Abraham Hicks – Čerstvé nápady jsou cestou nejmenšího odporu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Host: Před sedmi lety mně v kuchyni přišel nápad na podnikání. Měla jsem skvělý nápad na web.

Abraham: Odkud ten nápad přišel?

Host: Jen tak přišel. Učím hru na housle.

Abraham: Ale odkud přišel? Byla jste ve stavu přijímání?

Host: Musela jsem být.

Abraham: Byla jste ve vortexu a pak jste ten nápad přijala? Skvělý nápad před sedmi lety. A pak co?

Host: Začala jsem se ho snažit rozvinout a narážela jsem na překážky v detailech. Asi jsem teď v pozici, kdy podnikání řídím, ale zajímalo mě, jestli byste mi pomohli…

Abraham: Možná, ale tady je něco, co chceme, abyste si poslechla. Ostatní také. Pokud vám před sedmi lety přišel skvělý nápad, a stále si pamatujete dopad té chvíle, kdy jste ho přijala, a pak jste narážela na překážky, takže se ten nápad ještě nevyvinul… počkejte tedy na další nápad. Počkejte na další nápad. To byla moje otázka, protože od té doby jsem měla další nápady.

Jakmile váš stav přijímání je stabilní, to je čas na nápad. Zamyslete se nad tím, co se dělo. Mluvíme o většině lidí. Obvykle nejsou ve stavu přijímání, narazí do stavu přijímání, získají nápad… bum! ale nemohou ho uskutečnit, protože nechápou, že nyní je to myšlenka, která se změní do věci. Tehdy jste nevěděla to, co víte nyní. Ty nápady, které přišly, které jste nechápala, a nebyla jste pravidelně ve stavu přijímání, to je v pořádku… jen je nechte být tam, kde jsou, protože vy jste kombinace toho všeho, a jak přijde další nápad z vašeho stabilnějšího místa, poznáte, co udělat lépe. Necítíte se vy všichni nyní schopnější než před pár dny ohledně uskutečnění nápadu, který se ve vás zrodil?

Nechápete ho víc? Věříte dnes víc než předtím, že je to něco, co jste přijali, a záleží na tom a je to dobrá věc, že jste to přijali, že to hodně znamená. Neznamená pro vás touha, kterou jste si uvědomili, mnohem víc teď než před pár dny, teď když víte o myšlenkách měnící se na věci? Co vy na to?

Publikum: Ano.

earth_tree-wallpaper-1366x768

Abraham: Cítíme to ve vás. Proto říkáme, že není pravděpodobné, že další nápad, který přijde, potlačíte pochybnostmi. Je pravděpodobnější, že další nápad umožníte, aby se rozvinul, a že vaše inspirace ho povede k něčemu, z čeho se budete cítit dobře. Jste na úplně jiném místě. Už nemáte pocit, že si svými touhami něco dokazujete. Nyní chápete, že jste přišli jako tvůrci a tvůrčí energie proudí. A že vaše vnitřní bytí překypuje touto energií. Že z vašeho vnitřního bytí proudí energie, ono ví, kde se nacházíte ve vztahu ke všemu, co chcete.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Tohle vám chceme připomenout

Vaše vnitřní bytí zná cestu nejmenšího odporu. Jinými slovy, vaše vnitřní bytí ví, jaká přesvědčení vám stojí v cestě, a jak vás navést kolem nich. Už jste někdy takto uvažovali nad cestou nejmenšího odporu? Vaše vnitřní bytí ví, jaká vaše přesvědčení vám brání v dosažení vašich snů. Ono ví, jaká vaše přesvědčení stojí v cestě, a ví, jak vás kolem nich navést, pokud pro vás bude nejdůležitější být ve stavu přijímání. Nemáte z toho dobrý pocit? Nechcete reagovat na inspiraci? Nechtěli byste se vrátit a znovu žít se svými rodiči? Proč to neděláte? Protože nechci. Necítím k tomu inspiraci, tak to neudělám.

Náš nepořádný kamarád… nechceme jí uklidit její nepořádek, dokud k tomu nebude inspirovaná. Chceme říct, abyste to nedělali pro nás a pro nikoho jiného. Dělejte to z příchozí inspirace. Všichni z vás, kteří máte touhu… bez výjimky, každá vaše touha, se bude muset vyvinout skrze takový chaotický nepořádek, který jste si nashromáždili. Vaše vnitřní bytí ví, kde jsou nejnepořádnější místa, a ví, jak vám pomoct se skrze ně dostat, a ví, jaké myšlenky vás skrze ně jasně dostanou, a ví, jaká setkání s ostatními jsou cestou nejmenšího odporu.

Vaše vnitřní bytí chápe to vše. Cítíte se optimističtější? Pokud se cítíte optimističtější, tak jste na pravděpodobnějším místě být ve stavu přijímání. Nápady, které přijdou nyní, čerstvé nápady, které přichází nyní, jsou ty, na které budete inspirovaní zareagovat. Spoustu nápadů, které přijdou nyní, spojíte s předchozími nápady. Vaše touhy nikdy nezmizí. Ale rozvíjí se novější cesta. To chceme říct.

Nový nápad s sebou přinese čerstvou cestu, abyste dosáhli vše, co jste chtěli na své fyzické cestě. Jak vám to zní? Tento čerstvý nový nápad je nejnovější cesta nejmenšího odporu, která vás zavede tam, kde jste vždy chtěli být.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *