Abraham Hicks – Co tvoří lidský charakter?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Ahoj Abrahame. Chtěl bych se vás zeptat, jak byste definovali charakter?

Abraham: Charakter bychom definovali jako bod přitažlivosti, kterého… ovlivňují myšlenky, které si myslíte, Když se zde inkarnujete, váš charakter je daleko více v souladu.

Ale postupem času občas můžete pochytit vlastnosti jako obezřetný, ustrašený a pesimistický. Charakter či povaha je bod přitažlivosti, kterého často… nemusí to tak být… ovlivňuje to, co kolem sebe pozorujete.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Wow… O to se zrovna zajímám. Za život už jsem vystřídala více či méně vědomě tolik charakterů, že se to myslím vymyká běžné teorii o osobnosti 😉 Z naprosto ukázkového příkladu introverta jsem se sama vypracovala do pohodového extroverta, podle nálady a chuti však jsem, co zrovna jsem. Nejvíc teď trénuju sebevědomí a vždycky mě úplně těší nahlédnout pod pokličku a cítit doopravdy, jak to je. Ani nevím, jak to popsat, snad jen “fake it, until you make it” 😉 Možná to je mými životními zkušenostmi, díky kterým mi to jde tak lehce. Stačí se naladit, víra přijde sama a pak už jen přichází důkazy, že to tak opravdu je. To mi vždycky slouží jako dokonalá připomínka toho, že objektivní pravda neexistuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *