Abraham Hicks – Co dělat, abychom převážně zažívali to, co se nám líbí?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Proč máte pocit, že věci se vám dějí? Nic se neděje vám, vše si k sobě sami zvete. Proč bych si zval neslušné lidi? Proč bych si zval věci, které nechci? My říkáme: Zvete si je tak, že jim věnujete pozornost. Kdybychom byli na vašem místě a chápali, že si do života zveme vše, co se nám děje, začali bychom si pečlivě vybírat a říkat: Najdu svých 10 oblíbených věcí na všem, na co se budu zaměřovat. Pokud přemýšlíte o své matce, najdete na ní 10 oblíbených věcí. To samé, pokud přemýšlíte o své sestře.

Myslíte-li na svou hodnotu, najděte 10 oblíbených věcí. Přijdete-li do hotelu, najděte 10 oblíbených věcí. Potřebujete-li novou osobu, najděte 10 oblíbených věcí. Myslíte-li na svůj vztah, najděte 10 oblíbených věcí. Začněte vyhledávat věci, které jsou už pozitivní. Začnete tak nastavovat tón, aby k vám chodily jen vaše oblíbené věci.

the_valley_of_the_mountains-wallpaper-1366x768

Když se ale zaměřujete na to, co by se mělo spravit, když říkáte: “Zde je chyba, kterou musím napravit,” nebo “Tady je omyl, který musím spravit,” nebo “Tady je něco špatně,” tak, aniž byste to zamýšleli, začnete nalézat svých 10 nejméně oblíbených věcí. A než se nadějete, aktivujete v sobě vibraci, která se tak liší od toho, co chcete, že kdekoliv, kam jdete, se lidé špatně chovají. Lidé, kteří jsou chytří, se chovají hloupě.

Lidé, kteří normálně chyby nedělají, teď chyby dělají. Lidé, kteří jsou obvykle milí, teď nejsou. Doprava, která obvykle plyne, je teď ucpaná. Jídlo, které normálně chutná dobře, teď nechutná. Vše ve vašem životě začne odrážet střed, ze kterého přitahujete.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

4 komentáře

 1. Jednoduché, ale všeříkající, a pro mne velmi inspirující. Pokud chci něco trénovat a dát tomu prioritu, je to právě zaměřování se na hezké věci! Moc děkuji za překlady!!! Jiří

 2. Úžasné, geniálně jednoduché, okamžitě použitelné, mocné, názorné, vábící k vyzkoušení. S nadšením uvádím hned do praxe. Děkuji za překlad.
  Díky Dajwe!

 3. Zrovna dnes jsem se až musela zasmát, jak to celé funguje, a to velmi rychle a intenzivně.

  Pracovala jsem doma, psala na počítači. Ta doba vyžadovala klid a soustředění. Ano, můj mozek něco chtěl, něco vyžadoval, proč? Protože na mikrovteřinu zaregistroval neklid a soustředěnost tím pádem mizela.

  Čím víc jsem přikláněla pozornost k neklidu, který se projevil přes štěkot psa pod okny, tím více neklidu jsem prožívala. Nabalovalo se čím dál více situací, abych se neklidem a pozorností na nechtěné zabývala čím dál více..zabouchla jsem okno, v tu ránu z druhé strany pod okny začly “zuřit” sekačky na trávu..OK, tentokrát už s podrážděností jsem křápla se všemi okny..a v tom začlo brečet o patro výš miminko a aby se to dovršilo, tak o patro níž se začala hádat sousedka se svým mužem..To, že se venku rozhalekal ještě alarm nějakého auta, mě přesvědčilo o tom, že my lidé máme opravdu, ale opravdu velkou moc, moc tvořit. 😀

  Celé to ze mne odpadlo, byl to až zvláštní pocit, nepopsatelný, jen jsem najednou věděla, kým oravdu Jsem. Že jsem ten KLID, že Já Jsem Přítomnost Klidu a Soustředění..když si člověk uvědomí kým Je, tak tím opravdu je…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *