Abraham Hicks – Co vám brání v prosperitě a zdraví?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mám otázku ohledně jídla, těla a surovin. Tam, kde bydlím, se hodně lidí zaměřuje na suroviny… aspoň se mi to tak zdá.

Abraham: Většina lidí je podmínečně zaměřena v rámci tohoto tématu.

Host: Ano, souhlasím.

Abraham: A většina lidí je naprosto zmatená. Než si o tom můžeme něco říct, musíme si nejprve promluvit obecně o naváděcím systému. Skoro každý by raději chtěl, aby mu někdo jiný řekl, co dělat, než obdržet vlastní inspiraci.

Host: Chci se tedy zeptat, jak najdeme… mám pocit, že to začínám chápat a uvědomovat si to, i když v posledních měsících jsem si v těle něco vytvořila, protože jsem poslouchala druhé lidi..

Abraham: To jsme chtěli říct – nějakou chvíli s druhými nemluvte. Pak totiž neposloucháte své vedení. Když mluvíte s druhými, často chtějí, abyste slyšela, co oni slyší, a i když to, co slyší, může fungovat jim, nemusí to fungovat vám. Pak se dohadujete, co je správně, všichni jsou pak frustrovaní a posléze si jdou dát k jídlu to nejhorší, co je napadne.

Host: Ano, to je pravda.

Abraham: Protože se to vibračně shoduje s vaší frustrací.

forest_in_dam_no__1_woods_2-wallpaper-1920x1080

Host: Tento rok jsem si četla spoustu úžasných informací o tom, jak výtečně fungují naše těla. A jak odolný je náš celý buněčný systém… Deepak Chopra v jedné ze svých prvních knih píše, že naše těla a imunitní systém jsou tak dobře navržená, že jen abychom dostali obyčejné nachlazení, tak nám v těle musí selhat 20 odlišných funkcí naráz. To mi říká, že si to vybíráme…

Abraham: Když si uvědomíte dokonalost inteligence vašich bilionů buněk a jejich vztah ke zdrojové energii, tak jim nebudete chtít překážet. Protože vaše buňky ví, co dělají. Jak hledáte více věcí, které ve vás vyvolávají dobrý pocit, a jsou to věci ze všech oblastí, tak obdržíte inspiraci.

Host: Ano. Baví mě se dozvídat více o tom, jak fungují naše těla, a jak jsou skvělá. Zatím potkávám lidi, kteří o tom mluví, a pak začnou mluvit o tom, co je špatné.

morning
morning

Abraham: K tomu bychom chtěli říct, že kdokoliv, s kým mluvíte o jakémkoliv tématu, ale řekněme o tomto tématu. Nejprve musíte vzít v úvahu, jak moc ti druzí jsou v souladu. Pokud jsou převážně v souladu, tak byste si je možná chtěla vyslechnout, ale pokud nejsou, tak nejsou pro vás nejlepším zdrojem informací. Tohle je velmi dobrá konverzace o tématu podmínky v porovnání s “bezpodmínkou”. Podmínky jsou o tom, jaká jídla máme jíst, kolik a v jakých kombinacích… Po celém vašem světě se o tom vedou debaty,

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nejhlubší otázka, jaká kdy byla položena

Překvapilo by vás, jaké jsou rozdíly v tom, čím se různé kultury stravují, a přitom jsou zdravé. Dříve jsme říkali, jak spousta lidí dělá nepřítele z vlády, nebo výrobců potravin, nebo pěstitelů potravin, nebo ze způsobů pěstování potravin. Chceme, abyste věděli, že kdykoliv z někoho nebo něčeho děláte nepřítele, tak si roztahujete velký deštník, který vám brání v uvědomění si vedení, které je vám nabízeno. Buď máte vnitřní bytost, nebo ne. Co to bude? Buď k vám proudí vedení, nebo ne. Co to bude? Buď máte v těle inteligentní buňky, nebo ne. Co to bude?

1998177

Lidem ve zdraví nebrání to, čím se stravují, ale jak přemýšlí. Ne jen jak přemýšlí o jídle, ale jak přemýšlí o sousedech, o své matce, o svém bratrovi, o tomto a tomto… Lidé si hledají tolik věcí, kterým odporují, a které je udržují v odporu vůči jejich vedení týkající se všeho, a během toho blokují komunikaci mezi svými buňkami a Zdrojem. Buňky žádají a Zdroj dává a impulsy k vámi přichází, ale protože strkáte nos tam, do čeho vám nic není, tak ty impulsy nedostanete a pak řeknete: Necítím se dobře, asi si přečtu další knihu o tom, co bych měla dělat, napsanou někým, kdo nic neví o vztahu mezi vámi a vašim vyšším Já.

Je lepší způsob, jak k tomu přistoupit. Začněme jen tvrzením: “Dělám z toho velkou věc.” Řekněme: “Je zde plno prosperity.” Řekněme to, co Deepak, že biliony inteligentních buněk ví, co dělají, a stojí za to si uvědomit, jak je vaše fyzické tělo úžasné. Hledejme pozitivní aspekty, mluvme o tom, z čeho máme dobrý pocit. Dostaňme se do toho pohodového místa. Všimněte si rozdílu v tom, jak se cítí vaše tělo, když máte depresi, a když něco oceňujete, nebo když jste zamilovaná.

http://allwallpapersfree.blogspot.com
http://allwallpapersfree.blogspot.com

Začněte si všímat emočního faktoru. Emoční faktor je známkou vibračního faktoru. Běžte k základům tvoření a přestaňte se zabývat názory druhých o tom, co byste měla dělat, protože oni vůbec neví, kým jste nebo co chcete. Je to jako říct: “Mám vnitřní bytost, která přesně ví, kde jsem ve vztahu s tím, kde chci být co se týče každé oblasti života, ale rozhodla jsem se to vše zablokovat, zatímco se budu o tomto dohadovat.”

My na to – kdybyste se na chvíli přestali dohadovat, přestali se na chvíli obávat… takový týden stačí. Začněte volně plout po moři prosperity na plavbě velkoleposti a nechte, aby všechny vaše problémy byly kdekoliv, ale ne s vámi.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Zbožňujte zbožňování


Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak přirozeně dosáhnout jasnosti?

Abraham v tomto článku mluví o tom, jak najít jasnost myšlení a jasnost souladu.

3 komentáře

  1. Úžasné téma! Děkuji za překlad ♥ Opravdu skvělé.

  2. Milý Dajwe, PERFEKTNÍ ČLÁNEK!!!! Zrovna jsem si minulý týden koupila dvě knihy o tom, jak se nejlépe stravovat a dnes ráno cestou do práce mi přišla JISKRA, že proč nenavážu kontakt se svým JÁ. Od Tebe mi přišlo počteníčko k tomuto tématu jako na zavolanou (a stává se mi to čím dál častěji).
    Jen si říkám, že bych moc uvítala možnost pouštět si taková slovíčka do ouška, tedy audionahrávky… Jsem ochotna se na tom i podílet, zapojit se….
    Jinak VELKÝ DÍK.
    Liduška

  3. Super, super, super!!! Díky, Dajwe za překlad 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *