Abraham Hicks – Co je skutečně strach z úspěchu?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Uvědomuji si a myslím,  že chápu, že vesmír pro mě tvoří. Mám záměry a sen. Ale mám pocit, že nacházím  soulad a tvořím odpor. Je to strach z úspěchu?

Abraham: Nemyslíme si, že vy nebo kdokoliv jiný se bojí úspěchu.  Bojíte se? Jinými slovy děsíte se úspěchu? Říkáte svým přátelům: “Nebylo by  příšerné, kdyby mě potkal úspěch?” Ne. “Není vám líto všech těch úspěšných lidí?” -Znáte někoho, kdo tohle říká?

Host: Ne.

Abraham: Kdo si to tedy vymyslel? Kdo mluví o strachu z úspěchu?  Co tím mohou myslet? Myslí tím: Bojím se, že nebudu úspěšný. Možná tím myslí: Chci úspěch,  ale zaměřuji se na to, že ho nemám. Tak v sobě tvořím strach, a tak při  pomyšlení na úspěch cítím strach. Ale myšlení na úspěch jim nedává ten  pocit strachu, ale myšlení na to, že nemají úspěch. Podle nás je načase  to vyprávět takové, jaké to je. Mám strach, že neuspěji. Jak to víte? Protože když myslím  na neúspěch, cítím strach. Jak se cítíte, když myslíte na úspěch? Nevím, moc často to nedělám. Praktikoval jsem strach  z toho, že neuspěji,  tak nevím, jaký je to pocit mít úspěch. No je to dobrý pocit.

Trochu se s vámi bavíme kvůli slovům, které vám  přátelé dali do úst. Ale je to součástí vaší  otázky a o tom mluvíme… vesmír netvoří pro vás.  Vy stojíte za vším tvořením. Zjistíte, co chcete,  a vibračně se s tím sladíte. Uvolněte se a nechtějte po sobě,  abyste se ze všeho okamžitě cítil úžasně. Postupně se posouvejte do lépe  a lépe pociťujícího místa. V jaké oblasti hledáte úspěch? Mluvíte o finančním úspěchu?

Host: Částečně finanční úspěch. Částečně osobní naplnění. Dosažení výsledků…  mám dobrého přítele, který mě zde přivezl.  Pochází z místa, kdy neměl toho moc. Vidím, kam se dostal  se svým osobním úspěchem. Následuji jeho stopy… Když to teď říkáte, tak bojuji  se sebou o ten úspěch…

dark_beach_1920x1080-8741

 

Abraham: Následujete velmi dobrý proces.  Kdykoliv se díváte na někoho, kdo vám ukazuje příklad toho,  že jednou neměl úspěch a pak úspěchu dosáhl,  utišujete svou vlastní vibraci, a zklidňujete ten pocit  obav nebo strachu a dostáváte se do  silnějšího pocitu očekávání Chceme, abyste odtud odešel  s pocitem většího bezpečí, že věci, které chcete, jsou na cestě. To nejdůležitější je, abyste nebyl  nešťastný, že ještě nepřišly.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Pokračovat nebo skončit?

Protože pokud dokážete přijmout  myšlenku, že to vše nemá přijít naráz, ale že ty věci jsou vytrvale na cestě, a pak budete vyhlížet  důkazy, že jsou na cestě, čím více budete vyhlížet důkazy,  tím více jich uvidíte, a tím více jich přijde. Než se nadějete,  budete v tom pocitu očekávání.

Chceme vám říct následující… tohle je část, která vám  trochu chybí, a tou je: Nikdy to vše nedokončíte. Když jste spokojený  s tím, co dokončujete, více toho pak dokončíte,  ale nikdy to vše nedokončíte. Protože na každém místě, kde budete,  k vám přijde další skvělý nápad.

The-Guide-To-Feeling-Good-1

 

Proto není z dlouhodobého  hlediska dobrý nápad se s kýmkoliv srovnávat,  protože nevíte, co jsou nebo byly sny vašeho přítele, a kde váš přítel měl  myšlenky ve vztahu k těm snům. Nemůžete přesně nikoho druhého  zhodnotit, co dělá s energií. Ale můžete to přesně udělat pro sebe.

Dosáhnete neskutečného úspěchu  a mnoho lidí vás budou brát jako příklad. Mnoho lidí budou říkat: Pamatuji si tě z tehdejší  doby. Jsme ohromen, čeho jsi dosáhl. Ale neberte v potaz druhé lidi, pouze to,  kde se nacházíte ve vztahu k tomu, kde chcete být. Vězte, že se to bude neustále měnit.

Host: Páni. Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *