Abraham Hicks – Chci velký balík peněz

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Chtěl bych velký balík peněz. Vše je skvělé. Můžete mi něco nabídnout?

Abraham: Když říkáte, že chcete velký balík peněz… “Chci velký balík peněz,” říkáte to z místa, že ten balík peněz nemáte. Na to vám chceme říct, že vysíláte vibraci nepřítomnosti velkého balíku peněz. Tudíž to, co musíte udělat… tuto terminologii pochopíte… musíte svůj mozek ošálit. Musíte ošálit svůj mozek, aby přijmul, že ten velký balík peněz už máte.

Což znamená, že svému mozku musíte říkat dost příběhů o bohatství, ty, které už žijete, a ty, které žijí ostatní, že své současné očekávání změníte a osvojíte si jiné očekávání. Musíte své očekávání o penězích změnit dříve, než k vám může přijít ten velký balík peněz. Protože peníze, které si nyní přitahujete, vychází z vašeho současného očekávání. O vycvičení svého očekávání do nového místa budeme mluvit více. O tom to ale je.

money

Zákon přitažlivosti nikdy, nikdy nedělá chyby. Vše, co žijete, vždy dokonale odpovídá… i na Esther. Bez výjimek. Pokud by ale výjimka byla, Esther si myslí, že by jí měla být ona. Bez výjimek. Všichni dostávají přesnou odpověď na to, jakou vibraci vysílají. Odpověď na tu a podobné otázky je: Když chcete něco, co nemáte, musíte své očekávání změnit na něco jiného. Co to logicky znamená? Že svou pozornost musíte stáhnout z reality, která udržuje vaše současné očekávání. O tom tady celý den mluvíme.

Musíte realitě čelit daleko, daleko, daleko méně. A vibrační realitě čelit daleko, daleko více. Musíte ji cítit, představovat si ji. Musíte nalézt její vibraci a procítit ji. Pak ten pocit vyždímat, vyždímat, vyždímat. A vesmír vás podpoří.

Host: Cítíte to z mé vibrace? Miluji peníze, které nyní mám. Většinou vím, že získám, co chci. Cítíte to z mé vibrace?

Abraham: Cítíme, že jste si vibraci o penězích posunul. A že jste na tom velmi dobře. Ale zatím jste ani zdaleka nezavadil o to obrovské množství peněz, které máte ve vortexu. Cítíme z vás daleko více peněz, než které očekáváte. Dobrá chvíle na to si dát přestávku.

Host: Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Nekonečná hojnost

Přepis: Cítím ten vortexový okamžik. Cítím u toho… prosperitu a lehkost. Vše je krásnější. Mé …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *