Abraham Hicks – Co je stará duše a mladá duše?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Svoje otázky jsem změnil asi tak desetkrát, abych přišel na tu správnou. Zavřel jsem obě oči, abych se sem dostal. Takže děkuji. Moje první otázka souvisí… všimnul jsem si vzorce myšlenek z mého dětství, v minulosti jsem svůj život žil tak, že jsem žil podle myšlenek ostatních, od kterých jsem slyšel, jak bych měl žít. Teď si myslím, že to měním… různí lidé mi říkali, že musím dělat tyto věci, abych žil určitým způsobem… to jsem dělal, a to nyní měním, ale moje otázka… Když se inkarnujeme z jednoho života do dalšího, děláme to v důsledku toho, kde jsme skončili naposledy?

Abraham: Nikdy. Ani jednou. Představte si znovu vynoření se do nefyzična jako očistu všeho. Kromě toho, co máte ve vortexu. Pochopil jste to? Když se vrátíte do nefyzična, zanecháváte za sebou pochyby, strachy, námahu a cokoliv, v čem byl odpor, protože to nemůže zůstat ve vibraci toho nefyzického bytí. Tyto věci si nepřenášíte z jednoho života do dalšího. To jsou chybné domněnky, které zastávají lidé, kteří nemohou získat to, co chtějí, a hledají důvod pro vysvětlení, proč se jim to nedaří získat.

Host: Dobře. Takže když se inkarnujeme, na jaké úrovni přicházíme? Jinými slovy když si to nepřenášíme z minulého života, co si přenášíme…

Abraham: Neřekli jsme… přenášíte si jasnost a dychtivost po zkoumání nových hranic za účelem brát myšlenky do nových míst. Když v jednom životě získáme určitou míru jasnosti, máme v dalším životě díky tomu větší jasnost? Položme tu otázku odlišně. Abrahame, jak žiju své životy, rozšiřuje se velikost mého vortexu? Ano. A jak můj vortex roste, stojím na nefyzickém místě větší expanze? Ano.

most_beautiful_sunsets_in_the_world-wallpaper-1366x768

Proto vám říkáme, že nefyzično se rozpíná v důsledku kontrastu, který všichni žijete. Samozřejmě, že dochází k té expanzi. A to expandované bytí si přinášíte do fyzického života. Je to něco jako… To, co chcete vědět, když je vám pět let, tvoří základ pro to, co chcete vědět, když je vám 55 let. Jinými slovy vše se přidává ke všemu. Ale chceme vás nasměrovat směrem k vortexu, který udržuje celou expanzi. Chceme vám pomoct si uvědomit, že s tou expanzí se můžete kdykoliv sladit a sklidit ovoce toho souladu.

Host: Co je tedy mladá duše a stará duše?

Abraham: Nic takového neexistuje. To si zase vymysleli lidé, aby vysvětlili, proč se jim věci nedaří lépe.

Čtěte také:  Co zpomaluje manifestace?

Host: Takže každá duše je v podstatě na stejné úrovni?

Abraham: Úroveň není něco, co by nefyzično kdy řeklo. Řeklo by místo expanze… přední místo nadšeného pohybu vpřed. Úrovně přidělují lidé, kteří jsou mimo vortex.

Host: Takže jsme tady pro…

Abraham: Pro radostnou zkušenost z tvoření. Pro radostnou zkušenost z tvoření. Ne opravovat pokažené věci, nesoutěžit s ostatními, ale pro radostný tvořivý výlet do něčeho více.

beautiful colorful sunset with sun rays
beautiful colorful sunset with sun rays

Host: Vize mezi těmi, kteří to mají a těmi, kteří nemají…

Abraham: Mají co?

Host: Řekněme peníze. Jsou lidé, co mají peníze…

Abraham: Neříkejme peníze, ale soulad. Protože to jediné, o čem má smysl mluvit, je to, jestli máte soulad nebo nemáte. Když máte soulad, tak máte cokoliv jiného, o co žádáte. Věřte tomu, nebo ne, spousta lidí nežádá o peníze. Jsou lidé, kteří žádájí o soulad namísto peněz.

Host: To naprosto chápu… já také. Nicméně jsou lidé, co mají peníze, ve větším souladu, než ti bez peněz?

Abraham: Jsou ve větším souladu s penězi.

Host: Dobře.

Abraham: Chápete?

Host: Ano.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *