Abraham Hicks – Bohatství může přijít různými cestami

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Co mě tak nějak trápí na výplatě… na konci měsíce nám učitelům říkají: “Vy tak tvrdě pracujete.” Naše výplata není skvělá, není špatná… Ostatní se zamýšleli nad tím, jak by nám mohli přidat.

Abraham: Zajímavé na proudu peněz… Jedna z věcí, se kterou mají rodiče ve vztahu ke svým dětem problémy, je ta, že vaše děti vás vidí jako vortex, ze kterého proudí jejich blahobyt. Často to děláte i se svým zaměstnáním. Vnímáte to konkrétní zaměstnání jako jediný vortex, ze kterého proudí vaše peníze. Když ve skutečnosti k vám mohou proudit z mnoha různých směrů. Ale jak jsme říkali dříve o tom, jak vás vyšší Já navádí na cestu nejmenšího odporu, většina z vás si neumožní, aby k vám hojnost proudila, pokud nevěříte, že si ji zasloužíte.

money-photos_090607471_192

Myslíte si: Musím věnovat tento čas, a ne jen tento čas, ale měl bych se v tom čase trochu namáhat, abych si zasloužil… Jak si uvědomíte, že hojnost proudí všude kolem vás, a že k vám přijde různými cestami, a že čím více jste v souladu, tím více k vám začnou proudit dobré nápady… Je tolik cest. Téměř všichni se drží té jedné cesty a pak se cítí naštvaní, že ta jedna cesta jim nedá víc. Když by jim vesmír hojnost dodal různými cestami, kdyby si to umožnili. Jste rád, že jsme neřekli: “Musíte to překousnout?”

Host: Ano. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *