Abraham Hicks – Co je chamtivost?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci článku):

Host: Říká se, že chamtivost je mít bohatství na úkor ostatních.

Abraham: My bychom řekli, že chamtivost je přistupování k ekonomice z místa mimo vortex. Chamtivost je přesvědčení v omezenost a nedostatek. Když si myslíte, že bohatství je omezené, a hádáte se o to, kdo kolik dostane, tak v základu slova chamtivost, které používáte, je pocit nedostatku. Když jste ale ve vortexu… Existuje vibrační ekonomický koláč, který je neomezený. Když to pochopíte, nemáte důvod být chamtiví, protože konkurence neexistuje, protože jde jen o vás a váš vztah s tím, co vibračně vysíláte.

Host: S tím naprosto souhlasím. Ještě jedna věc. Vím, že jste říkali, že první je soulad a pak materiální věci… Tohle je něco podobného, ale chci slyšet váš názor. Ambice/ctižádost je bohatství se službou druhým.

Abraham: Ambice je co?

Host: Ambice je bohatství při službě ostatním na rozdíl od chamtivosti, což je bohatství na úkor druhých. Něco berete a nic nevracíte. Mou filozofií, která mi funguje, je, že čím více dávám, čím víc lidem sloužím, tím více se mi vrací. Zdá se mi, že to je zákon, a nevím, jestli služba druhým znamená, že jste v souladu.

awesome_tropical_beach-wallpaper-1600x900

Abraham: Zde je to, co popisujete, co ta myšlenka o službě druhým plně nevysvětluje. Existuje nabízení… služba je dobré slovo… zevnitř vortexu, a existuje nabízení služby mimo vortex. Pokud vidím, že něco potřebuješ, a z mého uvědomění si tvé potřeby ti nabídnu službu, v cestě tomu stojí vibrační nesoulad. Ale pokud jsem v souladu se zdrojem, který nevidí nedostatek, a já tvůj nedostatek nevidím, ale jsem inspirovaný spolutvořit z mého chápání naší hojnosti, to je něco úplně jiného.

Když Karen a Esther během přestávky šly zpět do pokoje, narazily na skvělého muže v zákulisí, kterého znaly. Ten jim z legrace řekl: “Holky, mohly byste mi pomoct s tímto nádobím?” Obě řekly: “Moc rády.” Poté se podíval na jmenovku Karen a řekl: “Vy tu nejste, abyste se mnou pracovaly.” A ony na to: “Ale rády vám pomůžeme.” Všichni si hráli. Nikdo se nechystal umýt nádobí.

srpnovy-plamen

Ten muž pak řekl: “Chtěly byste sušenku?” Obě odpověděly: “Ano, to by bylo pěkné.” Neuvědomily si, že sušenka je moc, moc, moc daleko od místa, kde byly. V té chvíli se otevřely dveře do výtahu, kde stál muž, který přijel z nižšího patra. kterého nyní obtěžovaly, protože držel dveře otevřené. Říkaly mu: “Počkejte, čekáme na sušenky.” On na to: “Dobře.” A ony: “Počkejte. Čekáme na sušenky.” On: “Dobře,” a ony: “Počkejte, čekáme na sušenky.” A on: “Dobře,” a ony: “Počkejte, čekáme na sušenky.” On: “Dobře,” a ony: “Počkejte, čekáme na sušenky, čekáme na sušenky…” Poté se rozhodly, že už na ně čekat nebudou, protože je ve skutečnosti nechtěly.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nemusíte nic dokazovat

Chtěly být jen kompatibilními, harmonickými spolutvůrkyněmi s mužem, který jim chtěl nabídnout službu. Ale v čem byl háček? Nechtěly sušenku. Nežádaly o ni. Chtěly jen nejlépe využít krátkou chvíli, kterou měly. Uvízly u někoho, kdo byl odhodnutý nabídnout službu, a pak se cítily provinile, protože ho tam nechaly. Byly si jisté, že čekal u výtahu se sušenkami a říkal si, co se jim stalo.

letni-kruhy

Tohle je svět, který je založen na přitažlivosti. Když se nesnažíte odpovídat na nepoložené otázky, nebo vyřešit problémy, které vám nebyly předneseny, ale místo toho umožníte zákonu přitažlivosti, aby vám zařídil setkání… mezi otázkou a odpovědí je vždy setkání… Mezi problémem a řešením je vždy setkání. Jak to pochopíte, tak se s tím můžete sladit. Je to nádherné.

Spousta lidí je odhodlána sloužit. Často opomíjí skutečnost, že pokud jednají z vibračního nesouladu, tak to není služba, ale obtěžování.

slunce-po-desti

Host: Proto jako první soulad.

Abraham: Ano. První vortex, vše ostatní následuje.

Host: Minulou noc jsem měl sen, že zde na pódiu budu sedět, a teď zde sedím. Chci vám znovu poděkovat.

Abraham: Sen je manifestace. Když o něčem začnete snít, je to známka toho, že se vám to brzy zhmotní. Je to úžasné.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

4 komentáře

  1. Dajwe, ty teda jedeš přes ty letní prázdniny! 🙂 To je přímo záplava hojnosti v podobě překladů. 😀 Tvoříš radost a hojnost, přijímáš hojnost a radost, to vše proto, že ty sám jsi ztělesněním radosti a hojnosti. Výborně chápeš zákon a vibrace Zdroje, oceňuji tě. 🙂

    • Děkuji Věro 🙂 – chytnul jsem se inspirace a je to skvělé. A to zdaleka není vše… mám ještě nějaké nápady, které mám v záměru zrealizovat 🙂 … takže je se na co těšit. Jsem z toho moc nadšený 🙂

  2. Kromě překladů mi udělaly radost mé fotky, které se zase objevily coby ozdoba textu. Na webu mám řadu nových, budu potěšena, Davide, když si zase některé vyberete. Jsou Vám volně k dispozici ♥. Jana Marie (www.Lecitel-JanaMarie.cz)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *