicks – Berte věci více zlehka

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Včerejší konverzace  byla hodně o souladu. Mluvilo se o meditaci. Použili jste výraz, který jsme od  vás ještě neslyšeli… restartovat, které na nás velmi dolehlo.

Abraham: Je to o tom se umístit do pozice,  kde váš odpor nějakou chvíli nemůže existovat, kde skutečná hybná síla toho,  kým jste, může být vámi přijata v jejích prvních náznacích, a pak je  jí umožněno se nahromadit, dokud nebudete plně držet  krok s tím, kým skutečně jste. To dokážete za 15 minut.

Host: Co se týče tématu souladu…  nevím, jestli o tom chcete mluvit… je to něco v mém vortexu. Mám jeden problém, a ten je, že dvě  mé obratle nejsou v souladu/zarovnané. Přiskříply nerv, šel jsem  za chirurgem a říkal mi: Mohu to opravit za použití nějakých  šroubů a matic… je to vaše rozhodnutí. Pokud chcete, můžete žít s tím, co máte, a vyzkoušel chiropraktika…

Abraham: Zde je jedna věc.  Rádi si o tom s vámi promluvíme. Nikdy bychom nikoho neodrazovali od řízení se rady svého lékaře, pokud se jejich lékař restartoval.

Host: A lékaři se vůbec někdy restartují?

Abraham: Může se to stát. Myslíme tím následující.  Tohle je velmi dobrá konverzace s ohledem na to,  o čem jsme zatím mluvili. Řekněme, že tohle je současný  stav bytí a cítíte nepohodlí, protože máte přiskřípnutý  nerv a není to dobrý pocit. Samozřejmě žijete podmínku  ve fyzické manifestaci, pro kterou hledáte řešení.

sky_full_of_stars-wallpaper-1366x768

 

Když říkáme, že odtud se tam  nedostanete, myslíme tím, že když pokládáte otázku z toho místa, odpovědi nemohou  být moc sofistikované… to je jako dělat operaci  s motorovou pilou… v porovnání s provedením  tohoto restartu, kdy na chvíli najdete uspokojení,  i když se nic nezměnilo.

Necháte na chvíli, aby vaše uspokojení  nebylo závislé na zmizení této bolesti. Najdete nějaký způsob, jak to udělat,  aby váš soulad a kontrola bolesti byly dvě oddělené věci. Najdete nějaké uspokojení… tohle je téma vibrace měnící se  na myšlenky a myšlenky měnící se na věci. Jakmile dosáhnete nějakého uspokojení, nějaké lehkosti, pak dojde k tomu,  že vás napadne myšlenka, která je tak jemná,  že vám nepřijde důležitá… Jako když Esther napadlo: Chci jít na tohle místo,  protože tam možná teď mají to, co hledám. Jen myšlenka na něco, na čem sejde  nebo nesejde, ale je to jen myšlenka, a když přišla, Esther si  řekla: To chci udělat!

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nemusíte nic dokazovat

 

trees_lake_reflection-wallpaper-1366x768

Co nejrychleji se tam chtěla dostat,  protože ta myšlenka pro ni byla tak živá, že si byla téměř jistá, že tam bude to,  co hledá, a jak tam přijela, bylo to tam. Téměř obejmula ženu,  která byla v předváděcí místnosti, která si myslí, že Esther zešílela,  protože byla tak nadšená z toho, že tam byla ve správný čas,  protože v tom městě není moc často. Něco, co vám možná přijde  zajímavé, ne života měnící, zajímavé, provokativní,  možná vyjasňující… jemné a ne: “Tohle jsem hledal  a hledal a hledal.”

Jak se v tom uvolníte, nebo se budete řídit  tím vibračním vedením vnitřního bytí, pak to povede k něčemu, co povede  k něčemu, co povede k něčemu, a než se nadějete, někoho  potkáte, protože očekáváme, že v tomto procesu vám  někdo bude asistovat s nějakým fyzickým napravením  nebo operací. Jen chceme, abyste se  tam dostal z tohoto souladu, namísto toho nesouladu. Ten rozdíl poznáte. Poznáte ho.

Mezitím budete cítit uspokojení  a vědění, že to bude v pořádku. Ve vědění toho je uspokojení. Máte nějaká přesvědčení, která vám nepomáhají, o kterých  ani nevíte, že vám nepomáhají. Nemůžete se jich zbavit,  protože je nedokážete identifikovat, a i když byste je identifikoval,  nejspíše byste se jich nezbavil, protože jim věříte. Dává to smysl? Nepomáhají vám, ale věříte jim,  ale nepomáhají vám, ale věříte jim.

Ale po pár restartech skrze meditaci, pak když vás napadne myšlenka, kterou byste dříve zavrhnul,  protože byste jí nevěřil, nyní z ní budete mít odlišný pocit,  a díky tomu odlišnému pocitu  povede k odlišné věci,  která povede k odlišné věci… Protože k výsledku se dá  dojít různými způsoby. Chápete, o čem mluvíme?

Host: Ano.

Abraham: Vy jste to také pochopili, že?

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak přirozeně dosáhnout jasnosti?

Abraham v tomto článku mluví o tom, jak najít jasnost myšlení a jasnost souladu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *