Abraham Hicks – Co jíst pro optimální zdraví?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Poslední rok jsem se snažil přijít na to, jak to funguje. Loni jsem byl na pětidenním semináři o zdravém životním stylu. Třetí den jsem to už nemohl vydržet. Nemluvili tam ani o spánku. Říkám: “Jak nemůžete mluvit o spánku?” Někteří mluvili o veganství vs. neveganství. O pití kávy a nepití kávy. Jsem zmatený.

Abraham: Takto bychom to zjednodušili a přistoupili bychom k tomu následovně. Pravidelně bychom si říkali: Mé tělo je chemická továrna. A je to tak dobrá továrna, že dokáže zužitkovat cokoliv, co jím. Dokáže to zužitkovat. Pokud jsem naladěn a inspirován k určitému jídlu, dělám to pro svou chemickou továrnu snažší. Ale mé fyzické tělo není křehké, není slabé, není v ohrožení, netrpí. Moje tělo je odolná chemická továrna, která dělá dobrou práci s jídlem, které mě obklopuje. A pak dělejte další práci, což je práce na souladu.

Jsme překvapeni, že kdokoliv z vás má co jíst. Někdo natočil rozsáhlý dokument o tom, co je špatně s každým jídlem. Vše, co se chystáte sníst, obsahuje složky, před kterými vás někdo varoval. A proto jste v napětí u všeho, co jíte. A v tom napětí podceňujete schopnosti svého fyzického těla. Jste tím nejpřizpůsobivějším druhem, který kdy v celém bytí existoval. Máte přizpůsobivé vlastnosti, které omezujete nesmyslnými myšlenkami, jak si ze všeho děláte nepřátele. Proto mluvíme o souladu. Mluvíme o souladu a pak inspiraci.

kids-murals

Host: Jestli to teda dobře chápu, mohu pít kávu s cukrem a jíst červené maso, a být optimálně zdravý, pokud jsem v souladu.

Abraham: Může ty složky dávat své odolné chemické továrně, která je přemění na energii a vitalitu.

Host: Skvělé. Děkuji.

Abraham: A více lidí prožívá méně vitality ze svého strachu ze všeho, co jí. Učiníme zde velmi odvážné tvrzení. Důvod, proč jsou vaše zdravotní problémy tak rozšířené zejména ve vaší západní kultuře, není ten, že jídlo, které jíte dnes, je horší než jídlo, které jste jedli před několika generacemi. Může za to vaše horší přemýšlení o vašem jídle. Příliš mnoho informací způsobuje ve vás příliš mnoho rozštěpené energie. A ta rozštěpená energie vám nejen zabraňuje v uzdravení vašeho těla, ale také ve spánku. Rozštěpená energie vám brání ve spánku.

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Tři věci, které prospějí zdraví vašeho těla

Přepis (video na konci): Host: Mám dvě rychlé otázky. Na první jsem se včera zapomněl …

6 komentářů

 1. Díky, Dajwe, za toto video ☺ Je důležité si připomínat, jak důležitý je soulad a jak důležité je mít rád své tělo. Pak se dějí zázraky ♥♥♥

 2. Dajw velmi dakujem za toto video. Ano nase uzasne telo je velmi mudre, a hlavne reaguje na nase myslienky, na nas sulad. A ako hovori milacik Abraham je pekne mu povedat aby jedlo ktore jeme premenilo na energiu, vitalitu a dokonale zdravie

 3. Moc děkuji za překlad,je to úžasné.
  Napadla mě myšlenka,že pokud si někdo vezme do hlavy,že tloustne i po vodě,tak si to ten človíček pak i zhmotní,protože tomu věří a svou frekvencí,kterou tím myšlením vysílá jde vlastně proti proudu.
  Vlaďka

  • Vlaďko, tak úplně přesně tohle jsem si nedávno uvědomila. Má blízká příbuzná má opravdu hodně nad a stále říkala, že tloustne i po vodě. A protože jsem s ní byla opravdu v úzkém kontaktu, měla jsem možnost vidět co jedla. Tedy spíš nejedla. Vrtalo mi to hlavou, protože já jedla třikrát tolik a byla jsem třikrát lehčí :-). Je hodně věcí, které jsou mi teď jasné.
   Jarka

   • Děkuji Jarko za reakci na můj komentík.
    Taky si myslím,že štíhlí lidé neřeší nadváhu,možná se toto u nich v rodině neřešilo a tak ten člověk doma neslyšel,nejez toto nebo ono budeš tlustá a nebo se tam tradoval názor…..tvoje babička byla štíhlá,já jsem taky a ty budeš taky….ten člověk si to vezme do hlavy a přesto že jí často a hodně,tak tělo nic neukládá,protože vysílá frekvenci….jsem štíhlá.
    Jako lidé máme v sobě mnoho kódů z domova a od lidí kolem,kterým jsme uvěřili a proto se nám to pak všechno děje.
    Dnes už vím,že kdo věří v ďábla,tak ho může i vidět,protože si ho zhmotní,stejné je to i s andělem.
    Myslím si,že když nám někdy chce dát vesmír nějakou zprávu nebo upozornění,tak to vždy udělá tak,abychom to pochopili,pokud věřím v anděla,tak mi pošle anděla,který mi to sdělí,pokud věřím ve sny,přijde mi to ve snu apod.

 4. A co mliko? A piti kavy s mlekem?
  Je na to nejaky názor???, mliko mi neprijde na chut uz dlouhych deset let…ale kafe s tatrou miluju…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *