Abraham Hicks – Bez práce (ne)jsou koláče?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Na těchto setkáních máme jen jeden záměr. A tím je vám pomoci, abyste si umožnili být tím, kým ve skutečnosti jste. My víme, že neexistuje nic, co by vás zastavilo, co by vás omezilo. Neexistuje nic, co by zlomilo vaše srdce, co by vás zklamalo. Není nic, co by vám nějak ublížilo. Neexistuje nic, co by vám způsobilo něco nechtěného. To jediné, co by vám kdy mohlo způsobit bolest, jste vy, když si neumožňujete být tím, kým jste. To je vše. Nic víc. Když to pochopíte… A víte, že v každé chvíli vám váš naváděcí systém dává vědět, “Hele, já žiju. Víš, jak to vím? Jsem hravý! Cítím se báječně. Mám jasnou mysl, jsem flexibilní, život je skvělý, chce se mi poskakovat, chce se mi zpívat.”

Vše, o čem mluvíme, je o vašem uvědomění této možné mezery, a že pak záměrně uděláte něco, abyste ji uzavřeli. Myšlením lépe pociťovaných myšlenek. Tím, že budete sahat po myšlenkách, které vám umožňují být vším, k čemu vás život přiměl. Někdy na těchto setkáních… A vy jste skupina, kterou by klidně šlo z toho vyřadit. Protože se zdá, že vy víte, kým jste. Naši fyzičtí přátelé se často zaměřují na to, co je. A tak jejich emoce odpovídají pouze na to, co se už manifestovalo. A my jim neustále připomínáme, že to, co se manifestovalo, je už zastaralé.

Všechno nové je v tomto vortexu. Je to v této dopředu posunuté energii. Vaše radost se nachází v tom, že budete držet krok se vším, čím jste se stali. Nechceme vyvolat žádné nedorozumění. Nikdy nemůžete úplně držet krok se vším, čím jste, protože neustále rostete. Kvůli kontrastu neustále žádáte a díky vašemu žádání se vaše vyšší Já se neustále stává. A to vyšší Já vás neustále volá domů k tomu, kým jste. A jestli tam jdete, nebo ne, poznáte podle toho, jak se cítíte. Chceme vám říct, že tam jdete. Otázkou je, jestli dobrovolně. Protože jakmile zemřete, tak půjdete. Tento vortex si vás získá. Stanete se vším, kým jste. My si jen myslíme, že byste neměli muset zdechnout, abyste se sladili s tím, kým jste. Vy se do vortexu můžete procítit.

1363738

Můžete se do souladu promilovat. Můžete se do souladu promodlit. Můžete se do souladu prolichotit. Můžete se do souladu protančit. Můžete se do souladu promilovat. My víme, a vy také, nikdy jsme neviděli, že by se někdo do vortexu namotivoval. Vortex je totiž vše, čím jste, a neustále vás svolává. Do vortexu vás dostane inspirace. Pokud někdo stojí mimo vortex a za něco vás kritizuje, snaží se vás motivovat… stojí mimo něj a snaží se vás do něj strčit. My na to říkáme: nepotřebujete nikoho, aby vám pomohl se dostat do vortexu. Protože vás do vortexu volá energie, která tvoří světy. Volá vás k němu váš vnitřní zdroj.

Máte vše, čím jste se stali, co vás tam volá. Jen musíte vědět, že tento stav bytí existuje. A musíte vědět, že vaše pocity vám ukazují, jestli jste v souladu nebo ne. A pak každou chvíli dělat to, co je třeba, se do souladu dostat. Máme tu nějaké manifestační karty. Tato konkrétní se týká zdraví a zákona přitažlivosti. Jsou z balení “Peníze a zákon přitažlivosti”. Tohle jsou nejlepší manifestační karty, které kdy byly na této planetě vytvořeny. My je napsali. Řekněme, že se vám finančně nedaří nebo máte v životě nějaké potíže. Pro tento případ řekněme finanční potíže.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Tohle je manifestace

Slyšeli jste o těchto skvělých kartách a o afirmacích, a tak si řeknete: “Udělám něco, abych změnil svou energii. Vylepším svůj bod přitažlivosti ve vztahu k penězům. Pročtu si tyto karty.” Říkáte: “Život byl velmi těžký. Nemám dost peněz a tohle mi pomůže. Já to vím!”

sun-sucked-in-to-the-vortex-fantasy-hd-wallpaper-1920x1080-5444

Tak si vezmete první kartu, na které se píše: “Nepotřebuji mít peníze, abych přitahoval peníze.” No ještě že tak. “Mám kontrolu nad svými myšlenkami.” No jasně, že mám. “Můj finanční úspěch nevyžaduje tvrdou práci.” Tohle pošlu svému zaměstnavateli. “Neexistuje nedostatek peněz nebo času.” Kdo tohle napsal?! “Zákon přitažlivosti přispívá silou jak problémům tak řešením.” To je pěkně na houby.

Tím chceme tedy říct… že když jste mimo vortex, když jste mimo to, co chcete, když se necítíte dobře a nejste v souladu, když se zaměřujete na něco, co jde špatně, a řeknete si: “Budu si říkat pozitivní afirmace!” Chceme vám říct, že tím ve skutečnosti to nechtěné akorát posilujete, a zesilujete energii toho, na co se zaměřujete. Pokud jste někdy měli s někým hádku, kdy oba máte za to, že ten druhý se mýlí, oba si stojíte za tím, co víte, že je správné, navzájem se ani neslyšíte, a oba si jste stále více jisti o správnosti své pozice. To děláte sami se sebou, když se moc tvrdě snažíte, když vynakládáte usilí, když se mimo vortex sebe snažíte motivovat.

Chceme vám říct, že tvoření není o činech a akcích. Není to o slovech, ale o vibračním souladu. Je to o tom si umožnit se vibračně sladit s tím, kým skutečně jste. Když si říkáte afirmace, když jste mimo vortex, když se namáháte a snažíte, tak akorát zesilujete vibraci odporu, kterou už máte aktivovanou. Důsledkem toho se nemůžete dostat do vortexu, který vás chce. Do vortexu, který vás volá. Jednu z prvních věcí, kterou chceme lidem pomoci pochopit, je že vaše vyšší Já je energií Zdroje ve vašem vortexu, a zná vás a je si vás vědoma.

rainbow-vortex

A neví jen to, čím jste byli, než jste se tady narodili. Je si ale vědoma vyvinuté bytosti, kterou jste se stali, zatímco jste tady byli. Vaše vyšší Já se stalo daleko víc, protože jste dělali, pro co jste sem přišli. Prosévali jste a rozhodovali jste se. A vyvinuli jste se – jste věčné bytosti. Tohle je tím procesem. Jak se váš vortex vyvinul. Jak se bytost, kterou jste, vyvinula, tak si musíte být vědomi jen jedné věci, a tou je, kde se teď nacházíte ve vztahu k tomu, kým jste. A emoci lásky a oceňování… Poznáte to podle vašich emocí.

Rádi si s vámi promluvíme o čemkoliv, co je pro vás důležité. Jak budete sledovat, poslouchat a podílet se, tak si všimnete, že našim hlavním záměrem je být uvnitř vašeho vortexu, který vás k sobě volá skrze cestu nejmenšího odporu. Cestu, která je pro vás ta nejsnažší. Chceme, abyste pochopili, že tohle není shromáždění, kde my máme všechny odpovědi a vy máte všechny otázky. Tohle je setkání, kde probíhá spolutvoření. Nemusíte ani klást otázky tady ve křesle, abyste se podíleli. Protože myšlenky, které v průběhu tohoto setkání budete mít, energie toho, kým jste, je vše součástí tohoto úžasného mixu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Řídit se svými impulzy

A v průběhu dnešního setkání si všimnete, že ať už budete klást otázky nebo sedět v publiku a jen přemýšlet a být tím, kým jste, že vás jasně slyšíme a že dnes nic nebude nezodpovězeno. Také chceme, abyste si uvědomili, že to není jen o otázkách a odpovědích, je to o expanzi a vývoji. K tomuto setkání dříve nikde ve vesmíru nedošlo. Tohle je jedinečné setkání toho, kým jste vy a toho, kým jsme my. Jsou tu vaše vnitřní bytosti. Váš vnitřní zdroj je zde přítomen.

tree

Jak tu budeme spolutvořit, mluvit o věcech, které jsou pro vás důležité, ucítíte expanzi tohoto vortexu. Ucítíte expanzi nápadů. Zazní tu nové myšlenky. To děláte každý den. Na to nás nepotřebujete. Tohle setkání vám ale ukáže tak, že to ucítíte, že jak společně navštívíme nová místa, na začátku vypuštění těchto raket ucítíte tohle nově expandované místo, se kterým ve chvíli jeho vypuštění možná nebudete držet krok. Ale jak budeme spolu hovořit, ucítíte, jak začnete udržovat krok. A jak s tím místem začnete držet krok, tak vědění, které máme o daném tématu my, bude i vaše vědění. Protože budete vibračně sladěni s tím, do čeho jsme kolektivně expandovali. Už víte, jak to funguje?

Jerry a Esther s přáteli a námi byli na plavbě Panamským průplavem. Bylo to velmi zajímavé, protože propluli několika plavebními komorami. A tuhle obrovskou loď bylo třeba zvednout o 25 metrů. Rozdíl v hladině vody jedné vodní plochy od druhé byl 25 metrů. Žádné raketoplány tu loď nezvedly… naštěstí. Pro cestující a loď by to nebylo nic příjemného. Místo toho došlo k něčemu velmi chytrému, co bylo uvedeno do pohybu už dávno. Loď vplula do plavební komory. A vrata se za ní zavřela. Do té komory se pak napouštěla voda, dokud se loď nezvedla.

A pak když loď a voda kolem ní byla na stejné úrovni jako další plavební komora, vrata se otevřela a loď pozvolna a snadno přeplula do další plavební komory. A pak znovu. Vrata se zavřela… napustilo se více vody… loď se zvýšila… vrata se otevřela… a loď znovu přeplula. A tak tato obrovská loď se všemi cestujícími snadno, lehce a bezbolestně přeplula z jednoho tzv. vibračního místa na druhé.

1837624

Přišla nám to jako skvělá analogie. Protože často, když nejste tam, kde chcete být, se nutíte, namáháte a tvrdě se snažíte, jako byste chtěli s tou velkou lodí vyskočit o 25 metrů nahoru. Chceme, abyste věděli, že kdybyste se uvolnili… Pokud byste přestali dělat to, co vás udržuje v té vibraci odporu, tak se vaše vibrace zvýší, plavební komory do vortexu se otevřou a vy do něj vstoupíte.

Nemělo by to být pro vás těžké. Měli byste mít z života dobrý pocit. Život by měl být pro vás zábavný. Jste geniální tvůrci, kteří vstoupili do této úžasné reality času a prostoru. Tohle je nejlepší prostředí pro záměrné tvoření. Přišli jste sem, protože jste tvůrci.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *