Abraham Hicks – Co udělat, aby vesmír s námi spolupracoval

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Něco jste ve mně spustili slovem “náprava”. Praktikuji přístup, že si říkám: Víš co, nech to být. Zaměřím se namísto toho tímto směrem a tam to nechám být. Nemusím se v tom angažovat, nemusím to napravit. Ale je ve mně část, která se cítí provinile, že jsem něco měla udělat.

Abraham: Řekla jste to velmi dobře: “Dobrá, nemusím to napravit.” Pak jste řekla něco, co bylo obecnější, ale čím více jste mluvila, tím více jste šla směrem k tomu, co je třeba napravit. Tak… mluvte méně.

Host: Dobře. A myslet méně.

Abraham: Mluvte méně a více ciťte. Sahejte po emoci. Pokud bychom vás přesvědčili, že lepší pocit je ta náprava, lepší pocit je náprava…

Host: Bez pocitu viny.

Abraham: Vina není náprava… vina je ukazatel, že jste nezískala nápravu. Když cítíte negativní emoci, znamená to, že se zaměřujete na něco, co si protiřečí se zdrojem, a není to napravené, dokud se se zdrojem nesladíte. Jak můžete důvěřovat zdroji? Byli jste zdrojem, než jste sem přišli. Jste nyní zdrojem. Zdroj zná vše, co chcete, co si myslíte, že by svět udělalo lepší místo.

Nejen to, co chcete vy, ale co chtějí všichni ostatní. Zdroj shromažďuje to nejlepší ze všeho a udržuje se ve vibračním souladu a připravenosti se všemi dobrými věcmi… s těmi sušenkami děláte hodně hluku…. všemi dobrými věcmi. Zdroj je v naprostém souladu se všemi věcmi, které chcete. Jak se s těmi věcmi vibračně sladíte, začne se dít to, že ty dobré věci se začnou odrážet ve vašem životě přesně tak, jak jste řekli, že je chcete.

manzanillo-beach-costa-rica-COSTABEACH0117

Pokud nenecháte, aby se vytvořila velká mezera mezi vaším vypuštěním touhy a jejím přijetím v podobě manifestace, tak poznáte svou moc. Pokud necháte proběhnout příliš mnoho času… někdy to trvá z jedné generace na druhou. Někdy tři až pět generací později najdou lidé mír nebo dar v něčem. Podle nás byste neměli muset chcípnout, abyste měli prospěch z toho, co máte ve vortexu. To je smysl této konverzace.

Děláme z toho všeho velkou věc, ale důvod za tím je ten, že někdy se ptáte na věci, které ještě moc nejste připravení si vyslechnout v jejich úplnosti. Když jsme začínali a Esther nás začala přijímat, jako první jsme skupině řekli, že pokud ve vás život vyvolal nějakou touhu, a věříte jí, tak existuje v plné manifestaci. Pokud ji chcete a věříte jí, tak musí být. Všude kolem vás jsou důkazy toho souladu. To jsou pěkně znějící slova, ale většina lidí si myslela, alespoň v té době, že věřit něčemu znamená to jen říct. “Věřím těmto afirmacím. Věřím tomuto. Věřím těmto otravným věcem. Věřím jim.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Naladění se na splnění touhy

My na to: To, čemu věříte, je vibrace, kterou stále vyzařujete, a otázkou je: Vyzařujete vibraci, která je v souladu s tím, co skutečně chcete, a čemu věří váš vnitřní zdroj, nebo něco odlišného? Poznáte to podle toho, jak se cítíte. Pokud začneme tím, že vám řekneme: “Buďte šťastní,” slyšíte, kolik lidí se tomu směje? Musí být dost nešťastní, než se být šťastný dostane vysoko na váš seznam věcí, které chcete. Jak se tam dostane, tak víme, že najdete cestu. O tom mluvíme celý den každý den.

Dostat se k podstatě toho, kým jste, a pak odrážet tu moc zpět do manifestace. Dovolit si být, nestarat se o ostatní věci… a přestat myslet. Zamyslete se, jak to má hodně lidí. Spousta lidí říká: “Přidám se ke hnutí, abych pozitivně ovlivnil tohle, a pak všichni v dosažení toho budeme šťastnější.” Nyní jste tady a chápete, jak je to obrácené. Protože zatímco jste ve svém hnutí a odporujete tomu, co nechcete, udržujete se mimo vibrační soulad s řešením, které hledáte. Když pochopíte, že problém a řešení mají odlišnou frekvenci, i otázka a odpověď má odlišné frekvence, ale jste tady pro obojí. Jste tady, abyste prozkoumala problém, abyste vyřešila řešení, ale abyste získala řešení a manifestovala ho, musíte se s ním sladit.

Víte co? Vy všichni víte, jak to udělat. Přesně víte, jak to udělat. Nejste z toho zmatení, že? Nemáte z této představy se zaměřit obecněji pocit svobody? Těšíte se, jak ji použijete na další věc, která se vám objeví před nosem, ze které se budete cítit nepříjemně? Esther se tomu nedávno smála a říkala: Abrahame, nemusím se sladit. Mám lidi. Nemusím to napravit. Mohu někomu zavolat. Mám kolem sebe spoustu efektivních lidí, kteří to násilím dají na správné místo. Ale jak jste říkala… když to násilím napravíte, vrátí se to jiným způsobem a pak jiným způsobem.

Nenajdete dostatek lidí, kteří uhasí požáry, které zakládáte, jak pobíháte všude s pochodní. Těch lidí není dost. Ale jak konečně pochopíte, že záleží na tom, jak se cítíte, a na to se zaměříte, tak vše se dostane do souladu. Je to takový pocit, že si řeknete: Konečně! Vesmír konečně spolupracuje s tím, co chci! My na to: Vy jste byla poslední překážka. Vesmír vždy spolupracoval.

Host: Dobře. Moc vám děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *