Abraham Hicks – Co nás učí veverky?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Jerry jel včera autobusem v Tampě a sledoval veverku, jak si radostně skáče z větve na větev. Šlo poznat, že si poskakuje radostně. A Jerry pak pozoroval, jak ta veverka sbírá oříšky. A Jerry nám… řekl: Jak to, že veverka ví, že má sbírat ořechy? Ví to od narození? Je k tomu předprogramovaná? A naší odpovědí bylo: Širší perspektiva veverky ví, jak veverka a ořechy zapadají do životního plánu. Širší perspektiva veverky si je vědoma, jak to vše funguje. A radostně si pro sebe představuje šťastný výsledek.

1797772

Veverka nepřemýšlí o oříškách. Veverka je napojena na svou radost. A tak jak následuje své štěstí, sladí se s vědomím, které podporuje sběr oříšků. Veverka se neptá proč. Veverka následuje své štěstí. A štěstí momentálně sbírá oříšky. Sledujte zvířata. Dělají různé věci v různý čas, ne protože si plánují svou budoucnost, ale protože jsou naladěni na svou radost a štěstí. A když jsou s tím slazeni, jejich širší perspektiva, která zná celkový obraz, je radostně inspiruje k akci, která vždy bude mít dokonalý výsledek. A vy se od veverek nelišíte.

Veverka říká vesmíru: “Chci jíst. Chci mít vždy dostatek potravy. Toužím po tom být zasycená.” Veverka tedy vysílá touhy jako vy. Vy akorát vysíláte konkrétnější touhy, ale na konkrétnosti nesejde. Zdroj slyší každou vaši touhu a pak vás v každém vašim bdělém okamžiku radostně vede k myšlenkám, slovům a činům, které vám pomohou v dosáhnutí toho, co chcete.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *