Fine gold bars

Abraham Hicks – Chci si vytvořit 10 milionů dolarů

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Moje otázka souvisí  s tím přejít na další úroveň hry.

Abraham: O čemž ta hra také je. Proto se sem vracíte… a ochotně. Neochotu máte, až se sem dostanete.

Host: Jsem většinu času šťastná…  takových 99,99 % času. Chápu, že si tvořím, co chci. Ale opakovaně jste říkali, že emoce dodává sílu… raketám touhy.

Abraham: Emoce naznačuje sílu,  kterou myšlenka už přidala. Jinými slovy emoce  není samotnou sílou. Emoce je náznakem té síly.

Host: Je tedy možné tu sílu nějak zvýšit?

Abraham: Tím, že vám bude záležet  na té emoci a budete po ní sahat. Pokud vaším cílem  bude cítit se dobře, tudíž děláte emoci cílem, a protože je cílem,  kterého jste si vědoma, záleží vám na tom, jak se cítíte,  takže směřujete po proudu, a tudíž dojde k zesílení. Síla se zvýší. Souvisí to s tím…  “Chci to, ale… chci to, ale…” “Chci to, chci to, chci to, chci to.” Odtud pochází hybná síla. Zajímavé je to, že i v kontrastu  přidáváte proudu hybnou sílu. Jste ta, která dodává  rychlost vlastnímu proudu a pak jste ta, která jde s tím  proudem nebo proti němu.

abstraction_fire-wallpaper-1280x720

Čím více tužeb ve vás život  probudí, tím je váš proud rychlejší, ale čím více se zaměřujete na to, co máte,  tím více nejdete ochotně a hůře se cítíte. Pokud necháte život, aby ve  vás probudil touhy, jak to dělá, a uvolníte se a přestanete  si dělat tolik starostí, přestanete se snažit o dokonalost  a zajímat se, co si myslí druzí, a budete sahat po nejlépe  pociťujících myšlenkách… bude to jízda. Zažijete jedno  dobrodružství za druhém.

Nejlepší analogií je, že máte  plány na dovolenou, jste doma a pojedete na sedm nebo osm míst. Podíváte se na to objektivně a řeknete:  Půjdu tam a tam a pak se vrátím domů.  Pak řeknete: Počkat… už jsem doma. Proč někam jezdit? Mojí konečnou destinací je být doma. Asi si dovolenou odškrtnu.  Mám ji splněnou.

To je směšné, protože nejezdíte  na dovolenou, abyste ji dokončili, ale jezdíte na ni pro  dobrodružství, pro stimulaci, pro nové vhledy, pro nové touhy, pro zábavu. Takový pocit máte mít z tohoto věčného  života, který všichni společně žijeme. Nikdy to nekončí.  Nikdy to nedokončíte a nemůžete to pokazit, protože to nikdy není hotové. Pokud máte pocit, že je to špatně,  obraťte to směrem podél proudu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Buďte záměrní příjemci

beautiful_autumn_landscape_6-wallpaper-1280x720

 

Host: Chápu, že cesta je odměnou. Snažím se přijít na to,  jestli existuje způsob, jak mohu zesílit své emoce,  abych si něco přitáhla rychleji.

Abraham: Ano. Co chcete?

Host: 10 milionů dolarů.

Abraham: Dobrá. Chcete to množství peněz… mít na hromadě ve sklepě?

Host: Ne, chci je mít… abych si užívala…

Abraham: Byla by ta hromada takto velká? Je vaším snem mít  takovou kupu peněz? Není moc atraktivní, že? Takže to není o samotných penězích.

Host: Ne. To je 10 milionů? Super. To bylo dost rychlé.

Abraham: To je více méně to,  co jsme chtěli říct, protože… můžete si na ty bankovky  psát poznámky. Jinými slovy chcete to,  co tyto peníze představují. Na tohle vás chceme upozornit. Co pro vás 10 milionů  dolarů představuje? Co pro vás znamenají? Svobodu? Dobrodružství? Stabilitu? Bezpečí?

Host: Ne, nic z toho. Mám pocit, že je to kombinace spousty věcí,  které jsme si doposud vytvořila.

Abraham: Takže je to test vesmíru? Jinými slovy – pokud mohu chtít 10 milionů  dolarů a někdo ke mně přijde a dá mi je, pak splním test?

Host: Ne, protože je chci vytvořit.  Nechci, aby mi je někdo dal.

dream_home-wallpaper-1280x720

 

Abraham: To je to stejné. To je to, co vám leží  ve vašem vibračním žaludku. Když máte pocit: “Prokazuji nějakou  hodnotu dosažením něčeho”, jste mimo soulad. Když řeknete:  “Jsem hodnotná bytost, která je zřejmým  příjemcem blahobytu,” tak vám začne proudit  takový typ hojnosti. I když tohle jsou imaginární dolary, jsou stejně bezvýznamné… ty druhé dolary přijdou stejně snadno.

Ale jsou stejně tak bezvýznamné,  podle našeho pohledu, jako tyto imaginární dolary. Jerrymu a Esther budou chodit dopisy o tom,  že celá tato věc byla nahraná. Ale skutečné dolary, jak přijdou,  jsou stejně bezvýznamné jako tyto dolary,  které nemůžete zpeněžit, protože skutečnou měnou je to,  co pro vás ty dolary představují. Když říkáme: Pocit svobody,  a vy na to: Ne, to není ono. Říkáte, že se už cítíte svobodná?

Host: Ano.

Abraham: Co je tedy smysl toho? Proč si ty peníze chcete  vytvořit? Je za tím důvod.

Host: Je v tom pocit svobody, který říká, že mohu  dělat jiné věci, než které dělám nyní. Je v tom tento pocit.

Abraham: Chceme tím říct, že jak svou mysl nasměřujete  na ty různé věci, které budete dělat, a budete schopná v sobě vyvolat pocit,  jaký u toho budete mít, jak to budete dělat, tak budete mít v sobě  skutečnou vibrační měnu, a vesmír s vámi bude  muset spolupracovat.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proud hojnosti

Host: Chápu. Tomu rozumím.

Abraham: Dobré.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *