Abraham Hicks – Chci velký balík peněz

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Chtěl bych velký balík peněz. Vše je skvělé. Můžete mi něco nabídnout?

Abraham: Když říkáte, že chcete velký balík peněz… “Chci velký balík peněz,” říkáte to z místa, že ten balík peněz nemáte. Na to vám chceme říct, že vysíláte vibraci nepřítomnosti velkého balíku peněz. Tudíž to, co musíte udělat… tuto terminologii pochopíte… musíte svůj mozek ošálit. Musíte ošálit svůj mozek, aby přijmul, že ten velký balík peněz už máte.

Což znamená, že svému mozku musíte říkat dost příběhů o bohatství, ty, které už žijete, a ty, které žijí ostatní, že své současné očekávání změníte a osvojíte si jiné očekávání. Musíte své očekávání o penězích změnit dříve, než k vám může přijít ten velký balík peněz. Protože peníze, které si nyní přitahujete, vychází z vašeho současného očekávání. O vycvičení svého očekávání do nového místa budeme mluvit více. O tom to ale je.

money

Zákon přitažlivosti nikdy, nikdy nedělá chyby. Vše, co žijete, vždy dokonale odpovídá… i na Esther. Bez výjimek. Pokud by ale výjimka byla, Esther si myslí, že by jí měla být ona. Bez výjimek. Všichni dostávají přesnou odpověď na to, jakou vibraci vysílají. Odpověď na tu a podobné otázky je: Když chcete něco, co nemáte, musíte své očekávání změnit na něco jiného. Co to logicky znamená? Že svou pozornost musíte stáhnout z reality, která udržuje vaše současné očekávání. O tom tady celý den mluvíme.

Musíte realitě čelit daleko, daleko, daleko méně. A vibrační realitě čelit daleko, daleko více. Musíte ji cítit, představovat si ji. Musíte nalézt její vibraci a procítit ji. Pak ten pocit vyždímat, vyždímat, vyždímat. A vesmír vás podpoří.

Host: Cítíte to z mé vibrace? Miluji peníze, které nyní mám. Většinou vím, že získám, co chci. Cítíte to z mé vibrace?

Abraham: Cítíme, že jste si vibraci o penězích posunul. A že jste na tom velmi dobře. Ale zatím jste ani zdaleka nezavadil o to obrovské množství peněz, které máte ve vortexu. Cítíme z vás daleko více peněz, než které očekáváte. Dobrá chvíle na to si dát přestávku.

Host: Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

1 komentář

  1. Drazí moji vibrační společníci velmi si cením Vaší blahodárné pomoci protože mě naplňuje uvědoměním kdo jsem a proč jsem zde na této nádherné požehnané láskyplné planetě země. Cítím se při čtení vašich slov úplný…spíše přesahující svých možností ve všech směrech a nejvíce lásky . Miluji Vás Abrahame , miluji Vás Ester, miluji vše co mi připomíná naše Vědomí- Bytí. Děkuji že mi otvíráte vědomí všemi obsahy a i když mnohdy něčemu nerozumím tak vím …cítím jak je vše úžasné překrásné a právě láskyplné. Jsem za Vaší a Esterčinu pomoc vděčný.Žehnám Vám, nám, mnoho lásky a tvoření krásnější a krásnějších možností …S úctou Vás zdravím a děkuji.Karel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *