Buďte neporazitelní

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host:  Ahoj Abrahame, tohle je poprvé co se s vámi setkávám osobně a…

AH: V podání Esther?

Host:  Pardon… No, ano. Slyšela jsem vás asi milionkrát na youtube. Takže, měla jsem otázky o témat, která se tu dnes již probírala. Na téma dalších dimenzí, protože jsem léčitelka už poměrně dlouho.

Pracuji v oblasti, které se říká “transmediální duševní chirurgie”. A při své praxi zažívám to, že se někdy dostávám do stravu transu, po kterém si nic nepamatuji. Ale občas si přináším zpět jisté dojmy. Ale nedávno jsem pracovala s přímým chanellingem.

Víte, prostě jsem je nechala mým prostřednictvím mluvit. A musím tedy říci, že toto byl za celou dobu mé práce s těmito uzdravujícími procesy ta nejvíce naplňující a povznášející zkušenost a pocit naprosté expanze. Protože jsem se vždy zaměřovala na má přesvědčení nebo vlastní image. Víte, takové ty detailní věci.

Které mně zdá se dovedly až k tomuto bodu. A tak co se týká dnešního výletu… Myslím to tak, že jsem získala rezervaci jen před pár týdny. Víte, výlet se byl úplně celý rezervovaný a minulý duben jsem psala článek o svých vysněných prázdninách.

A najednou jsem zahlédla odkaz na web s tímhle seminářem, ale byl plný. A tak jsem o něm neuvažovala, protože byl plný. A pak mi kamarád řekl: Ale ne. Tam se rezervace často ruší. No a za pár týdnů jsem tady. No a sleduji sama sebe, jak poslouchám všechny tady kolem a a vnímám jako by byli mou součástí a pak se dívám na sebe.

Jako že mi určité věci nevyšly tak perfektně, a nebyly to ani žádné velké věci, vnímám sebe samu tak jako: To jsem nevěděla. /protože tohle je můj první výlet s vámi/ A tohle jsem nevěděla! Ale pak si řeknu: Ale počkej! Vždyť vy jste dnes řekli a vlastně to říkáte pořád. Mluvíte o…

AH: Vím tolik, kolik dovoluji sama sobě vědět v kterémkoliv časovém úseku? Ano. Ano.

Host:  A dovolit sama sobě trošku relax.

AH: Ano, tohle se děje vždy, když dovolujete odpovědím, či impulsům, které jsou nejvíc nápomocné, aby se staly. Ony se nikdy nestanou pod napětím, nebo stresem nebo sebezastrašováním.

Host: Aha. Takže, chápu to správně, že z vašeho úhlu pohledu, kdy… Je to má radost, řekla bych: vzdát se této části mne samé, která vlastně mluví skrze mne?

Čtěte také:  Jak se zbavit fyzické bolesti

AH: Tohle je krok číslo 3. o kterém jsme již dnes hovořili. Je to odevzdání se svému Vortexu, který se již naplnil. Je to opravdu o tom: nechat věci být. A co nám tu říkáte? Chtěli bychom to teď reflektovat zpátky opravdu jasnými slovy, že: Krok 1 a Krok 3 nejsou ty samé kroky.

AH: Tady by se dalo říci téměř o všem: Už jsem učinil všechny své Kroky č.1, které jsem měl udělat víceméně ve všech věcech. A teď, tím že dám důraz na poslouchání místo abych mluvila, a na přijímání místo abych prohlašovala, že něco potřebuji získat, pak uzavřete tyto cykly, způsobem, který jste zamýšleli.

Host:  Děkuji.

AH: Dává vám to smysl?

Host: Ano. Ale spíš, než že chápu, tak spíš… Je to vaše přítomnost, díky které se mně to vše dotýká, když to říkáte. Je to neuvěřitelné!

AH: Pokaždé, když jste zaměřeni na energii svého Zdroje, získáváte tento pocit rezonance. A tento pocit rezonance získáte v blízkosti toho, kdo je vyladěný nebo ho získáte, když vám druhý člověk sdělí myšlenku, kterou vaše vnitřní bytí zná a ví, že je.

Anebo získáte tento pocit rezonance, když sedíte úplně sami ve vibračním souladu sami se sebou. To je uvědomění svého vnitřního vedení. Opravdu dobré.

Host: Děkuji Abrahame.

Překlad: Crazy Woman 2019

 Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *