Abraham Hicks – Co je ve skutečnosti to, co chceme?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

uznáPřepis (video na konci):

Host: Jsem ráda, co se dnes tady probírá, protože jsem získala více jasnosti o své situaci. Myslím, že má otázka je jasnější. Bombarduji vás tímto celý měsíc. Oceňuji příležitost, že se v tomto zde můžeme podílet. Mám touhu, že když jsem v ní, je to nepopsatelné. Cítím, že množství energie a radosti, kterou mám… směju se a… mohla bych svou energií pohánět celý severoamerický kontinent po zbytek roku. Je to naprosto… úžasné a nepopsatelně lahodné. A pak mě zasáhne trocha pravdy, že… z celého vesmíru. z této energie, která tvoří světy, tato věc je jediná věc, kterou nemůžeš mít. Takže jedu po divoké řece a velmi si to užívám, a vyletím z člunu a narazím na balvan.

Abraham: Což je logické, že? Jak se rychle rozjedete a pak se zaměříte na něco, co vám neumožňuje pohyb, zpětná vazba je dost prudká.

Host: Příšerná. Velmi bolestivá.

Abraham: Esther si všimal, že když se na něco zaměřuje negativně, bere to velmi těžce. Trocha odporu v rychlém proudu je hned znát.

Host: Ano.

colorful_flowers_11-wallpaper-1366x768 Je mnohem větší problém, když do stromu narazí auto v rychlosti 160 km/h než auto v rychlosti 8 km/h. Vše, co chcete, chcete z toho důvodu, že si myslíte, že se budete cítit lépe, jak to budete mít. Ve všem, co chcete, je něco, co chcete… ve skutečnoti chcete tu podstatu. Je mnoho způsobů, jak tu podstatu získat než jen skrze tu jednu cestu.  Když říkáte: “To nikdy nemohu mít,” blokujete si něco, a cítíte se u toho špatně, protože zdroj říká: “Můžeš to mít takto a takto a takto,” ale čím víc říkáte: “Nemohu to mít,” tím víc zdroj říká: “Můžeš to mít takto.” Kdykoliv říkáte: “To nemohu mít,” váš zdroj říká, že to můžete mít. Proud se tedy pohybuje rychleji. Možná byste měla přestat uznávat nepravdu, že to nemůžete mít, a jen si pro to šla.

Host: Dobře. Je to o té podstatě. Na svém stolu mám jeden váš citát, který říká, že sladím svou vibraci s vámi až tak, že přitáhnu vaši podstatu… Příšerně ho parafrázuji.

Abraham: Dokonale jste jej popsala. Nemohla byste to říct, kdybyste to nechápala.

Host: Ano. Přitáhnu si do života vaši podstatu.

Abraham: Ano.

beautiful_sunset_scotland-wallpaper-1366x768

Host: To naprosto zbožňuji. Asi mám problém s tou podstatou. Nechci tu podstatu… nechci nějakou přesnou kopii nebo hodně pěkné oblečení.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Snadné a zábavné tvoření

Abraham: To není ta podstata. Podstata neříká “přesná kopie”. Podstata neznamená, že jste to jen skoro dokázala. Podstata znamená: Chci plný vibrační, niterní, expandovaný prožitek, který tohle konkrétní téma představuje. To konkrétní téma, o kterém si myslíte, že je ta věc, kterou chcete, je jen iluzorním příkladem toho, co skutečně chcete. To skutečné je ta podstata. Příklad, který si myslíte, že nemůžete mít, je jen jedna cesta, jak té podstaty dosáhnout. To bylo tak dobré.

Časem požehnáte té věci, která nepřichází, protože zesílila vaši touhu po její podstatě, která vám přinesla mnohem víc, než čím ta věc mohla kdy být. Ale dokud jste otočena proti proudu, nepoznáte to. Musíte se neustále otáčet ve směru proudu, a jednoho dne, ne za dlouho, nám povíte o zbytku příběhu. Řeknete: Myslela jsem, že tuto věc jsem nemohla mít. Čím více jsem si to myslela, tím více jsem ji chtěla.

beautiful_mountain_scenery_hdr-wallpaper-1366x768

Čím více jsem ji chtěla, tím jsem se cítila hůř. Došlo to až tam, že jsem ve vibračním depozitáři měla tak silnou věc, která se stala nepopiratelnou. Jednoho dne jsem se rozhodla přestat namáhat se a přestala říkat, že nemohu mít tu věc, kterou jsem si myslela, že nemohu mít. Jak jsem to přestala dělat, zdroj mě zavedl přímo k té věci. Řekla jsem: Tady jsi. Vypadáš jinak, než jak jsem si tě představovala. Ale jak tě nyní vidím zblízka, cítím, že jsi přesně tím, co jsem chtěla. Zanedlouho to uslyšíte a ucítíte jako oni.

Host: To, jak jste to formulovali, bylo konkrétní. Takže víte, o čem mluvím…

Abraham: Ano… Víme vše. Viděli jsme všechny šťastné konce. Nikdy vás nepřestaneme k nim volat. Tak říkáme: Nikdy se nevzdávejte svého snu, protože všechny věci jsou možné.

Host: To jste mi řekli před třemi lety. Že cokoliv, po čem toužím, mohu mít.

Abraham: Je to stále pravda.

Dobrá chvíle na oběd.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *