Abraham Hicks – Veškerý čas existuje jen v přítomnosti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Čas, jak ho chápu, existuje jen ve fyzičnu, ne ve nefyzičnu, je to tak?

Abraham: Kdykoliv mluvíme o čase, rádi k němu přistupujeme takto.

Veškerý čas se nachází v přítomnosti. Pokuste si to představit. Protože minulost… Pokud myslíte na něco, co se stalo v minulosti, stále to děláte v přítomnosti. Není to zajímavé? Když očekáváte něco, co se stane v budoucnosti, stále to děláte v přítomnosti. Vše je o přítomnosti a zaměřování v přítomnosti. Nejlépe k času můžete přistupovat například takto: Tohle shromáždění bytostí se nikdy předtím neuskutečnilo. Tohle shromáždění bytostí zapojených v této konverzaci se nikdy předtím neuskutečnilo.

Jak máme tuto diskuzi, vesmír se doslova stává více. Roste. Namísto přemýšlení z hlediska času, myslete z hlediska, že to bylo méně a pak to bylo více. Protože dochází k neustálému vývoji nebo expanzi. Někdy je pro vás snazší pochopit neustálé stávání se než měření neustálého stávání se. Vy jako lidé svou schopnost něco uznat používáte jen na základě něčeho, na co se díváte.

Měříte vše na základě struktury tohoto časoprostoru. Ale zdroj se na věci dívá odlišně. Je si nejen vědom, kde se nacházíte z hlediska manifestací, které si umožňujete, ale zdroj si je plně vědom vibrační reality, která vás obklopuje tady a nyní. Pokud přestanete na manifestace pohlížet z hlediska času, pak můžete začít chápat, jak zdroj vnímá čas. Jinými slovy, shromáždili jsme se tady s vámi. Jste v časoprostorové realitě a my jsme tady s vámi. Jsme neustále s vámi, jak se pohybujete svým časoprostorem.

I když lidé by o nás chtěli říkat, že jsme mimo čas a prostor. Ale nemůžeme být mimo čas a prostor, pokud se zaměřujeme s vámi ve vašem čase a prostoru. Než abychom používali slova jako čas a prostor, použijme slova jako zaměření. Vy individuálně vnímáte… i když se nám líbí kontinuita vaší časoprostorové reality, téměř vše, o čem s vámi tyto dny mluvíme, vám má pomoct rozmazat ty hranice mezi časy a prostory, abyste mohli začít přistupovat k času a prostoru, ve kterém žijete, z expandovanějšího pohledu.

ocean_3-wallpaper-1366x768

 

Chceme, abyste zahrnuli svůj celek. Chceme, abyste zahrnuli, co je vibračně ve vašem vortexu, nejen co se manifestovalo. Chceme, abyste cítili celost toho, kým jste, rozsáhlost toho, kým jste. V tomto smyslu je faktor času pro vás prospěšný. Když přemýšlíte z hlediska souladu nebo odporu, a pak přemýšlíte z hlediska detailů nebo obecností, uznáváte, že je logičtější, že budete více v souladu, když mluvíte obecně, a že budete více v odporu, když mluvíte více o detailech? Takové to je.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Je možné vytvořit ráj na Zemi?

Jak začnete dělat tuto práci a budete začínat více v souladu, a budete umožňovat hybné síle se nahromadit, a tak budete zažívat rychlejší hybnou sílu ve stavu čistého souladu, váš čas a prostor se pro vás transformuje. Protože budete stát ve svém času a prostoru v naprostém souladu se svým zdrojem s velmi rychlou hybnou silou. Esther si všímá, že někdy říká: “Tento den obsahoval více smysluplných momentů než poslední rok, který jsem prožila.”

Některé dny se tak cítíte. Některé dny naprostého souladu. Ve skutečnosti převážně mluvíme o zaměření. Nemůžeme mluvit o zaměření, aniž bychom mluvili o vibraci. Když mluvíme o zaměřené vibraci, chceme ve skutečnosti mluvit o vibraci v souladu. To vede ke slovu páka. Protože když jste v souladu se zdrojem a zaměření ve své časoprostorové realitě, páka zdrojové energie, která vámi proudí, způsobí odhalení, uvědomění odlišného časoprostoru, než jak jste ho vnímal dříve. Vše je založeno na vnímání.

Co je proměnlivým faktorem? Soulad nebo odpor vůči zdroji. Je to o tom, jak moc toho, kým skutečně jste, umožňujete, aby bylo s vámi zaměřeno v tuto chvíli. Jak moc vašeho vnitřního bytí, toho, čemu říkáte zdroj nebo Bůh, jak moc toho, kým skutečně jste, je zaměřeno tady a teď? Čím více se na to budete ladit a naciťovat, tím lépe se budete cítit, a tím více vámi zdroj bude proudit. Čím jste šťastnější, tím jste naladěnější na zdrojovou energii, tím více jasnosti cítíte. Už jste někdy zažili, že se vám život jakoby zpomalil?

Takové věci se vám dějí neustále. V mnoha případech si to neuvědomujete. Ale to, co nazýváte čas, jak ho sledujete odtikávat na svých hodinách, není způsob, jakým čas funguje. Protože když je zdroj zaměřen do stejného segmentu stejného času, je tam mnohem více prostoru pro uvědomění, dosažení a tvoření, než když někdo čas vnímá ze svého úzkého, fyzického, lidského pohledu.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *