Co je to, co ve skutečnosti chceme?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Mohli byste mi vyjasnit… myslím si, že se zasekávám v pocitu, že mám vědět, co chci.

Abraham: A nevíte? Opatrně, tohle je záludná otázka. “Mám pocit, že bych měla vědět, co chci.” Zde je další otázka. Mám pocit, že bych měla znát prostředky, skrze které dosáhnu toho, co chci. Co je to, co chci? Soulad… co chci? Štěstí? Co chci? Naplnění. Co chci? Co chci? Co chci? Co chci? Co chci? Co vždy chci? Co jsem vždy chtěla? Co vždy budu chtít? Chci být naživu a zaměřena v tuto chvíli s úplností toho, kým jsem. To je to, co chci. Je to vše, co jsem vždy chtěla a co kdy budu chtít. Chci, aby úplnost toho, kým jsem, bylo přítomno v tuto chvíli. Chci úplnost toho, kým jsem, aby bylo přítomno v tuto chvíli.

Přiveďme tedy úplnost toho, kým jste, do přítomnosti. Co to znamená? “Miluji se se svou láskou.” A úplnost toho, kým jsem, je přítomno v této chvíli. Bude se vám to líbit? Podle nás se vám to bude líbit. Sedím u jídla, které bylo krásně připraveno a chci úplnost toho, kým jsem, bylo přítomno v tuto chvíli. Bude se vám to líbit? Podle nás se vám to bude líbit. Povídám si s někým, koho oceňuji.

Úplnost toho, kým jsem, je přítomno v tuto chvíli. Bude se vám ta konverzace líbit? Podle nás ano. Dívám se do světa a uvědomuji si, že ho lze vylepšit, a úplnost toho, kým jsem, je přítomno v tuto chvíli. Budu mít nápad? Podle mě ano. Bude se mi to líbit? Podle mě ano. Chápete? To je to, co jste vždy a jedině chtěla. Chci úplnost toho, kým jsem, aby bylo přítomno v tuto chvíli. Co tím ve skutečnosti říkáme?

Říkáme tím, že postupně jste třídila a prosévala a vytvořila jste si to, čemu říkáme vortex, a když vám záleží na svých emocích, abyste se dostala do souladu s tím vším, to vše se pak báječně odvine. Nejprve soulad, manifestace poté. Nejprve soulad, manifestace poté. Takže se musím cítit dobře, Chci se cítit dobře. Když říkáte, že se musíte cítit dobře, říkáte tím: “Mám postranní úmysl v tom, se cítit dobře.” “Budu se cítit dobře, abych si manifestovala věci, které ve mně vyvolávají dobrý pocit, když je vidím.” My na to: V tom je velké odpojení. “Chci se cítit dobře, protože se chci cítit dobře, a protože nic méně, než se cítit dobře, je to, kým jsem.” “Chci se setkat se svou úplností.” To je to, co chcete. No ne? Když jste zmatená, není to zvláštní? Když jste v rozpacích, není to zvláštní? Když jste naštvaná, není to zvláštní?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Když vám na něčem hodně záleží

Chceme, abyste cítila zvláštnost neumožňování úplnosti toho, kým jste. Je to zajímavé, protože přijdete na setkání… někteří z vás sleduje tohle učení a tohoto člověka, který ho předává, už dlouhou dobu. Docela dlouhou dobu. Je pro vás uspokojující, jak klábosím a vy posloucháte, a my klábosíme a vy posloucháte, dokud nenabízíme vibraci toho, kým jste, dostatečně dlouho, že s vaší ochotou poslouchat s tou vibrací začnete rezonovat, a pak získáte jasnost. Víte, co víme my. Každé naše slovo vám dává smysl.

Setkáte se s námi zde na přední linii. Spatříte někoho, kdo to dělá v danou chvíli, a konverzace s ním vám přijde jiná, než jakákoliv jiná konverzace… i když spousta lidí je naladěných… hráči basketbalu neustále, sportovci neustále… také spisovatelé, básníci, umělci… je spousta lidí, kteří se setkávají s úplností toho, kým jsou. a projevují život těmi krásnými způsoby. Ale když přijmete, že to je vše, o co kdokoliv kdy usiluje, a všimnete si, že obecně většina světa by tento zážitek nazvala zvláštní, jinými slovy… saháte po tím vším, co máte, a současně tomu odporujete.

Protože… z mnoha důvodů… snažíte se prokázat vlastní hodnotu, než abyste ji prostě přijali. Snažíte se odůvodnit svůj důvod existence, než abyste prostě byli. Jsou různé pohledy a perspektivy, kterými se tak nějak svazujete. Když ve skutečnosti chcete… a důvod, proč to chcete, je ten, že se cítíte dobře, když umožníte úplnost toho, kým jste, aby bylo přítomno v jakoukoliv chvíli. Strávíme společně skvělé odpoledne. Během oběda nemáte žádný domácí úkol. Tohle jsme si užili.

Host: Děkuji.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *