Abraham Hicks – Co je déjà vu?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Co je tedy déja vu? Je to dokonalá otázka s dokonalým načasováním. Vibrační depozitář se už na nějaké úrovni stal. Prožili jste ho. Nyní procházíte jeho manifestací, vyrovnáváte se s ním a rozpoznáváte ho.

Host: Když máte déja vu, je to něco jako synchronicita?

Abraham: Je to něco více – synchronicita tak, jak byla nabídnuta předtím. Popišme to takové, jaké to je. Žijete život a tvoříte si tento vibrační depozitář, který je reálný, a my na vás křičíme: Je to hotové. Na vibrační úrovni se to už stalo, a z pohledu zdroje se to prožilo a prožívá. Obvykle s tím ještě nedržíte vibračně krok, tak si neumožňujete to prožívat v plné manifestační podobě, ale vibračně vás to předchází, je to hotové, a budete to žít, pokud nebudete dělat něco, co vás odchýlí od vibrace toho depozitáře. Děje se to.

sunset-3

Když máte pocit déja vu, znamená to, že v té chvíli déja vu jste se vibračně sladili s tím, co už je ve vašem vibračním depozitáři, a nyní tomu umožňujete se zhmotnit. Je vám to povědomé, protože jste to na ostatních úrovních už dříve prožili. Tohle setkání se uskutečnilo předtím, než jste sem dotáhli svá těla. Žijete život… cítíte dokonalost tohoto setkání, jak se odvíjí? Začínáte rozpoznávat své přispění k tomuto setkání, i když jste třeba neseděli tady na pódiu na židli? Cítíte, jak jste se ptali, žili a přispívali a žádali?

Neprožíváte v tom uspokojení, které cítíte, nějaké chvíle déja vu? Není to uspokojující… Cítíme vás, a je mimořádné cítit, kolik z vás ví, co my víme, jak to tady říkáme. To je mimořádné. Mnozí z vás jste na tomto setkání poprvé. Často je tohle učení pro vás nové, a přesto jste tady a držíte krok, protože život vás přiměl to dát do vibračního depozitáře, a my vás akorát utěšili do souladu s tím, co už víte, takže to víte snadněji než obvykle. Cítíte to?

Host: Ano. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *