Abraham Hicks – Cesta do stavu bez odporu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Někdy se cítím v souladu a rychle do něčeho skočím a začnu dělat. Někdy to považuji za impuls, pokud nejsem tak uzemněná, a jsem šťastná a natěšená, řeknu: Jo, to také udělám.

Abraham: Postupně budete lépe vědět, co uspokojení skutečně je, protože spousta impulsů pochází z čistého souladu. Ale některé věci, kterým říkáte impulsy, pochází také z návyků. Po chvíli se budete cítit inspirovanější…

Host: Přemýšlela jsem nad impulsem a inspirací… ale není to tak vždy, že impuls nemůže být špatný. Mohu mít inspiraci v souladu a také impuls v souladu.

Abraham: My bychom inspiraci a impuls umístili do stejné kategorie. V této konverzace o myšlenkách měnící se na věci… tohle uslyšíte tak, jak jste nikdy neslyšela, díky tomu, co jste už slyšela. Bude se vám to líbit. Vibrace povedou k myšlenkám a myšlenky k více myšlenkám, a ty povedou k věcem. Tohle je základní vysvětlení, jak se věci v tomto fyzickém prostředí stávají.

Vibrace, která je bez odporu, povede k velmi potěšujícím myšlenkám. Vibrace, která je bez odporu, musí vést k potěšujícím myšlenkám. Pokud jádro myšlenky, kterou si nyní myslíte, je vibrace bez odporu, jste na dobré cestě. Tudíž pokud se meditací dostanete do stavu bez odporu, nyní je tam vibrace, která není rozeznatelná. Jinými slovy, nemůžete myslet vibrace, dokud nezískají hybnou sílu. Když meditujete, umožňujete hybné síly vibrace se nastartovat, že jí umožníte, aby se přeměnila do myšlenky.

Nepochytila jste myšlenku někoho jiného, která byla možná v souladu nebo mimo soulad. Nebyla jste ovlivněna jinou myšlenkou skrze konverzace, tak jak se děje tady. Umožnila jste hloubku toho, kým jste, zdroj toho, kým jste, jádro roho, kým jste, lásku, kterou jste, protože jste meditovala a ztišila svou mysl, umožnila jste té vibraci se dostat do popředí. Když myšlenka přišla, byl to uspokojující pocit. Pokud se vám líbila a pokud víte, že se vám líbila, a pokud také uznáváte, že jste umožnila, aby vám ta čistá myšlenka přišla, byla jste připravená být připravená…

starlight-wallpaper-1366x768

Proč jste na ni byla připravená? Protože jste ztišila svou mysl, tak jste byla připravená na soulad, a protože jste byla na něj připravená, nyní jste připravená, aby se ta vibrace změnila do myšlenky. Takto se myšlenky mění na věci, ale vy to děláte záměrně. Umožnila jste té vibraci se změnit do myšlenky. Na začátku se ta vibrace může změnit do myšlenky a na té myšlence mohou být myšlenky, ze kterých nemáte tak dobrý pocit.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Slova, která vám uvolní odpor

Jen si řekněte: Stále se v tom lepším. Časem budete schopná ztišit svou mysl… ani nebudete muset meditovat, budete schopná se udržovat v tom místě, kde se dostanete do svého středu. Je to jako začít na začátku. Je to jako stavět základy mrakodrapu, které nejsou stabilní, a nehledě na to, jak moc se ho snažíte stabilizovat nahoře, jak už stojí, a dovybavit ho různými věcmi… pokud základy nejsou stabilní, za chvíli spadne. Základ všeho, co děláte, je vaše napojení na zdrojovou energii. Meditace je cesta k tomu.

Myšlenky měnící se na věci, myšlenky měnící se na věci. Ale než se myšlenky změní na věci, vibrace se musí změnit do myšlenek. Jak tedy získáte dobrou, základní myšlenku? Jak začnete s dobrou myšlenkou? Začněte s vibrací. Začněte bez myšlenek. Dělejte to každý den a vnímejte, jak je to uspokojivé. Vnímejte, jaký je to pocit nemít myšlenky, a vnímejte, jaký je to pocit, když je vaše tělo ponořené v této energii pohody a zdraví. V mysli nemáte myšlenku, ale dokážete cítit pohodu a blahobyt. Na nic nemyslíte.

daisies_at_sunset-wallpaper-1366x768

 

Nemyslíte na své tělo, jen cítíte uspokojení této bezmyšlenky. Jak si umožníte v tom stavu dostatečně dlouho zůstat, ta bezmyšlenka, ta vibrace, které umožňujete, aby získala pozitivní hybnou sílu, protože jí neodporujete, získá dostatek hybné síly, že vás napadne uspokojující myšlenka. Někdy vám ta myšlenka exploduje v mysli a máte pocit, jako byste něco chtěla impulzivně udělat. To je v pořádku, udělejte to. Budete to cítit postupně víc, jak to umožníte. Mnozí z vás začínáte s problémem. S myšlenkou o problému.

Myšlenkou o problému, pro který chcete řešení. Při aktivaci problému nejste připravení na řešení. Chcete se ihned dostat do řešení. “Vezměte mě k řešení. Poznám to, jak ho uvidím.” Ne, nepoznáte. Začněte tady bez myšlenek a vnímejte uspokojení této a připravte se na tuto a pak na tuto. Než se nadějete, nebudete mít jen myšlenky, ale impulsy konat, impulsy kontaktovat, impulsy na setkání. Vaše myšlenky se mění na věci jménem činy. Vaše myšlenky vás volají k věcem jako setkání s druhými lidmi. Chápete? Je to vývoj, kdy jste zevnitř ven vedena.

Odkud vaše vnitřní bytí získává informace, ke kterým vás chce navést? Z vašeho vortexu. Jak se ty věci do vortexu dostaly? Prozkoumala jste dostatek kontrastu, že jste si je tam dala. Vidíte, proč to nemůžete pokazit? A proč to nikdy nedokončíte? Nejste připravená si začít zpeněžovat své vibrační žetony? Uvědomujete, jak moc jste toho zvládla, a kolik toho tam je? Jste ochotná se na chvíli uvolnit a připravit se být připravena?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Pohled na profesi číšníka

A poznat, že jste připravená, a nepotřebovat o tom s nikým mluvit? Nemusíte o tom dnes psát knihu. Nemusíte z toho dělat velkou věc. “Mám tohle velké uvědomění a musím se o něj s vámi podělit.” Oni nejsou připravení. Nikdo není připravený na vaše uvědomění. Nikdo nikdy není připravený na vaše uvědomění. Vždy budete špatně pochopena. Pokud potřebujete, aby vás druzí chápali, abyste se cítila dobře, jste v pěkné kaši.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *