Abraham Hicks – Co mám dělat?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: A jsem tady! Oceňuji, že tu mohu být.

Abraham: Je to záměr. Je to uspokojující.

Host: Ano, velmi. Mám spoustu otázek,  ale asi to nejdůležitější pro mě je pochopit své místo  v životě, který žiji.

Abraham: Vaše místo je vybrat si ho skrze zkušenosti, věřit mu, protože chcete, a pak ho přijmout, protože  jste si ho vybral a věřil mu. Zní to zjednodušeně,  ale tak to funguje. Vybrat si to, praktikovat víru v to, a poté si užívat,  jak se to bude odvíjet. Užívat si odvíjení je klíčové,  protože jak se to odvíjí, ještě to není. Jak se to odvíjí, ještě to není. Pokud se zaměřujete na to,  že to není, tak zpomalíte odvíjení a nebudete si ho užívat.

Slyšíte nás, když říkáme, že cokoliv chcete,  jen protože je zábavné být na cestě za tím? Nevíte to, protože si myslíte,  že zábava je se tam dostat. Ale to protože jste tomu nedovolili,  aby to bylo zábavné, jak to může být.

mountain_24-wallpaper-1366x768

Host: Ano, cítím to.

Abraham: Položte znovu tu otázku.

Host: Co mám dělat?

Abraham: Posunul jste se,  než jste to nechal se usadit. Teď je ta otázka trochu  jiná. Co jste říkal?

Host: Je to pocit jako… co mám dělat?

Abraham: Máte dělat to, co je uspokojující. To je pro vás velký krok, protože  velkou část života jste si mysleli, že máte dělat to, co chtěli  po vás velcí lidé kolem vás, abyste si nezadělal na potíže. I to byla ale cesta  nejmenšího odporu, že? Protože bylo mnohem snazší,  když jste udělal to, co chtěli, než kdybyste to neudělal,  ale nejste zvyklí na to být schopni si vybírat,  tak ještě si neumíte dobře vybírat.

Říkáte: Abrahame, vyberte  za mě a já to rád udělám. Jen mi řekněte, co mám dělat. My na to: Co chcete dělat? Vy na to: Na to jsem se neptal. Neptám se na to, co chci dělat,  ale co mám dělat? My na to: Máte dělat to,  co chcete dělat. Vy na to: To je podivné. S tím by nesouhlasil  nikdo z mé minulosti. Moji rodiče, moji učitelé, policie  s tím nesouhlasí. Nikdo s tím nesouhlasí. Abrahame, jste si jistí? Mohu si způsobit  spoustu potíží, pokud bych dělal to, co chci.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Požádal jsem... tak kde to je?

My říkáme: Dobře, tak  nedělejte to, co chcete, a stěžujte si na to, jak je  váš život stále mizerný. Vesmír bude spolupracovat  s vašimi jasnými myšlenkami. Potíže vám způsobují jen  vaše protichůdné myšlenky.

beach_sunrise-wallpaper-1366x768

Host: Ano, mám pocit, že duch  ve mně je velmi mocný, ale současně ho drtím…  kvůli starým…

Abraham: Řekněme to jinak.

Ten duch  ve vás je velmi mocný, a je zaměřený na věci, které  jste celou dobu říkal, že chcete. Vaše protichůdné myšlenky vás  udržují protichůdně vůči tomu, a proto zmiňujete slovo “drtit”. Nikoho nedrtíte, jen si  zpomalujete svou zábavu. Můžete se trochu uvolnit? Můžete se trochu uklidnit?

Esther je jedna z nejochotnějších  a nejschopnějších lidí, kteří se dokážou sladit  s energií zdroje, jakého jsme kdy poznali. A ona získala velmi důležitý vzkaz. “Co kdyby sis přeházela  nábytek v obýváku?” Vy si řeknete: Nemělo by tam být víc? My na to: Dejte tomu šanci.  Jste v tomto světě. Věci, které vás obklopují,  jsou plné potenciálu pro uspokojení vašeho bytí tady. Poukazujeme na to,  že asi nevěříte, nejspíše nevěříte svému důvodu bytí tady. Neznáte svou důležitost.  Neznáte svou skutečnou hodnotu.

O tom je vaše otázka. “Snažím se  najít svou hodnotu, co mám dělat?” Když někdo, kdo tvrdí, že je se  zdrojovou energií a ze zdrojové energie, říká: “Máte se bavit,” vy na to:  “To určitě není správné. Chtěl jsem se hodně bavit a ostatní  lidé, co se zdají být moudřejší než já, nikdy nesouhlasili, že to je  můj důvod bytí tady.” My na to: “Oni se mýlili.” Mýlili se. Už ztratili své  napojení na zdrojovou energii. Sledujte zvířata na své planetě.  Sledujte ty skutečně inspirované.

the_way_back-wallpaper-1366x768

 

“Co mám dělat?”

Konkrétní odpověď  na tu důležitou otázku je: To, v čem cítíte nejvíce uspokojení tady a teď, kde se nacházíte.

Protože veškerá vaše  moc je tady a teď. Zaměřte se na to,  z čeho máte nejlepší pocit. Říkejte věci, ze kterých máte nejlepší pocit.  Dělejte věci, ze kterých cítíte největší uspokojení. Přítomnost je vše, co máte. Tady je váš bod zaměření,  což znamená, že tady je vaše moc, což znamená, že tady je spojení  mezi vámi a vaším vyšším Já.

Řekněme, že se máte s někým sejít,  možná je to romantická schůzka, možná obchodní schůzka, možná přátelské setkání… to je jedno. Jdete si sednout ke stolu,  kde budete společně tvořit. Každý moment je takový. Každý moment je jedno z těch setkání. Chceme, abyste zvážili,  co přinášíte do toho setkání. Což znamená, jaká je vaše nálada,  váš postoj, kým vibračně jste, jak přicházíte na to setkání? Protože to, kým na setkání jste, představuje vše, co budete  na tomto setkání mít.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co vám slibujeme

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *