Abraham Hicks – Co jsou synchronicity?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Mám dvě otázky. První se týká synchronicity. Všichni si tvoříme vlastní realitu, která zahrnuje ostatní lidi a události. Když druzí přichází do našeho života, oni si také tvoří vlastní realitu. Kdo si tvoří koho? A co zaručuje synchronicity, že vše se k sobě přitahuje dokonale, vzhledem k tomu, že žijeme v rozpínajícím se, ne fixním vesmíru?

Abraham: Slovo synchronicita se nám velmi líbí, protože popisuje, lépe než jakékoliv jiné slovo, co tvoření nebo přitahování skutečně je. Je to shromažďování spolupracujících složek. Když dva lidé, ať už jakkoliv, najdou podobnou vibraci, nebo přesněji stejnou vibraci, zákon přitažlivosti je dá dohromady. To myslíme tím, když mluvíme o spolupracujících složkách. Řekněme, že váš život a zkušenosti vám pomohly objevit spoustu problémů a také spoustu řešení, ale nevěděl jste to, protože jste si byl tak vědom problémů a zaměřoval se na ně. I tak se zde tvořily. Váš vibrační depozitář je tvořil.

Řekněme, jen v zájmu této konverzace, že něco, o co jste žádal… zaměřoval jste se na opak, ale kdykoliv jste tak dělal, více jste si ujasnil detaily přítomnosti té věci, a tak jste si to pro sebe aktivoval, a vaše vyšší Já udržuje vibrační frekvenci té věci, a zákon přitažlivosti reaguje na tento mocný vortex tvoření. Jen protože vy, který jste ho vytvořil, s ním nejste v souladu, neznamená, že není naživu a neexistuje, a že spolupracující složky se už nehromadí. Řekněme, že ta vysněná práce nebo vysněná žena nebo cokoliv jiného se už plně vibračně uskutečnilo.

space_38-wallpaper-1920x1080

Ale vy se zaměřujete na opak toho a nejste s tím v souladu. Poté najdete způsob, jak se uvolnit. Někdo vás naučí, jak si ztišit mysl, nebo zažijete šťastnou chvilku, a ocitnete se – úmyslně nebo neúmyslně – ve vortexu. Neúmyslně myslíme, že zareagujete na něco krásného, což vás může dostat do vortexu. Nemusíte v něm zůstat dlouho, ale dostanete se do něj. Nějak se dostanete do vortexu, kde na dlouhou nebo krátkou chvíli budete spolupracující složkou, a tehdy dojde k té synchronicitě. Jste spolupracující složkou, ostatní také, aktivuje se to a řeknete si: Páni, kde jste všichni byli? Hledal jsem vás už dlouho.

Pokud by vám řekli to, co my, tak by řekli: Byli jsme tady a čekali jsme, až najdeš svou spolupracující vibraci, abys nás mohl objevit. Tvoření je tedy ve skutečnosti o setkávání. Jedna žena, byla dost naštvaná, nám jednou řekla: “Abrahame, myslím si, že tyto řeči o zákonu přitažlivosti nefungují. Jela jsem po silnici a zastavil mě policista a dostala jsem vysokou pokutu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co nás učí děti s autismem?

Když se to stalo, nezaměřovala jsem se nijak negativně.” Pověděla: “Ve skutečnosti jsem poslouchala jednu vaši nahrávku.” Zeptali jsme se: “Za co jste dostala pokutu?” A ona: “Za to, že jsem nebyla připoutaná.” My řekli: “Co si o bezpečnostních pásech myslíte?” Ona: “Podle mě jsou směšné. Neměla bych je muset mít. Podle mě je to narušování mého soukromí. Je každého věc, jestli je připoutaný, nebo není.” Ještě chvíli pokračovala. Bylo to humorné.

93122

Neuvědomila si, jak moc aktivní v ní ta vibrace je. Také si neuvědomila, že tyto spolupracující vortexy se tvoří na všech vibračních úrovních. Zde je tedy policista, který hlídá silnici San Francisca a hledá tržbu. To je přesně jeho povoláním. Naučil se být citlivý na vibrace… jinými slovy kolem ní projížděla spousta aut. On ji nešpehoval ze vzdálaného kopce. Cítil ji.

Ona pro to byla spolupracující složkou. Řekli jsme: Bylo to, jako byste po silnici jela s majákem a řvala: Vyberte mě! Vyberte mě! To můžete také nazvat synchronicita. Ale to, co jsme chtěli, aby ona a všichni pochopili, bylo to, že když si nejste vědomi své aktivní vibrace, pak nechápete, jak dokonale jste v souladu s ostatními věcmi, které si přitahujete. Ale jakmile si ta žena uvědomila, kde se vibračně nachází, bylo jí jasné, že byla nejzřejmější volbou pro toho policistu toho dne. Nikdo jiný kilometry daleko od ní neměl ani zdaleka takovou vibraci nesouladu, která se shodovala s tou pokutou. Synchronicity jsou to, když zákon přitažlivosti dává dohromady spolupracující složky.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *