Abraham Hicks – Co je dobré si připomenout

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Připomene vám jednu důležitou věc. A tou je, že když o něčem mluvíte, ať už je to cokoliv, tak praktikujete toho vibraci. A někdy když mluvíte o problému nebo se na něco ptáte, tak praktikujete vibraci nedostatku toho, co chcete. Protože problém je na jiné vibraci než řešení. Otázka je na jiné vibraci než odpověď. Tudíž někdy… vlastně často… ve skutečnosti pokaždé… budou chvíle, kdy vás přerušíme. Ve snaze vás odchýlit od směru, kterým si myslíte, že chcete jít. Ne protože nechceme, abyste tam v pokládání otázky šli, ale protože nechceme, abyste se zasekli ve vibraci problému. Můžete o něm mluvit krátce. Nemusíte ho odůvodňovat. Všichni to chápeme.

Jinými slovy… Čím více vysvětlujete to, jak jste se k tomu problému dostali, tím těžší je pro nás vás přivést do místa řešení. To neplatí jen pro tento seminář. Platí to neustále. Čím méně pozornosti věnujete problému, tím rychleji naleznete řešení. Děti vás vycvičily, protože je o něco opakovaně žádáte a ony to neudělají. A tak jste si osvojili přesvědčení, že po tom musíte jít jako pes po kosti.

single-white-daisy-in-grass-wallpaper

“Budu o tom problému mluvit tak dlouho, dokud Abraham nepřijde s odpovědí.” A my na to: Takto to vůbec nefunguje. My přicházíme s odpověďmi už nějakou dobu. Vesmír přichází s odpověďmi. Jste obklopeni odpověďmi a řešeními. Jsou všude kolem vás. Ale neustálým mluvením o problému neuvidíte řešení. Takto to prostě je. Rádi si s vámi promluvíme o čemkoliv, co je pro vás důležité.

O nás starosti nemějte. Náš vzkaz vám předáme tak i tak. Dnes s vámi chceme mluvit o několika nových věcech. To, co víte, co jste zapomněli. A něco, co jste nevěděli, co nyní poznáte. Tohle bude den, kdy dojde k pohybu ve vašem vibračním bytí. O čem teda chcete mluvit? S něčím jste přišli… To je dobře. Vážně dobře. Uvolněte se a vězte, že o všem budeme mluvit úplně.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

4 komentáře

  1. Páni, Davide, ta frekvence nový překlad denně, to je pecka! :-). Moc si to užívám, otevírám tenhle web každý večer jako svou nejmilejší bombonieru (nebo spíš lahev vína, hihi.). Děkuji za tu rychlost a plodnost!

  2. Oceňuji♥

  3. Pane Formanku,
    obrovské děkuji, oceňuji to a vážím si nesmírně těchto překladů ……
    Helena

  4. Také děkuji za spoustu přeložených videí!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *