Abraham Hicks – Co je za pocitem lásky?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Mluvíme tolik o vibraci, že vás to někdy irituje… my víme. Ale když mluvíme o vibraci, která je hmatatelná, to je pro lidi něco zajímavějšího. Vibraci, která je hmatatelná, můžete cítit. Čím lepší z ní máte pocit, tím ji máte raději, a čím hůře se z ní cítíte, tím méně ji máte rádi. Tento vztah mezi vámi a vaším vyšším Já, a následný vibrační vztah, což jsou emoce, vám ukazují, jaký je váš vztah s vaším vnitřním bytím.

Proto emoce existují. Když rozumově přemýšlíte nad tím, co by pro vás bylo nejlepší, abyste udělali, z hlediska toho, co chcete vytvořit, je to pro vás trochu matoucí, protože zapomínáte na něco, co vám chceme připomenout, a tím je, že vše, co chcete, ať je to cokoliv… materiální objekt, hromada peněz, vztah, stav bytí nebo nějaká okolnost… vše, co byste vy nebo kdokoliv jiný chtěli, chcete jen z jediného důvodu, a to protože si myslíte, že se s tím budete cítit lépe. Veškeré manifestace existují pro přínos vašeho radostného, uspokojivého odvíjení života.

Když z toho uděláte základ naší konverzace, a pak řeknete: Jaký je rozdíl mezi pocitem lásky a pocitem vzrušení nebo nadšení? Oba jsou to dobré pocity, a oba jsou ve spojení se zdrojovou energií. Zaměřme se nyní na pocit lásky. Dokážete se na něj zaměřit? Zaměřte se na někoho… Esther se vždy zaměřovala na Kate. Až tak, že když Esther byla naštvaná na Jerryho, řekl jí: Předstírej, že jsem Kate. Při pomyšlení na Kate nedokázala najít jinou myšlenku kromě lásky. Nemohla najít odporující myšlenku.

turquoise_lake-wallpaper-1366x768

V absenci odporu byla v dokonalém souladu s tím, jak její vnitřní bytí vnímá Kate. Ten pocit lásky je dokonalým souladem se zdrojem, protože pokud existuje slovo, které popisuje, definuje nebo je zdrojem, bylo by to slovo láska. Lidé to slovo různě překrucují, ale ve své nejryzejší formě láska a ocenění mají vlastně tak podobné vibrace, že nemá smysl je rozlišovat… jen se vám líbí víc, když říkáme láska. V naprostém souladu s vaším vnitřním bytím… tohle se vám bude líbit… láska… řekněme… tady to je… přijímáte, že existuje emoční stupnice, že? Můžete být na stupnici od strachu až po nadšení nebo lásku a ocenění.

Chápete… hranice není správné slovo… spektrum své emoční stupnice. Je pro vás téměř nemožné si představit emoční stupnici svého vnitřního bytí. Protože nejnižší emoce vašeho vnitřního bytí je to, čemu říkáte láska. Líbí se nám, jak jste to pochopili. Nalaďte se na své vnitřní bytí a společně se zaměřte na něco nového a zjistěte, co se nachází za láskou. Možná to nazvete vášeň, možná to nazvete radost, ale jak to ucítíte, poznáte to. Je to více hybné síly. Je to vyšší frekvence? Ano, to také. Ale je to vyšší frekvence, na kterou jste se zaměřovali déle, tak má více hybné síly. Co vám dává více hybné síly? Zamyslete se nad tím. Z hlediska svého fyzického prostředí.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak posuzovat "reálná" fakta aneb jak se tvoří přesvědčení

Z hlediska fyziky, kterou jste se na škole naučili nebo nenaučili, a učíte se nyní. Co hybná síla přináší? Více síly, více pohybu, více dokončených věcí. Chcete být mocný tvůrce? Nalaďte se na frekvenci lásky a pak se do toho vrhněte. Souvisí to s tím, o čem jsme mluvili dříve. Pokud se budete zaměřovat na detaily tématu předtím, než budete v souladu se svým vnitřním bytím… a pak se rozhodnete se zaměřit na detaily ze souladu s láskou… osvícení… ani nás nenapadají pro to slova… Esther tomu říká magie.

Nadšení je tak silné a pocit ocenění je tak úžasný, a moc, prokazatelná moc takového souladu hýbe horami, hýbe oceány… hýbe pohyby, hýbe lidmi, vyvolává změny… Láska je jako pocit uspokojení, ale je za tím víc než jen uspokojení v této radost života, že?

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. ANO SUPER!!!!!

    DAJWE Děkujeme Určitě Všichni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *