Abraham Hicks – O osvícení

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Co osvícení? Neslyšel jsem vás o něm mluvit. Z toho, co chápu, osvícení je stav bytí, který je naprosto bez odporu. Odpor v takovém stavu naprosto zmizí.

Abraham: Používáme jiná slova – říkáme mu stav přijímání. Předtím jsme tomu říkali být ve vortexu. Předtím být v souladu. Být ve vibračním souladu s tím, kým skutečně jste, a tak celé vaše bytí má v daný moment určitý prožitek nebo konverzaci, nebo cítí.. Jinými slovy když pro něco cítíte ohromné ocenění, cítíte ho díky nepřítomnosti odporu a umožňujete perspektivu toho, kým skutečně jste, aby byla v tento moment vámi projevena. Nepoužíváme moc nábožensky založených slov, protože často pro vás nic neznamenají.

Slyšíte slovo jako “osvícení” a jen přijmete, že to je to, co jste si vždy mysleli, což se může lišit od toho, co tím myslíme my. Když většina lidí používá nebo slyší slovo “láska”, cítí často její nepřítomnost než její přítomnost. Bůh je další. Slovo bůh nepoužíváme, pokud nás to nepřinutíte říct, protože si pak myslíte něco, co tím nemyslíme. Očekáváme, že jak cítíte podstatu toho, co jste přišli poznat z učení, které od nás slyšíte, že dokáže cítit spoustu podobností ve spoustě věcech. Lidé byli prodloužením zdrojové energie dlouhou dobu v různých mírách a fázích odporu.

welcome_to_the_beach-wallpaper-1920x1080

Dnes je na vaší planetě stále spousta odporu. A v těch stavech odporu se stále snažíte studovat a pochopit věci, které ani nelze pochopit v přítomnosti odporu. Když mluvíme o vaší cestě nejmenšího odoru, myslíme tím, že každý z vás, do určité míry, si na svou cestu umístil odpor. Každý odpor si způsobujete sami, nehledě na to, jak k němu došlo, nebo jak ho podporují ti kolem vás. Stav odporu je i tak na vás. Způsobujete si ho sami.

Ale vaše vnitřní bytí ví, kde se s tím odporem na cestě nacházíte, a ví, kdo skutečně jste, a o co žádáte, protože to, co máte ve vortexu, zdroj jasně chápe, takže vaše vnitřní bytí vás neustále volá skrze vaši cestu nejmenšího odporu. Neodsuzuje, že odpor existuje, a nesnaží se proti odporu tlačit, ale snaží se vám ukázat, i v tom odporu, jak jste hodnotní, a jak moc můžete prospívat. Chápete? Zdroj neodsuzuje jedno náboženství nebo druhé. Zdroj neodsuzuje jedno nebo jiné chování. Zdroj uvnitř vás pouze ví, kým skutečně jste, kým jste se skutečně stali, a jen vás neustále, láskyplně a plynule vede směrem k tomu, kým skutečně jste, a kým chcete být.

Čtěte také:  Jak uvolnit odpor?

bt-enlightenment-goal

To znamená, že vás někdy zavolá k uvědomění si problému, protože jakmile se zaměříte na problém, začnete žádat o řešení. Chápete? Každé náboženství, nehledě na to, jak má hluboké kořeny, má v sobě novobou konverzaci, která v něm probíhá. Nemůžete se vracet a číst, co bylo napsáno pro lidi, kteří žili v jinou dobu, za jiných okolností a s úplně jinou hromadou odporu na své cestě. Proto vás pobízíme, abyste se naladili na vlastní vedení, na vlastní vědění, které je přítomno na cestě, po které jdete dnes.

Vyhrabávat ty staré knihy… může být zábavné a zajímavé, ale jde o vedení napsané pro někoho jiného v jinou dobu. Dnes máte vlastní vedení. Netvrdíme, že my jsme jím. My vás k němu vedeme.

Host: Chápu.

Abraham: Stačilo?

Host: Ano. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

3 komentáře

  1. Úžasná zpráva i přes problém může vést nejkratší cesta k tomu co chceme – poklad. Dajwe jsi pro nás poklad, děkuji. Krásný den plný osvícení 🙂 .

  2. Dnes jsem přesně v tom stavu, kdy to ke mně přišlo a já jsem to ve stavu bez odporu pochopila…

    Dajwe :))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *