Abraham Hicks – Cesta bez vzdálenosti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis

Host: Z Kurzu zázraků jsem slyšela výraz “cesta bez vzdálenosti”. Cesta bez vzdálenosti? Cesta ze srdce a hlavy do vzdálenosti… něco jako to, o čem jste mluvili. Je to vědění. Víte předtím, než víte, že víte, že víte.

Abraham: Promluvme si o tom, protože v tom je něco obsažného. Jestli to je to, co tím mysleli, nebo ne, my tím myslíme tohle o cestě bez vzdálenosti. Jak dosáhnete souladu, jste tam. Protože vše, co chcete z hlediska manifestací, ať je to materiální předmět, kupa peněz nebo vztah, nehledě na to, co chcete, tak to chcete, protože si myslíte, že se budete cítit šťastně, jak to budete mít.

Vše chcete z toho důvodu, protože si myslíte, že se budete s tím cítit lépe. Když si ukážete, že se dokážete cítit uspokojeně, ať je to manifestované, nebo ne, tak dosáhnete své cesty. Nemusela jste urazit vzdálenost k dosažení té cesty. Dosáhnete toho, o co jste usilovala. Protože tato vzdálenost, tyto cíle jsou prchavé… Začneme znovu.

Dosažení všeho, co chcete, v jakoukoliv chvíli, je prchavé, protože nemůžete přestat žádat o víc. Vždy k vám bude chodit více, co vás uspokojí. Nikdy nebude chvíle, kdy to k vám vše přijde, a přijmete to vše, a pak si řeknete: Haleluja, nyní jsem to přijala vše. To se nikdy nestane.

canyon_sun_ray-wallpaper-1366x768

 

O tom vás tady chceme přesvědčit. Pokud přijmete, že to nikdy vše nedokončíte, bude pro vás snazší se cítit uspokojeně s tím, co se děje tady a teď. A jaké to je blaho. Blaho uvědomění, že usilujete o sladění se s tím, kým skutečně jste. Vězmeme si to z lidského úhlu pohledu, protože často chcete říkat: Musel jsem mít dobrý důvod sem přijít. Muselo to být důležité.  My na to: Je to důležité. Pak řeknete: Přišel jsem, abych tento svět udělal lepším místem? My říkáme: Tím, že tady jste, děláte svět automaticky lepším místem, ale nebylo to vaší zodpovědností a cílem. Automaticky pozitivně přispíváte k povznášení tohoto času a prostoru.

A pak říkáte: Jaký mám zde tedy účel? My na to: Najít nějaké věci, které chcete. Vy pak říkáte: Není tudíž důležité, abych si naplnil ty věci, které chci? Pokud jsem přišel, abych identifikoval to, co chci, nemám je tedy dosáhnout, abych naplnil svůj důvod bytí tady? My na to: To vám háže klacky pod nohy, protože to, co chcete, je být v této fyzické formě se svobodou si myslet cokoliv, co si vyberete, a mít schopnot se sladit se svým zdrojem ohledně těch myšlenek. Zůstaňte s námi, protože je to pro vás asi trochu matoucí, tak to chceme objasnit. Chceme, abyste si tohle vyslechli. Řekli jste: Přijdu a najdu nové věci, na které se zaměřím.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Pohled na profesi číšníka

My řekli: Jak je najdete, budeme se zaměřovat s vámi. Pak jste řekli: Sladím se s vaším zaměřením na nové věci, které jsem našel pro nás všechny. Slyšeli jste to? Slyšeli jste to? Řekli jste: Přijdu do svého fyzického těla, a najdu nové věci, na které se bude zaměřovat vše, co je. My řekli: Jak to uděláte, my se na ně budeme zaměřovat. Dáte si je do vortexu a my se na ně budeme zaměřovat. Pak jste řekli: Najdu soulad s vámi, jak se zaměřujete na to, co jsem našel pro nás všechny, na co se zaměřovat. A my řekli: To je tvoření. To je tvoření.

Host: Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *