Abraham Hicks – Chci být nechutně bohatý (jak se připravit na proud peněz)

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Děkuji, že jste mě vybrali. Jsem připraven být připraven být připraven být připraven být velmi bohatý. Bohatší než bohatý. Nechutně bohatý. Prostě hodně bohatý. Dobře. Co musím udělat? Medituji… Jsem připravený.

Abraham: Kéž byste chápal, jak si v tom, co jste řekl, protiřečíte.

Host: Chápu to.

Abraham: Pokud jste připraven být připraven být připraven– nabídneme vám užitečnou odpověď. Když jste připraven být připraven být připraven, a tu připravenost u vás cítíme z hlediska touhy, ne moc meditace vám pomůže být připraven z hlediska vibrace než jako se řídit svými impulsy. Pokud jste připraven být připraven, jsme tak rádi, že vám všem tohle nyní můžeme říct. Pokud jste připraven být připraven, tak to prozatím stačí. Pokud jste připraven být připraven, to je také uspokojující.

A na to o tom být super bohatý ani nemyslíte, protože to aktivuje trhlinu nedostatku mezi tím, co máte, a co chcete. Pokud jste skutečně připraven být připraven, řeknete: Tyto dny mám tak uspokojující pocity. Cítím se tak dobře být naživu. Chodí mi velmi dobré myšlenky. Jak se to bude blížit k tomu výbuchu, kdy peníze začnou proudit do vašeho života, z těch myšlenek budete mít jiné pocity než z této “být připraven být připraven”.

banknote-cash-euro-euros-money-wallpaper

Máte nyní cestu, kterou může proudit spousta peněz?

Host: Ano.

Abraham: Máte už vytvořený byznys?

Host: Ano.

Abraham: Je to byznys, který je zavedený, a čerpá vám stálý proud peněz?

Host: Ano.

Abraham: Je ten proud dostatečně stálý, že není třeba mnoho, aby se dostal do toho místa, kdy cítíte, že spousta peněz může rychle přijít?

Host: Ano.

Abraham: Máte pocit, že jste už přijal myšlenku, která vás tam vezme?

Host: Ano.

Abraham: Nejen jste připraven být připraven, ale cítíte, že už máte nápad, který vás tam zavede. Jste v dostatečné vibrační shodě s tou myšlenkou, aby se ta myšlenka rozrostla do věcí, které jsou pro vás dalším logickým krokem?

Host: Nevím.

Abraham: Jste připraven být připraven být připraven, ale nechcete svou připravenost uspěchat, protože touha po tom být… čistě bohatý…

Host: Já vím. Krásně bohatý.

Abraham: Cítíte, že je v tom stále mezera? Jste si stále převážně vědom toho, že se něco nestalo. V té touze se dostat přes ten okraj je určitá nespokojenost, která vám v tom brání.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak vyhrát v loterii?

Host: Ano.

maxresdefault

Abraham: Je to o tom cítit spokojenost. Cítit požehnanost nápadu. Cítit se tak požehnaný, že ten nápad přišel. Cítit se dychtivě, že se ten nápad rozvine, že vyzraje do něčeho, u čeho budete mít pocit, že jste připraven jít do akce. Musí být velmi otravné pro lidi, kteří jsou připraveni jít do akce, poslouchat tuto teoretickou konverzaci o vesmírných zákonech a vortexech, které svými fyzickými smysly nemůžete vnímat.

Musíte najít způsob, jak cítit, že tato konverzace je uspokojující, než se může přeměnit do exploze toho, o čem mluvíte. Peníze, které proudí, jsou jen důkazem vaší vibrační měny. Jsou jen dalším logickým krokem. Ale většina lidí se zaměřuje na nedostatek peněz, tak si umožňují třeba hojnost vitality nebo hojnost posílení nebo hojnost přátelství, nebo hojnost lásky, hojnost západů slunce… jsou v tom tak dobří, že každý den zachytí západ slunce.

Spousta lidí si umožní hojnost jedné nebo druhé věci, jen ale ještě ne hojnost peněz, protože tolik praktikují myšlenku nedostatku peněz. Dohání své platby a mají starosti o peníze a měří peníze pomocí akce, a kolik získají za hodinu… kolik vydělávají, jakou má jejich talent hodnotu… a kolik toho dokážeš dělat, a proč tvé činy vydělávají více než tyto činy? Lidé mají v manifestování peněz velký zmatek. Pokud byste udělali krok zpět od těch manifestací peněz, a mluvili o energii… což znamená mluvit o uspokojení.

enjoy_summer_vacation-wallpaper-1920x1080

Chcete být nechutně bohatý s nadšením. Nechutně bohatý se štěstím. Nechutně bohatý s uspokojením. Jsem tak bohatý s dobrými nápady. Jsem tak bohatý se štěstím, když se probouzím. Na to musíte být připraven. Jak se tam dostanete, a budete se tak cítit nehledě na stav peněz, pak se stav peněz musí sladit se stavem vibrace. Je to zákon. Většina lidí to má tak, že jejich vibrace se shoduje se stavem peněz. Protože se jen na něj dívají, mluví o něm a měří ho a stěžují si na něj, a dělají si z něj starosti, a snažíte se jít do akce, jsou neproduktivní a žádají někoho jiného… “vládo, dej mi peníze. Mami a tati, dejte mi peníze. Soude, dej mi peníze. Dejte mi tuto velkou kupu peněz.”

Pokud nemáte velkou hromadu peněz, nejste připraveni. Nejste vibračně připraveni na velkou hromadu peněz, pokud nemáte velkou hromadu peněz. Pokud byste na ni byli připraveni, tak byste měli velkou hromadu peněz. Pokud na ni ale nejste připraveni, tak si ji neumožníte přijmout. Musíme vám říct, že všude kolem jsou velké hromady peněz. Svět je zahlcen penězi. Neustále o tom slyšíte. Nejste ohromeni, kolik peněz někteří ti lidé mají? A co si o nich myslíte? “Ti mizerové! Proč by měli mít všechny ty peníze? Měli by je dát do velké nádoby a měli bychom je rozdělit.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proud hojnosti

Pokud byste je rozdělili, netrvalo by ani 10 let, než by ty peníze byly zpět tam, kde jsou. Musíte být na peníze připraveni. Musíte být na ně připraveni, což znamená, že musíte být šťastní bez nich. Musíte zpeněžit své vibrační žetony. Musíte být vděční za tento den a vděční za tuto židli a vděční za tuto příležitost a vděční za tuto konverzaci, vděční za sluneční svit, za silnice, vděční za tohle, oceňovat tamto.

Vděční za utišenou mysl, vděční za vhled, vděční za nadšení, vděční za lásku ve svém srdci, vděční za ten krásný obličej, vděční za tuto osobu, kterou jste potkali ve výtahu, se kterou jste si tak pěkně popovídali i bez mnoha slov kvůli jazykové bariéře, ale jak skvělé ji bylo potkat. Jsem tak vděčný, vděčný, vděčný, vděčný, vděčný. Vděčný, vděčný, vděčný. Vděčnost přináší více a více a více a více. Stěžování nepřináší.

Host: Skvělé. Děkuji.

Abraham: Velmi dobrá konverzace.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *