Abraham Hicks – Bezpodmínečný soulad

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Omlouvám se za váhání.

Abraham: Co to vůbec bylo?

Host: Přišel mi impuls přijít, ale byl velký. Proto jsem stála  v cestě svému vnitřnímu bytí.

Abraham: Ale viděla jste to,  co jsme zažili společně?

Host: Ano, já vím.

Abraham: To byla manifestace,  která má vibrační důvody. Jaký jste z toho měla pocit? Stát si sama v cestě… Byl to pocit “možná”,  jako “naděje”. Kde ještě si stojíte v cestě? Je to podstata této otázky? Měla by být.

Host: Dobře. Impuls bylo se podělit o zkušenost. Momentálně nemám odpověď  na to, jak si stojím sama v cestě, ale chápu, co tím myslíte.

Abraham: Dobrá, začněte.

Host: Impuls, který mě přinutil zvednout  ruku, byl bezpodmínečný soulad. Páni. Neuvědomila jsem si,  že to je můj první krok. Že jsem se k tomu přibližovala,  nebo že mě to zajímá, vždy jsem měla pocit,  že s tím mám potíže… spousta kontrastu mi nedala  na výběr, než se posunout k souladu. Na této plavbě jsem zažila  zajímavé zkušenosti, kdy podmínky, u kterých jsem  cítila, že tvořily radost, mě už neuspokojovaly. Zažila jsem skvělé chvíle.

Abraham: Povězte to znovu.

Host: Podmínky, které mi dávaly to,  co považuji za pocit radosti, mě už neuspokojovaly. Věděla jsem, že je něco víc.

Abraham: Zamyslete se nad tím,  jak hluboké je to, co jste řekla. To, co je, mi už nestačí.

Host: Ano.

Abraham: Není to, o čem celý den mluvíme?

Host: Ano.

beach_tropical_island-wallpaper-1366x768

 

Abraham: To, co je, nikdy nebude  stačit, protože jste tvůrce. To, co je, je zastaralé. To, co je, je už manifestovaná  energie, ale v půdě musí být další semeno, něco víc, co se vyvíjí. A musíte být schopná  nějak z toho cítit nadšení, jak se to vyvíjí. Má to nějaká vodítka? Objevujete nová data?  Zapadá ohledně toho více věcí? Nebo zažíváte více zkušeností,  které vám dávají více vhledů? I nyní zažíváte něco,  co vám dává více vhledů o tom. Možná vodítka přehlížíte. Možná je neustále máte pod nosem. Možná na vás někdo křičí: “Pojď tudy.” A možná to z nějakého důvodu  neslyšíte, nebo váháte jít.

Host: Možná… Dnes jsem se tak cítila kvůli  hluboké zkušenosti ze včerejška a říkala jsem si trochu:  “Může se to ještě zlepšit?” Včera jsem cítila, že jsem  konečně našla něco uspokojivého.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Když se vám to zdá riskantní...

Abraham: Nikdy neříkejte konečně. Nikdy konečně.

Host: Tohle byl stav naprostého  bezpodmínečného souladu. Nebyla v tom žádná podmínka.

Abraham: Chceme o tom slyšet,  ale chceme se vás zeptat. Je tento stav bezpodmínečného  souladu jako vysokoškolský diplom, že jak ho získáte, je váš už navždy? Nebo je to takový stav, ve kterém  v danou chvíli jste, nebo ne? Je skutečně tak velkolepě  odlišný a takovým překvapením, že musíme dělat tak velkou věc z něčeho, co může  být přítomno téměř v každou chvíli vašeho života?

Host: Ten stav zůstal až doteď,  takže to byla moje otázka. Jestli to bude lepší. Nebo jestli to bude expanzivnější? Nebo ho máte držet  a pohybovat se s ním?

Abraham: Tento stav neustále přichází různými  způsoby u různých témat a v různý čas s různými lidmi. Je to jako říct: Uspokojí mě odpověď  na tuto otázku už navždy? Ne. Budu pokládat stejnou otázku navždy? Snad ne. Je spousta něčeho takového  pro mě připravené? Přichází více otázek a odpovědí? Je více manifestací  připraveno mě takto potěšit? Ano. Nekonečno.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *