Abraham Hicks – Chci být miliardářem jako Richard Branson

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Rád vás znovu vidím, Abrahame. Chtěl bych být miliardářem jako Richard Branson, Mark Cuban. Super moc bohatej chlápek. Nebo jako Elon Musk.

Abraham: Protože?

Host: Je to zábava a rád bych létal do vesmíru, což chce hodně peněz. A rád bych tak byl světu užitečný. Byla by to spousta zábavy.

Abraham: Dobře, co vy na to? Váš soulad je vlastně docela dobrý. Dobře, tak se tím miliardářem běžte stát. Jste na to připraven? Nebo se ptáte, proč jste se jím ještě nestal?

Host: Vím, že otázka proč nikam nevede, ale chci vaši pomoc, abych se dostal na tu vyšší vibraci.

Abraham: Trochu si tu s vámi hrajeme, protože když s touhou držíte krok, a obzvláště s touhou, která je tak dobře umístěná a přesně identifikovaná jako ta, kterou máte vy. Když jste na touhu připraven, tak o ní takto nemluvíte. Protože jde jen o další logický krok. Když se vaše touha zdá být takto velká, pak mezi vámi a dalším logickým krokem je velká mezera.

ws_Flying_bills_2560x1600

A toho se tady snažíme docílit. Uzavřít vibrační mezery. Neuzavíráme vzdělávací mezery… většina bohatých stejně nemá vzdělání. Vzdělání vás může zpomalit. Protože se programujete na myšlení většiny. Ale jen svobodným myšlením dosáhnete těch velkých věcí. Vzdělání vás nemusí omezovat, ale… nechvástejte se jím.

Host: Důvod, proč to ještě necítím, je ten, slyšel jsem Jerryho mluvit o vašem prvním luxusním autě. Podle mě si nevím rady v ukotvení té víry, že je něco takového možné.

Abraham: Někde začít musíte, ale chtěli bychom v této konverzaci zmínit, že mezera mezi velkým dluhem a velkým bohatstvím… Je nelogické udělat okamžitý skok z dluhu k tomu velkému bohatství. Ale téměř okamžitý vibrační skok není nelogický. A to v této konverzaci děláme. Děláme vibrační skok. Děláme emoční skok. Naše následující slova vám pomohou v tomto záměru, ne snu, ale záměru, této pravděpodobnosti, ne pravděpodobnosti, ale tomto tvoření, této jistotě, vaší cestě, na které jste. Jen nás chvíli poslouchejte. A po chvíli z těch slov ucítíte jistotu.

Chápu, že energie, která tvoří světy, je spravedlivá. A chápu, že každý v té energii má k dispozici stejné možnosti. Chápu, že všichni máme k dispozici stejné výhody. A rozhodnu se, protože to vědění je ve mně tak jasné, že si stanovím velké záměry, ke kterým mám v úmyslu nasměřovat tu vesmírnou energii. Já vím, že nikoho nemůžu o nic připravit v mém využití té energie. Mé využití tohoto proudu energie směrem k těmto záměrům, které jsem si jasně stanovil, ten proud energie pouze zesílí.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se sladit se svou vibrační hojností

1835021

Protože čím více toho v tom proudu teče, tím více si toho druzí všimnou a stanoví své záměry. Jsem ve věčném oceňování těch, kteří toho dosáhli přede mnou. Kteří se s tímto proudem hojnosti sladili, a nasměřovali ho ke svým osobním touhám a manifestacím. A já mám v úmyslu provést to samé. Líbí se mi, jak ke mně proudí věci přesně tak, jak jsem si to stanovil ve svých záměrech. Při pomyšlení na žití toho života cítím klid. Ale více než klid, což si mohou myslet druzí, když mě srovnají se zbytkem světa, chci dosáhnout svobody.

Svobodu. Ne jen abych si mohl koupit a vlastnit věci nebo něco řídit. Ale svobodu pro to využít volnou energii, volnou vibraci, volnou energii Zdroje, volné představy, volný intelekt, volnou jasnost, volnou vitalitu, a to za tím účelem, abych se věčně po každý moment cítil uspokojen. Vždy jsem věděl, že je to možné.

A když teď vím, že to není jen možné, ale jisté, jsem na své cestě plný radosti. Jsem otevřený a ochoten umožnit vesmíru, aby mi ukázal cestu nejmenšího odporu. Mým záměrem je tu cestu odhalit za chodu. Vím, že vesmír ví, dokonce jasněji než já, co vše chci. Je tedy mým záměrem si hrát v průběhu toho, jak se tyto nevyhnutelné události budou odvíjet.

Host: Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

3 komentáře

  1. Díky za překlad a umožnění využít skvělý návod 🙂 To nám ten jarní měsíc krásně začíná… Přeji hodně energie k další práci.

  2. Krásný den přeji.
    Mám naprosto stejné sny,stejný záměr,získat bohatství,jako tento pán.Mám jasné představyo životě jaký budu žít stímto množstvím peněz-s miliardy.Jsem ve stavu umožňování,cítím radost a pocit krásné svobody při pomyšlení na tento život v blahobytu.Z tohoto důvodu hraji loterii Eurojackpot,miliardářskou číselnou loterii.Vím že v tomto stavu umožňování má smysl se o výhru takto pokoušet a že neexistuje důvod proto,proč by nebylo možné velké peníze vyhrát.Mám pravdu,je to tak?
    Děkuji.
    Jana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *