Abraham Hicks – Co dělat, když jsem zaseknutý tam, kde jsem

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Další věc, nad kterou jsem přemýšlel, poslední dobou jsem hodně poslouchal vaše nahrávky, kde mluvíte o uspokojení….

Abraham: Líbí se nám slovo uspokojení, protože přesně tak, jak jste to teď řekl, když jste v depresi, tak vztek je uspokojivější. Byli bychom rádi, abyste byli v radost, ale ze vzteku se nemůžete najednou dostat do radosti. To je vibračně nemožné. Ale můžete se dostat ke vzteku, a pokud je uspokojivý dostatečně na to, abyste v něm chvíli zůstali, můžete se dostat k něčemu lépe pociťujícímu než vztek, třeba frustraci. Slovo uspokojení je dobré. Pocit uspokojení je dobrý… protože vše je relativní, že?

Host: Dlouho jsem se zotavoval…

Abraham: To všichni. Zotavování se z toho být člověkem. Zotavování se z “toho-co-je”.

Host: Já vím, jsem v tom hodně zaseknutý… snažím se zjistit…

Abraham: Jak se někdo může v něčem zaseknout? Co za to může? Může za to pozornost na to, což to aktivuje ve vaší vibraci, a tak vám zákon přitažlivosti dává toho více, a proto jste zaseknutý.

Host: Někdy cítím vinu kvůli… v minulosti jsem lidem ublížil.

Abraham: Děláte to nyní. Tohle je tak špatné, jak to jen může být. Přímo tady je zdrojová energie. Přímo tady. Projevuje vám dokonalost toho, kým jste, a vy to nepřijímáte. Na to se snažím přijít. A to je největší vina, jakou můžete mít.

Host: Je jediný způsob, jak se odpoutat od těchto myšlenek… vytvořit klid v daný moment…

 

Abraham: Váš jediný způsob, jak se odpoutat od viny, je tím, že nebudete myslet protichůdné myšlenky vůči zdroji uvnitř vás. Všechny negativní emoce znamenají, že to, co nyní myslíte, a co si myslí vaše vnitřní bytí o té stejné věci, na kterou myslíte, je v rozporu. To je celý důvod meditace. Když meditujete a ztišíte mysl a dovolíte si přijmout myšlenku, kterou myslí zdroj, v té chvíli jste vy a zdroj ve stejné vibraci. A to je extáze.

Cokoliv méně než to je méně než to. Všechny negativní emoce znamenají, že váš pohled a pohled vašeho vnitřního bytí se liší. Budu tedy dále meditovat. Bude se vám to líbit. Chceme vám říct, že oceňujeme vaši ochotu nám sdělit, kde se nacházíte, protože to je důležité, díky tomu si dáváte do vortexu více věcí. Oceňujeme vaši ochotu to udělat před těmito lidmi, protože všichni z nich dělají to, co vy, ohledně jedné nebo jiné věci každý den. Není důvod, abyste se kvůli tomu cítil špatně. A díky vaší tvrdohlavosti a zarytého setrvání tam, kde jste, jste od nás dostal lepší vysvětlení, než které jsme kdy o meditaci nabídli a o hodnotě meditace. A to prospívá všem. Velmi dobré.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč na věku nezáleží

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *