Abraham Hicks – Cesta je pro vás připravená

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Dnes vás chceme přesvědčit, že esence všeho, co chcete, je ve vašem vortexu plně aktivní. Také chceme, abyste pochopili, že nejde jen o tu plně aktivovanou esenci, jde o cestu, plnohodnotnou cestu. Jde o chápání všech, kteří vám po cestě pomohou v plném přijímání toho, co chcete. Vše je tam pro vás. Jen protože to nevidíte, neznamená, že to tam není. Je to v tom vibračním stavu, který ještě neslyšíte. Váš pes dokáže slyšet to, co vy neslyšíte, ale neříkáte mu: “Přestaň předstírat… Vím, že nic neslyšíš, tak ty uši sklop!” Ani to nemůžeš cítit. Přestaň předstírat, že máš odlišnou realitu než já.” Neříkáte to, protože přijímáte, že váš pes má odlišnou realitu od té vaší. Má odlišnou schopnost slyšet, vidět, cítit a chutnat.

Zvířata jsou mnohem více v souladu se svým vnitřním bytím, a tudíž prožívají mnohem plnější fyzickou zkušenost, než kterou si vy umožňujete. Pokud dokážete přijmout, že existuje vibrační frekvence, na kterou se dokážete neustále lépe ladit, pak začne zábava. Protože často si myslíte, že zábava je: “Dejte mi to a pak se budu bavit. Jak budu mít ty peníze, začnu se bavit. Jak získám tu práci, začnu se bavit.

Jak najdu toho partnera, budu se bavit.” My říkáme: Odtud se tam nedostanete. Musíte být připraveni být připraveni být připraveni být připraveni. Pokud nás dnes jasně vyslyšíte, zjistíte, nebo jste to už zjistili, protože vám to život už ukázal, že je uspokojující být připraveni na tohle, tak jako připraveni na tohle. Když pochopíte, že je to proces… Lidé dlouho říkali, že radost spočívá v cestě. Ale jen málo z vás jste to mysleli vážně. Mysleli jste spíše: “Smířím se s tou mizerně šťastnou cestou, pokud mě zavede k tomu, co chci.” To jste tím mysleli.

Pak jste řekli: “Ale rychle, ale rychle.” Jak začnete přijímat, že život ve vás neustále probouzí nové touhy, a čím více věcí ve vašem vortexu dosahují vyzrálosti, a ty, které jsou připravené na to, abyste je přijali, pokud jste ve stavu přijímání, začnou vám chodit impulsy a… jaký dobrý to pocit, jak se to zhmotní.

sandy_beach-wallpaper-1366x768

 

Dosáhnete bodu, kdy váš den bude plný setkání. Budete mít pocit, jakoby na obloze byl správce, který organizuje vše úžasné, co se vám děje. Takto to ve skutečnosti funguje. Rádi si s vámi promluvíme o čemkoliv, na čem vám záleží. Je naší touhou vám pomoct si uvědomit, jak blízko jste stavu přijímání, a možná vám pomoct zjemnit odpor v některých bodech, které vám leží ve vašem vibračním žaludku, které vám brání v tom přijímat to, co chcete.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Introverti vs. Extroverti

Líbí se nám, když najdete pochopení. Moc se nám líbí, když se záměrně naladíte na frekvenci toho, kým jste, protože pak umožníte svému vnitřnímu bytí, které vždy proudí k vám a skrze vás, aby vámi bylo realizováno. Nemůžete nás blokovat. Stále proudíme k vám a skrze vás. Pokud to ale nevíte, není to pro vás dobré. Pro nás je to stále dobré, ale pro vás ne. Pro nás je to stále dobré, ale pro vás ne.

Když jste ve stavu přijímání a přijmete tu jasnou myšlenku, kterou my myslíme, to jasné vědění, které držíme, jak si to umožníte, uspokojení, které ucítíte, vám ukáže náš soulad. Protože vaše emoce… a uspokojení je rozhodně emoce, na kterou se dnes zaměříme… jak si uvědomíte, že vaše emoce jsou vaším ukazatelem, jak moc svého vnitřního bytí si umožňujete v této chvíli realizovat, jak moc úplnosti toho, kým jste, si umožňujete rozpoznat… Čím lépe se cítíte, tím jste otevřenější své úplnosti.

Čím se cítíte hůře, tím uzavřenější jste. Můžete mít jakoukoliv záminku, a můžete najít záminky, které jsou i uvěřitelné pro spoustu lidí kolem vás. Můžete vysvětlit, proč nenávidíte tu osobu a jak moc ji nenávidíte a jak je ta vaše nenávist opodstnatněná, a spousta lidí bude s vámi souhlasit. Ale vaše vnitřní bytí nebude. Vaše vnitřní bytí je jediný vztah, který je pro vás důležitý, protože váš soulad se svým vnitřním bytím je vaše brána do úplnosti toho, kým jste.

Věčně šťastný život je pouze o tomto. O čem tedy chcete mluvit? Bude to dobrý den. Obzvláště dobrý den. Kdo jste, lidi? Jste celí natěšení, že?

2017-08-14 18.53.27

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *